ترفندهای بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

ترفندهای بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

ترفندهای بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

در بازی Free Fire شما با چالش های بسیار زیادی رو به رو هستید که در این مطلب تصمیم گرفته ام در رابطه با انها صحبت کنم و راهکارهایی را به شما معرفی کنم که شما را به یکی از بازیکنان حرفه ای در این بازی تبدیل خواهد کرد.

ترفندهای بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

دانستن برخی از نکات به شما کمک میکند که بسیار سریع تر در بازی پیروز شوید و بتوانید شانس خود را برای پیروزی و ارتقا سطح خود در بازی فری فایر افزایش دهید. اگر جزو بازیکنان مبتدی هستید بدون شک مطالعه این مطلب به شما کمک میکند که بسیاری از آزمون و خطاها را انجام ندهید و اگر جزو بازینان حرفه ای هستید مطمئن باشید که سطح بازی شما ارتقا خواهد یافت.

  • ترفند شماره 1 :

همانطور که می دانید غارت کردن یکی از مهمترین نکات در بازی فری فایر می باشد اما باید این نکته را به خاطر داشته باشید، که زمانی که در یک فضای باز تصمیم به غارت آیتم ها دارید باید مراقب باشید که بازیکنان دشمن شما را غافلگیر نکنند، بنابراین شما باید استراتژی برای غارت تجهیزات در بازی فری فایر داشته باشید.

  • ترفند شماره ۲ :

جایگیری دکمه ها در بازی فری فایر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به هیچ وجه سعی نکنید که جای گیری دکمه ها را در این بازی تغییر دهید!

  • ترفند شماره ۳ :

اگر بازیکنان که در مقابل شما بازی می کنند و یا به اصطلاح رقیب شما هستند، از قدرت بسیار بالایی برخوردار نیستند، از هدشات ها برای کشتن آنها استفاده کنید و تنها کافی زاویه درستی را انتخاب کنید و از یک اسکوپ مناسب برای هدشات خود استفاده کرده و سپس به راحتی آنها را مورد هدف قرار دهید.

  • ترفند شماره ۴ :

بسیاری از بازیکنان در بازی فری فایر سعی می کنند با یک پرش بتوانند اولین امتیاز را به دست آورند و این پرش بدین گونه است که با یک پرش اولین گلوله را شلیک خواهد کرد. این حرکت که از حرکت های فانتزی در بازی فری فایر است و به راحتی می تواند تمرکز بازیکنان حریف را به هم بزند، اما برای اینکه بتوانید این حرکت را به درستی انجام دهید و در حین پرش هم زمان شلیک کنید در ابتدا، باید در حالت تمرینی این تکنیک را اجرا کنید.

  • ترفند شماره ۵ :

بسیاری از بازیکنان متاسفانه زمانی که می‌بینم منطقه امن بازی در حال کوچک شدن می باشد، متاسفانه عقب نشینی کرده و بازی را رها خواهند کرد.

اگر شما جزو آن دسته از بازیکنانی است که در طول بازی نسبت به سایر رقبا برتری دارید به هیچ وجه نباید عقب‌نشینی کرده بلکه، باید کاری کنید که بازیکنان دشمن عقب نشینی کنند. البته که با خرید جم فری فایر میتوانید تجهیزاتی را خریداری کنید که با استفاده از آنها شما قادر خواهید بود قدرت خود را نسبت به رقبا چندین برابر کنید.

  • ترفند شماره ۶ :

استفاده از اسنایپر ها در بازی فری فایر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شما می توانید از راه دور و بدون هیچ برخورد نزدیکی بازیکنان دشمن را از بین ببرید اما، این نکته را به خاطر داشته باشید که کار کردن با این اصل کمی دشوار می‌باشد.

بنابراین شما باید در حالات مختلفی از این اسلحه استفاده کنید تا بتوانید کنترل اسلحه مورد نظر تان را در دست بگیرید و از طرفی متوجه شوید که این اسلحه با کدام یک از آیتم ها میتواند قوی‌تر شود.

اگر شما نیز تجربه خاصی در بازی فری فایر دارید و یا اینکه تجربه به شما کمک کرده به یکی از بازیکنان حرفه‌ای در این بازی تبدیل شوید می توانید تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان این بازی محبوب و پرطرفدار به اشتراک بگذارد.

4.7/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی بهترین loadout های سیزن 8 بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

معرفی بهترین حیوانات فری فایر free fire

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه