ترکیب بهترین حیوانات و کاراکترها در بازی فری فایر

ترکیب بهترین حیوانات و کاراکترها در بازی فری فایر

ترکیب بهترین حیوانات و کاراکترها در بازی فری فایر

در بازی Free Fire علاوه بر اینکه شما کاراکترهای بسیار زیادی را نسبت به سایر بازی های بتل رویال مشاهده می کنید می توانید حیواناتی را نیز مشاهده کنید که در کنار این کاراکترها می توانند به شما کمک بسیار زیادی کنند در ادامه با من همراه باشید تا در رابطه با ترکیب بهترین کاراکتر ها با حیوانات در بازی فری فایر با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

ترکیب بهترین حیوانات و کاراکترها در بازی فری فایر

باید از حیوانات و استفاده از کاراکترها جزو ضروری ترین کارها در بازی فری فایر می باشد که شما باید آن را انجام دهید، اگر بتوانید از یک حیوان درست در کنار کاراکتر مناسبی استفاده کنید قطعا می تواند نتیجه بازی به نفع شما تغییر پیدا کند.

  • کاراکتر کرونو در کنار حیوان راکی

یکی از ضروری ترین و کاربردی ترین حیوانات در بازی فری فایر این حیوان می باشد، که می تواند در کنار کاراکتر کرونو یک ترکیب قدرتمند تشکیل دهد زمانی که شما در سطح بالاتر از این حیوان در کنار این کاراکتر استفاده می‌کنید مدت زمان خنک شدن افزایش پیدا میکند که مدت زمان حدود ۱۵ درصد بیشتر خواهد شد و همان طور که می دانید ۱۵ درصد عدد بسیار بزرگی است.

  • کاراکتر آلوک در کنار حیوان فالکو

این کاراکتر که یکی از پرطرفدار ترین و پرکاربردترین کاراکتر ها در بازی فری فایر می باشد در کنار حیوان فالکو می‌تواند یک ترکیب بسیار قدرتمند تشکیل دهد.

همانطور که می دانید این حیوان می تواند بر روی سرعت فرود آمدن شما و هم تیمی های تان تاثیرگذار باشد اگر شما این حیوان را در هنگام فرود به همراه این کاراکتر استفاده کنید قطعا می توانید فرود موفقیت‌آمیز تری داشته باشید.

  • کاراکتر اسکایلر به همراه حیوان mr.waggor

این حیوان محبوب ترین حیوان در بازی فری فایر طی چند آپدیت گذشته می باشد و همانطور که می دانید این قابلیت ویژه را دارد که به شما این امکان را می‌دهد که از نارنجکهای گلو برای خود استفاده کنید و قطعاً می‌دانید که نارنجک های گلو یکی از ابزارهای کاربردی در بازی فری فایر هستند. شما میتونید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ما سطح بازی خودتون رو ارتقا بدید.

کاراکتر اسکایلر نیز از طرفی توانایی آن بر اساس دیوارهای گلو می باشد حال تصور کنید که این دو در کنار یکدیگر قرار بگیرند قطعاً نمی‌توانند بر روی سطح سلامتی شما تاثیر مثبت بگذارند و شما مدت زمان بیشتری در طول بازی زنده خواهید ماند.

  • کاراکتر جوتا در کنار حیوان پاندا

نیز در کنار یکدیگر می تواند یک ترکیب فوق العاده قدرتمند و از طرفی خشن باشد اگر جزو بازیکنانی هستید که بازی تهاجمی را ترجیح می دهید قطعاً استفاده از این دو در کنار یکدیگر می تواند برای شما نتیجه بسیار عالی داشته باشد.
اگر از حیوان پاندا در کنار این کاراکتر استفاده کنید شما با کشتن هر بازیکن حدود ۵۰ HP نخواهید آورد که عدد بسیار زیادی است.

اگر شما نیز تجربه استفاده از این کاراکترها و حیوانات را دارید خوشحال میشوم که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

2/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی اسلحه CBR4 در بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

استفاده از کاراکتر لئون با سایر کاراکترها در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه