مقابله با هاگ رایدر در کلش رویال : آموزش کامل استراتژی ها

مقابله با هاگ رایدر

چگونه در کلش رویال با Hog Rider مقابله کنیم؟

در کلش رویال، مقابله با هاگ رایدر برای کنترل همه چیز و برنده شدن ضروری است. اگر اجازه ادامه دادن داشته باشید، اتهامات ثابت این نیرو مستقیماً به سمت برج های شما یک تهدید جدی است. پیشرفت های آن باید با قرار دادن دقیق ساختارهای دفاعی، استقرار نیروها در برنامه و مدیریت اکسیرها با حیله گری متوقف شود.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

شما می توانید با موفقیت حمله Hog Rider را خنثی کنید. و با آگاهی از این استراتژی های حیاتی، جریان نبرد را به نفع خود تغییر دهید. ما در این مقاله به جزئیات بیشتری در مورد تاکتیک های حیاتی خواهیم پرداخت. تا به شما کمک کنیم در مقابله با هاگ رایدر و در دست گرفتن کنترل عرصه، متخصص شوید.

مقالات مرتبط »     چگونه یک Supercell ID بازیکن منحصر به فرد دریافت کنیم؟

استراتژی های مقابله با هاگ رایدر در کلش رویال

1) استقرار و مدیریت ساختمان

کانن/تسلا:
برای منحرف کردن و مقابله با هاگ رایدر در کلش رویال، یک تسلا یا کانن را در مرکز سمت خود قرار دهید و کمی به سمت رودخانه اشاره کنید. این ساختمان ها با نقاط ضربه بالا و حمله هدفمند به Hog Rider، سربازان دیگر شما را برای مقابله یا حمایت از نیروهای متخاصم آزاد می کنند.

برج اینفرنو:
این سازه به طور قابل توجهی در برابر نیروهای با نقطه ضربه بالا مانند Hog Rider به خوبی عمل می کند. هنگامی که به درستی قرار می گیرد، می تواند به سرعت آسیب را افزایش دهد و Hog Rider را قبل از اینکه فرصتی برای آسیب جدی به برج های شما داشته باشد، ذوب کند. اما مراقب طلسم های دشمن باشید که می توانند شارژ آن را ریست کنند. مانند فریز یا لایتنینگ.

سنگ قبر/کوره:
Hog Rider می تواند توسط این ساختمان های اسپاونر در کلش رویال منحرف شود، که همچنین می تواند نیروهای بیشتری برای مبارزه با آن ایجاد کند. پیشروی Hog Rider را می توان با اسکلت های ایجاد شده توسط Tombstone متوقف کرد. در حالی که نیروهای پشتیبانی می توانند با آسیب پاشیدن از آتش سوزی در کوره مورد اصابت قرار بگیرند.

2) استقرار و پشتیبانی نیروها

مینی پکا:
آسیب تک هدفی بالای استقرار Mini P.E.K.K.A می‌تواند به سرعت Hog Rider را ارسال کند. می‌تواند با قرار گرفتن خود در مسیر Hog Rider سریعاً درگیر شود، که آسیب برج را کاهش می‌دهد. مینی پکا همچنین می تواند در آن نقطه به یک ضد فشار تبدیل شود.

سربازان گروهی:
از Swarm troops برای نابودی سریع و مقابله با هاگ رایدر استفاده کنید. مانند گابلین گانگ، ارتش اسکلت یا بربرها. از آنجایی که آنها می توانند مقادیر زیادی آسیب را به سرعت وارد کنند، این نیروها کاملاً مؤثر هستند. زیرا برای مقابله مؤثر با آنها اکسیر بیشتری لازم است.

نیروهای هوایی:
واحدهای هوایی مانند مینیون ها، مگا مینیون یا بیبی دراگون در عرشه شما در برابر نیروهای همراه مانند مگا مینیون یا مینیون ها پشتیبانی می‌کنند و دفاع کامل‌تری را تضمین می‌کنند، حتی اگر Hog Rider نمی‌تواند مستقیماً توسط نیروهای هوایی در کلش رویال هدف قرار گیرد.

3) مدیریت و پیش بینی اکسیر

استقرار پیشگیرانه:
اگر فکر می‌کنید حریف شما یک Hog Rider را می‌فرستد، برای کاهش آسیب برج و مقابله با هاگ رایدر ساختمان‌های دفاعی یا نیروهای خود را زودتر از موعد قرار دهید. با این ابتکار می توانید حریف خود را غافلگیر کنید و حمله مورد نظر آنها را خنثی کنید و باعث تطبیق آنها و احتمالاً هدر رفتن اکسیر شوید.

احتمالات ضد فشار:
زمانی که هاگ رایدر با موفقیت در برابر یک هاگ رایدر دفاع شود، شانس ضد فشار می تواند ایجاد شود. از نیروهای دفاعی باقیمانده می توان برای پشتیبانی از فشار به برج حریف استفاده کرد. و آنها را وادار به دفاع کرد و تمرکز آنها را از فشارهای هوگ رایدر دور کرد.

مزیت اکسیر:
به میزان اکسیر خود و حریف توجه کنید. حفظ لبه اکسیر به شما منابع اضافی برای توسعه یک حمله قوی تر در حالی که ضد هاگ رایدر موثر است، در اختیار شما قرار می دهد.

 

3/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین سلاح های سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل 2024 کدامند؟

نوشته بعدی

جوایز کلن گیم آوریل 2024 کلش اف کلنز : جزئیات بیشتر را اینجا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه