ترکیب بهترین کاراکترها با کاراکتر الوک بازی فری فایر free fire

ترکیب بهترین کاراکترها با کاراکتر الوک بازی فری فایر

ترکیب بهترین کاراکترها با کاراکتر الوک بازی فری فایر

کاراکترها در بازی Free Fire از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و شما میتوانید کاراکترهای بسیار زیادی را مشاهده کنید که هر یک از این کاراکترها دارای قدرت و توانایی بسیار زیادی هستند در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با کارکتر الوک و اینکه با کدام یک از کاراکترها میتوانید یک ترکیب قدرتمند تشکیل دهد با شما صحبت کنم.

ترکیب بهترین کاراکترها با کاراکتر الوک بازی فری فایر

کاراکتر الوک یکی از کاربردی ترین کاراکتر ها در بازی فری فایر می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و با توجه به قابلیت ویژه ای که دارد می تواند یکی بهترین کاراکتر ها در بازی فری فایر به شمار بیاید در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با کاراکتر هایی که می‌توانند در کنار این کاراکتر یک ترکیب و قدرتمند و فوق العاده را تشکیل دهند با شما صحبت کنم و آنها را به شما معرفی کنم.

  • Alok + Rafael + Laura + Dasha

کاراکتر رافائل یکی از کاراکترهای قدرتمند و یکی از تیراندازان حرفه ای در بازی فری فایر می باشد که می تواند سرعت حذف شدن بازیکنان دشمن را تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

کاراکتر laura نیز یکی دیگر از کاراکترهای قدرتمند میباشد که میتواند دقت شما را تا حدود ۳۵ درصد افزایش دهد.

و در آخر اینکه کاراکتر داشا می توانند بر روی زمان بازیابی سلامتی و همچنین کاهش آسیب وارده به شما تاثیرگذار باشد.

  • Alok + Kla + Moco + Antonio

کاراکتر kla می تواند سرعت آسیب به شما را تا حدود ۵۰۰ درصد افزایش و این به یعنی اینکه میزان آسیبی که وارد می کنید بیشتر خواهد شد و البته برای رقابت های برد نزدیک !

یکی دیگر از کاراکتر هایی که می‌تواند در کنار کاراکتر آلوتک ترکیب فوق‌العاده تشکیل دهد کاراکتر موکو می باشد. شما استفاده از این کاراکتر می توانید موقعیت قرارگیری سایر کاراکترها را مشخص کنید و آن را با هم‌تیمی‌های خود به اشتراک بگذارید و اگر از کاراکتر آنتونیو استفاده کنید میزان سلامتی شما تا حد قابل توجهی افزایش خواهد یافت و شما می توانید مدت زمان بیشتری در طول بازی زنده بمانید.

  • Alok + Shirou + Maro + Leon

کاراکتر شیرو یکی از کاراکترهای قوی در بازی فری فایر می باشد که این کاراکتر در کنار کاراکتر آلود می تواند ترکیب خوبی را تشکیل دهد.

یکی از کاراکترهای قدرتمند برای قرار گرفتن در کنار کاراکتر آلوک کاراکتر مارو میباشد، که میتواند آسیب وارده به بازیکنان دشمن را تا حدود ۲۵ درصد افزایش دهد. با خرید جم فری فایر میتوانید تمامی این کاراکترها را ارتقا دهید و از باندل های مختلفی که در فروشگاه بازی در دسترس قرار میگیرد استفاده کنید.

کاراکتر لئون که جدیداً در بازی فری فایر در دسترس قرار گرفته است جزو کاراکتر های کاربردی برای قرار گیری در کنار کاراکتر آلوک می باشد اگر می خواهید مدت زمان بیشتری زنده بمانید از این کاراکتر در کنار کاراکتر آلوک حتما استفاده کنید.

  • Alok + D-bee + Hayato + Otho

اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستید که بازی های تهاجمی را ترجیح می دهید با استفاده از کاراکتر D-bee برای اینکه بتوانید سرعت و دقت خود را در طول بازی افزایش دهید به شما توصیه میشود.

کاراکتر Hayatos Bushido یکی دیگر از کاراکتر های قدرتمند و کاربردی در کنار کاراکتر آلوک می باشد که، می تواند میزان نفوذ در زره بازیکنان دشمن را تا حدود ۱۰ درصد افزایش دهد.

کاراکتر دیگری که در کنار کاراکتر آلوک می تواند یک ترکیب قدرتمند را شامل شود کاراکتر Otho میباشد که به تازگی در بازی فری فایر در دسترس قرار گرفته، این کاراکتر می‌تواند موقعیت سایر بازیکنان دشمنان را تا حدود ۵۰ متر را برای شما مشخص کند.

اگر شما نیز تجربه استفاده از این کاراکترها را دارید خوشحال می شوم که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

3.2/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

نقد و بررسی اسلحه MW11 کالاف دیوتی موبایل call of duty mobile

نوشته بعدی

معرفی اسلحه CBR4 در بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه