معرفی بهترین حیوانات فری فایر free fire

معرفی بهترین حیوانات فری فایر free fire

معرفی بهترین حیوانات فری فایر free fire

یکی دیگر از بخش های بازی Free Fire که باعث شده این بازی نسبت به سایر بازی های بتل رویال متفاوت باشد، پت سیستم و یا همان حیوانات بازی فری فایر هستند که در این مطلب تصمیم دارم در رابطه با بهترین انها با شما صحبت کنم.

معرفی بهترین حیوانات فری فایر free fire

بسیاری از بازیکنان در بازی فری فایر برای اینکه بتوانند نتیجه بهتری بگیرند ترجیح می دهند که بازی را تهاجمی تر و همچنین با سرعت بیشتری اجرا کنند، که برای این کار به سراغ حیوانات خواهند رفت، که بتوانند حیواناتی را در کنار خود داشته باشند و از طرفی به سراغ برخی از کاراکترهای خاص می‌روند در این مطلب تصمیم دارم که حیوانات را به شما معرفی کنم که می‌تواند سرعت بازی شما را افزایش دهند و از طرفی بر روی نتیجه بازی نیز تاثیر مثبتی خواهند گذاشت.

  • حیوان Mr. Waggor

این حیوان یکی از حیوانات ضروری و کاربردی در بازی فری فایر می باشد. در واقع این حیوان می‌توانند نارنجک های دیوار گلو را به صورت رایگان به شما بدهد اما، همانطور می دانید با استفاده از این نارنجک ها می توانید یک پوشش دفاعی برای خود فراهم کنید و یا اینکه می توانید از آنها به عنوان یک سکو برای خود استفاده کنید که، بتوانید به مناطق مرتفع و یا مکان هایی که ارتفاع زیادی دارند دست پیدا کنید. این حیوان می تواند در هر 120 ثانیه یک نارنجک رایگان به شما بدهد.

  • حیوان Beaston

این حیوان میتواند بر روی سرعت شما در طول بازی تاثیر بگذارد که برای برخی از بازیکنان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است که، زمانی که سطح این حیوان ارتقا خواهد یافت مهارت او باعث افزایش سرعت شما نیز تا حدود ۳۰ می شود.

  • حیوان Ottero

مهارت ویژه این حیوان باعث بهبود میزان سلامتی شما و همچنین افزایش سطح HP خواهد شد و می تواند بر روی نتیجه بازی تاثیر گذار باشد. بنابراین این حیوان جزو حیواناتی است که باید در کنار شما حضور داشته باشد، این را فراموش نکنید که زمانی که از این حیوان در کنار خود استفاده می کنید استفاده از تجهیزات مراقبتی آن را حتماً برای خود فعال کنید. شما میتوانید با خرید جم فری فایر اسکین های مختلفی را برای این حیوانات از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

  • حیوان Detective Panda

این حیوان نیز یکی دیگر از حیواناتی است که می تواند بر روی سطح HP تاثیر بگذارد و بر روی بازیابی آن نیز تاثیر مثبت خواهد گذاشت. همانطور که میدانید میزان سطح HP برای بازیکنان تهاجمی و در بازی فری فایر از از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هر چه شما بتوانید تعداد بازیکنان بیشتری را بکشید میزان این سطح نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

  • حیوان Falco

این حیوان نیز یکی از حیوانات ضروری در بازی فری فایر است زیرا می‌تواند سرعت شما را در هنگام فرود و همچنین در هنگام شنا کردن و از طرفی در هنگام سر خوردن افزایش دهد. در واقع می توان گفت که این حیوان یکی از بهترین حیوانات در حالت بتل رویال بازی فری فایر می باشد زیرا می‌تواند تا حدود ۵۰ درصد سرعت شما را افزایش دهد.

اگر شما نیز تجربه استفاده از این حیوانات را در بازی فری فایر دارید می توانید تجربیات خود را با سایر بازیکنان این بازی محبوب و پرطرفدار به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

ترفندهای بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

نوشته بعدی

معرفی بدترین اسنایپرهای کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه