معرفی حیوانات در بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

معرفی حیوانات در بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

معرفی حیوانات در بازی فری فایر بای بازیکنان مبتدی

در بازی Free Fire حیوانات بسیار زیادی وجود دارد که می توانند به شما برای پیروز شدن و کسب امتیاز بیشتر کمک کنند در این مطلب تصمیم دارم که حیواناتی که می‌توانند برای بازیکنان مبتدی بسیار تاثیرگذار باشند را به شما معرفی کنم البته این حیوانات را برای بازیکنان مبتدی مناسب نیست اگر شما جزو بازیکنان حرفه‌ای بازی فری فایر باشید نیز این حیوانات می توانند در رقابت هایی که شرکت می کنید باعث پیروزی شما شوند.

معرفی حیوانات در بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

هم اکنون در بازی فری فایر ۱۷ حیوان و یا پت وجود دارد که می‌تواند به شما بسیار کمک کند در ادامه ۵ مورد از آنها را که بیشتر برای بازیکنان تازه وارد و مبتدی مناسب می باشد را به شما معرفی خواهم کرد.

  • حیوان Rockie

این حیوان جزو حیوانات بسیار قدرتمند در بازی فری فایر می باشد که بیشتر برای آن دسته از کاراکترهای مناسب است که فعالیت آنها به صورت اکتیو باشد به عنوان مثال می توانید از این حیوان در کنار کاراکتر کرونو استفاده کنید زیرا می‌تواند مدت زمان خنک شدن را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

  • حیوان Robo

یکی دیگر از حیوانات قدرتمند در بازی فری فایر این حیوان می باشد که می تواند از آسیب هایی که به شما وارد می شود جلوگیری کند در واقع این حیوان در کنار کاراکتر اسکایلر یک ترکیب بسیار قدرتمند تشکیل خواهد داد. شما میتوانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ما اسکین های متفاوتی را برای کاراکتر ها و حیوانات در بازی فری فایر خریداری کنید که قطعاً بر روی قدرت و قابلیت های آنها نیز تأثیرگذار خواهد بود.

  • حیوان Falco

یکی از مشکلاتی که اکثر بازیکنان بازی فری فایر دارند این است که نمی دانند باید در چه لوکیشنی و با چه سرعتی فرود بیایند! زمانی که شما لوکیشن مورد نظر خود را انتخاب کردیدT تنها کافیست از این حیوان در کنار خود استفاده کنید.

این حیوان می‌تواند سرعت فرود آمدن شما را تا حد قابل توجهی آموزش دهد از طرف می تواند بر روی سرعت فرود آمدن سایر هم تیمی های شما نیز تاثیر گذار باشد.

  • حیوان Beaston

این حیوان برای آن دسته از بازیکنان تازه وارد که نمی دانند باید چگونه از نارنجک ها در بازی فری فایر استفاده کنند بسیار کاربردی بوده همچنین می تواند مسافتی که شما قصد دارید نارنجک را پرتاب کنید برای شما تخمین بزند که این تخمین مسافت می‌تواند در نتیجه بازی برای شما بسیار تاثیر گذار باشد.

  • حیوان Moony

این حیوان هم برای رقابت های بتل رویال مناسب می باشد و هم برای رقابت های کلش اسکواد، این حیوان می‌تواند با استفاده از قابلیتی که دارد می‌تواند میزان آسیبی که به شما وارد می‌شود را کاهش دهد.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی اسلحه DR-H در بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

بررسی سلاح ICR-1 بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه