سبد خرید
معرفی بهترین حیوانات ماه نوامبر بازی فری فایر

معرفی بهترین حیوانات ماه نوامبر بازی فری فایر

معرفی بهترین حیوانات ماه نوامبر بازی فری فایر

در بازی Free Fire حیوانات بسیار زیادی وجود دارند که هر یک از آنها دارای قابلیت های ویژه هستند و برای مود های مختلفی طراحی شده اند و شما می توانید از انها در موقعیت های مناسب استفاده کنید.

معرفی بهترین حیوانات ماه نوامبر بازی فری فایر

در این مطلب تصمیم دارم که بهترین حیوانات ماه نوامبر در بازی فری فایر را به شما معرفی کنم.

  • حیوان Sensei Tig

این حیوان را می‌توانید برای اکثر کاراکترها در بازی فری فایر استفاده کنید و با توجه به قابلیت های ویژه ای که دارد می‌تواند، مدت زمان مهارت نشانه گیری را کاهش دهد البته مدت زمان مهارت نشانه گیری بازیکنان دشمن را!

شما میتوانید برای خرید این حیوان به قسمت فروشگاه داخل بازی مراجعه کنید البته، که باید برای بدست آوردن آن ۶۹۹ حجم بپردازید. اگر جم کافی ندارید می توانید برای خرید جم فری فایر به قسمت محصولات ما مراجعه کنید.

  • حیوان Ottero

یکی دیگر از حیوانات مفید و کاربردی در بازی فری فایر این حیوان می باشد که می تواند میزان EP های را درون بازی بازیابی کنم در واقع یکی از حیوانات بسیار تاثیر گذار و پر طرفدار در بازی فری فایر است. شما می توانید با پرداخت ۶۹۹ حجم این حیوان را از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

  • حیوان Detective Panda

سومین حیوان خانگی که در این لیست قرار دارد حیوان پاندا می باشد، این حیوان یکی از پرطرفدار ترین و کاربردی ترین حیوانات در بازی فری فایر است. که طرفداران بسیار زیادی دارد شما می توانید با پرداخت ۶۹۹ چشم این حیوان را از آن خود کنید.

  • حیوان Spirit Fox

یکی دیگر از حیوانات پرطرفدار و محبوب در بازی فری فایر این حیوان می باشد، که برای رقابت های برد نزدیک بسیار کاربردی بوده و اگر بتوانید این حیوان را تا آخرین سطح ارتقا دهید قطعا می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

  • حیوان Dreki

این حیوان که یک اژدهای کوچک در بازی فری فایر می باشد، توانسته از محبوبیت خاصی برخوردار شود و البته این را نیز نادیده نگیریم که قابلیت ویژه او نیز باعث محبوبیت شده است. برای ارتقای این حیوان شما می‌توانید از راهکارهای بسیار راحتی استفاده کنید، که ارتقا حیوان در نهایت می‌تواند در پیروزی شما بسیار تاثیر گذار باشد.

امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما کاربران عزیز واقع شده باشد، اگر شما نیز تجربه استفاده از این حیوانات را دارید خوشحال می شوم که تجربیات خود را با من و سایر کاربران بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *