ترفند استفاده از دیوار گلو 360 در بازی فری فایر

ترفند استفاده از دیوار گلو 360 در بازی فری فایر

ترفند استفاده از دیوار گلو 360 در بازی فری فایر

همانطور که می دانید دیوار گلو یکی از مهمترین و کاربردی ترین آیتم ها در بازی Free Fire می باشد. اما اکثر بازیکنان می‌دانند که چطور باید از آن به صورت ۳۶۰ درجه استفاده کرد اگر قصد دارید که این ترفند حرفه ای را یاد بگیرید و به یکی از بازیکنان حرفه ای در بازی فری فایر تبدیل شوید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

ترفند استفاده از دیوار گلو 360 در بازی فری فایر

اینکه بتوانید از دیوار گلو به عنوان ۳۶۰ درجه استفاده کنید قطعاً کار بسیار دشواری است اما تسلط به این موضوع غیرممکن نیست ترفندهایی که در ادامه به شما معرفی می کنم به راحتی می‌تواند باعث شود شما از دیوار گلو ۳۶۰ درجه استفاده کنیم قطعاً زمانی که از دیوار گلو به صورت ۳۶۰ درجه استفاده می کنید شانس پیروزی شما نیز افزایش خواهد یافت.

  • چرا باید دیوار گلو استفاده کنیم؟

در ادامه چند موقعیتی که شما در آن گیر افتاده اید را به شما معرفی خواهم کرد و متوجه می شوید که چرا باید از دیوارهای گلو استفاده کرد.

به هیچ وجه نباید عجله کنید اگر عجله کنید بدون شک نمی توانید یک دیوار ۳۶۰ درجه برای خود ایجاد کنید. سعی کنید زمانی که از جهات مختلف مورد هدف قرار گرفته اید و هیچ پوشش دفاعی ندارید از این دیوار به عنوان یک دیوار دفاعی برای خود استفاده کنید و زمانی که در حالت اجرای بازی فری فایر در حالت کلش اسکواد هستید و چند نفر از هم تیمی های شما کشته شده اند،بدون شک زمان مناسبی است برای اینکه بخواهید از دیوارهای گلو برای خود استفاده کنید. و زمانی که شما توسط بازیکنان دشمن احاطه شده اید و هیچ راه فراری ندارید بدون شک باید از دیوارهای گلو برای خود استفاده کنید.

  • استفاده باید از دیوار گلو به صورت ۳۶۰ درجه

برای اینکه بتوانید یک دیوار گلو ۳۶۰° ایجاد کنید تنها کافیست انگشت خود را بر روی گزینه gloo wall نگه دارید و سپس از چند نارنجک به صورت همزمان استفاده کنید . اما باید چند نکته را نیز در نظر بگیرید که در ادامه آنها را ذکر خواهم کرد. با خرید جم فری فایر میتونید نارنجک های بسیار زیادی رو از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

نکته شماره 1 :

سعی کنید حداقل مکان در نزدیکترین موقعیت به خود این دیوار را به صورت ۳۶۰ درجه استفاده کنید.

نکته شماره 2 :

هیچ وجه بدون تمرین کردن نباید ریسک این را بپذیرید که یک دیوار ۳۶۰ درجه برای خود در زمانی که در رقابت‌های مهم شرکت کرده‌اید ایجاد کنید.

نکته شماره 3 :

توجه داشته باشید که باید شما از یک swnsivity بالا برای ایجاد دیوار گلو ۳۶۰ درجه استفاده کنید.

اگر شما نیز تجربه ایجاد این دیوار را به صورت ۳۶۰ درجه دارید خوشحال می شوم که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر با اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

ترفند حرفه‌ای استفاده از دیوار گلو در بازی فری فایر

نوشته بعدی

معرفی بهترین حیوانات ماه نوامبر بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه