همه چیز درباره مستر رنک master rank بازی فری فایر

مستر رنک فری فایر

همه چیز درباره مستر رنک master rank بازی فری فایر

اگر از طرفداران بازی Free Fire باشید می دانید که در بازی فری فایر بازیکنان می توانند به سطوح مختلف برسد که هر یک از سطوح بر اساس امتیازات و قابلیت‌های شما دسته بندی می شود اخیراً در آپدیت جدید بازی فری فایر یک رنگ و یا سطح جدید در دسترس قرار گرفته که این رنک جدید مستر رنک نام دارد در این مطلب تصمیم دارم که به طور کامل در رابطه با این رنک جدید با شما صحبت کنم.

همه چیز درباره مستر رنک master rank بازی فری فایر

یکی از دغدغه های اصلی تمامی بازیکنان فری فایر این است که بتوانند به سطح گرند مستر می رسند اما، برای اینکه بتوانند به این سطح برسند باید چالش های بسیار زیادی را پشت سر بگذارد که متاسفانه برخی از بازیکنان نمیتوانند از پس این چالش ها بربیایند.

به همین دلیل توسعه‌دهندگان تصمیم گرفته اند پیش از گرند مستر یک سطح جدید دیگر به بازی اضافه کنند که جزو بزرگترین تغییرات در بازی فری فایر می باشد.

  • رسیدن به سطح مستر رنک

برای اینکه شما بتوانید به این سطح برسید تنها کافی است ۶۰۰۰ امتیاز کسب کنید و پس از اینکه بتوانید این ۶۰۰۰ امتیاز را از آن خود کنید این ساعت برای شما در دسترس قرار میگیرد.

همه چیز درباره مستر رنک master rank بازی فری فایر

یکی از ویژگی های خیلی خوب به این صورت این است که اگر شما بتوانید در این سطح باقی بمانید ۷۰۰۰ طلا دریافت خواهید کرد که پاداش بسیار خوبی می باشد.

اگر به این موضوع فکر می کنید که چگونه می‌توانید به این سطح برسید باید به شما بگویم که این ساعت عملاً هیچ تغییر زیادی بر روی نحوه بازی شما نخواهد داشت، تنها تفاوتی که دارد این است که سطح قبلی یعنی سطح Heroic tier کمی برای شما آسان تر شده است و شما می توانید بسیار سریع تر نسبت به قبل به این سطح برسید. با خرید جم فری فایر براحتی میتونید سطح بازی و کاراکتر مورد نظر خود را ارتقا دهید که سریع تر به این سطح برسید.

  • ترفند های رسیدن به سطح مستر رنک

  1. نکته اولی که باید به آن توجه کنید این است که شما باید بتوانید با هم‌تیمی‌های خود بسیار هماهنگ باشد در واقع سعی کنید بازیکنی را به عنوان هم تیمی انتخاب کنید که یک تیم منسجم با شما تشکیل دهند.
  2. ترفند بعدی این است که شما باید بیشتر بر روی بقا تمرکز داشته باشید تا کشتار! در واقع باید هدف شما زنده ماندن باشد نه حذف کردن سایر بازیکنان!
  3. و در آخر اینکه سعی کنید بر روی مهارت های شخصی خود و استراتژی های کاربردی تسلط پیدا کنید.

اگر شما به این سطح در بازی فری فایر رسیدید خوشحال می شوم که تجربیات خود را با من و سایر گیمرهای بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین ترکیب سلاح ها با اسلحه MAC-10 فری فایر

نوشته بعدی

5 ویژگی اپدیت جدید بازی فری فایر ob31

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه