همه چیز درباره حیوانات در بازی فری فایر

همه چیز درباره حیوانات در بازی فری فایر

همه چیز درباره حیوانات در بازی فری فایر

در بازی Free Fire همانند سایر بازی های بتل رویال شما می توانید آیتم های مشابهی را مشاهده کنید اما یکی از آیتم های جدید در بازی فری فایر و انحصاری در این بازی پت سیستم و یا همان سیستم حیوانات می باشد که در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با این موضوع با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

همه چیز درباره حیوانات در بازی فری فایر

سیستم حیوانات در بازی فری فایر بدین شکل است که شما می توانید با انتخاب کردن یک حیوان در کنار خود قدرت خود را بیشتر کنیم هر یک از حیوانات در این بازی عملکرد خاصی دارند و منحصراً می‌توانند قابلیت‌های ویژه‌ای را داشته باشند اما این نکته را فراموش نکنید که تمام این حیوانات کاربردی نیستند و قطعاً تمامی آنها نمی توانند عملکرد مثبتی داشته باشند تنها تعداد محدودی از آنها می توانند در رقابت هایی که شرکت می کنید به شما کمک کنند.

  • حیوان Mr Waggor

یکی از حیواناتی که در بازی فری فایر می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند حیوان Mr Waggor می باشد این حیوان می تواند به شما برای استفاده از نارنجک های گلو و ایجاد دیوارهای گلو کمک بسیار زیادی کند اما باید نحوه استفاده از آن را بدانید و اینکه بدانید در چه زمانی و چه موقعیتی از نارنجک هایی که این حیوان می تواند در اختیار شما قرار دهد استفاده کنید. زمانی که شما این حیوان را در کنار خود داشته باشید می توانید به صورت نامحدود از دیوارهای گلو استفاده کنید.

  • حیوان پاندا

حیوان پاندا نیز یکی از حیواناتی است که می‌تواند به شما کمک بسیار زیادی در رقابت‌های که شرکت میکنید کند در واقع این حیوان می تواند بر روی میزان سطح سلامتی تاثیر گذار باشد یعنی هر چه شما بتوانید بازیکنان بیشتری را بکشید میزان HP های شما نیز بیشتر خواهد شد البته این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که هرچه سطح این حیوان بیشتر باشد قطعاً میزان HP های شما نیز بیشتر خواهد شد.

بسیاری از بازیکنان بازی فری فایر در تلاشند که بتوانند این حیوان را به صورت رایگان در بازی فری فایر از آن خود کنند برای اینکه بتوانید این حیوان را به صورت رایگان از آن خود کنید تنها راه آن این است که در ایونت هایی که در بازی فری فایر اجرا خواهد شد شرکت کنید در برخی از این ایونت ها این حیوان به عنوان پاداش و به صورت رایگان به شما تعلق خواهد گرفت. با خرید جم فری فایر میتونید این حیوانات رو هرچه سریع تر ارتقا بدین!

  • حیوان falco

این حیوان نیز یکی دیگر از حیوانات کاربردی در بازی فری فایر می باشد در واقع این حیوان علاوه بر اینکه می‌تواند بر روی سرعت شما در هنگام فرود آمدن تأثیرگذار باشد می تواند بر روی سرعت سایر بازیکنان نیز تاثیر مثبت داشته باشد یعنی اگر در رقابتهای تیمی شرکت کنید این حیوان علاوه بر اینکه می‌تواند سرعت شما را افزایش دهد سرعت سایر هم تیمی های شما را نیز افزایش خواهد داد.

ترکیب حیوانات

شما می توانید از حیوانات به صورت ترکیبی نیز استفاده کنید در واقع ترکیب حیوان فالکو و پاندا در کنار یکدیگر این تضمین را به شما خواهد داد که می توانید تا آخر رقابت‌هایی که شرکت می کنید زنده بمانید و قطعاً شما جزو یکی از بازماندگان رقابت هایی هستید که در آن شرکت کرده اید.

اگر شما تجربه استفاده از این حیوانات در بازی فری فایر دارید خوشحال می شوم که تجربیات خود را در هنگام استفاده از این حیوانات با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

ترفندهای ارتقا رنک در بازی فری فایر free fire

نوشته بعدی

معرفی سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه