تگ کردن چت قبیله در کلش اف کلنز چگونه کار می کند ؟ (Clan Chat Tagging)

تگ کردن چت قبیله

Clan Chat Tagging در کلش آف کلنز چگونه کار می کند؟

با ویژگی جدید تگ کردن چت قبیله در کلش اف کلنز (Clan Chat Tagging) شروع به برچسب زدن همتایان خود یا کل گروه های افراد در قبیله خود کنید.

Clan Chat Tagging یک ویژگی جدید است. که همه بازیکنان در کلش اف کلنز می توانند هنگام برقراری ارتباط با سایرین در قبیله خود از آن استفاده کنند. این به شما این امکان را می دهد که هر فردی از قبیله خود را در پیام خود برچسب گذاری کنید. مشابه نحوه عملکرد آن در اکثر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی.

می توانید با خرید جم کلش اف کلنز آیتم‌هایی را که برای پیروزی در چالش ها نیاز دارید خریداری کنید.

برچسب‌گذاری چت قبیله، هشدار دادن به یک فرد یا گروهی از افراد در داخل قبیله را بسیار آسان‌تر و مستقیم‌تر می‌کند. این ویژگی به ویژه هنگام هماهنگ کردن حملات در طول جنگ قبیله‌ها، تشویق بازیکنان به کسب امتیاز بیشتر در طول بازی‌های قبیله یا هشدار دادن به بازیکنان در مورد هر گونه اطلاعیه مفید خواهد بود.

مقالات مرتبط »    آپدیت آوریل 2024 کلش اف کلنز : سربازان و ویژگی‌های جدید در راهند!

با این اوصاف، در اینجا نحوه عملکرد تگ کردن چت قبیله در کلش اف کلنز به طور کامل توضیح داده شده است. تا بدانید چگونه از آن به درستی استفاده کنید.

همه برچسب های برای تگ کردن چت قبیله در کلش اف کلنز

سه تگ منحصر به فرد Clan Chat وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. که هر کدام روش متفاوتی برای اطلاع رسانی به بازیکن یا گروه هایی از بازیکنان خاص در کلن ارائه می دهند.

این تگ های Clan Chat عبارتند از:

  • “@clan” – به همه افراد در قبیله اطلاع می دهد.
  • “@leaders” – به همه Co-Leaders و رهبر قبیله اطلاع می دهد.
  • “@player_name” – به یک بازیکن خاص اطلاع می دهد.

در صورت تگ شدن در پیام Clan Chat به شما اطلاع داده خواهد شد. اگر نمی خواهید آنها را دریافت کنید، می توانید آن را از داخل خود بازی غیرفعال کنید. به سادگی به “تنظیمات” بروید، “More Settings” را فشار دهید و منوی “Clan Chat Tagging” را پیدا کنید. از آنجا، می‌توانید به طور متناوب بین روشن یا خاموش کردن اعلان‌ها تغییر دهید.

فقط می توانید از برچسب ها پس از حداقل 30 دقیقه عضویت در Clan استفاده کنید. این کار برای کمک به به حداقل رساندن هرزنامه انجام می شود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت آوریل 2024 کلش اف کلنز : سربازان و ویژگی‌های جدید در راهند!

نوشته بعدی

آپدیت OB44 فری فایر یک شخصیت جدید و یک حالت بازی جدید معرفی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه