بهترین ترکیب سلاح ها با اسلحه MAC-10 فری فایر

اسلحه MAC-10 فری فایر

بهترین ترکیب سلاح ها با اسلحه MAC-10 فری فایر

همانطور که میدانید بازی Free Fire همانند سایر بازی های بتل رویال سلاح های قوی و گشترده بسیار زیادی دارد در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با بهترین سلاح هایی که شما میتوانید از انها در کنار اسلحه جدید MAC-10 فری فایر استفاده کنید به شما معرفی کنم که بتوانید با کمترین میزان اشتباه از این اسلحه در بازی استفاده کنید.

بهترین ترکیب سلاح ها با اسلحه MAC-10 فری فایر

در ابتدا این نکته را ذکر کنم که این اسلحه برای رقابت های برده نزدیک مناسب میباشد و جزو سلاح‌های کلاس SMG است لازم به ذکر است. این اسلحه سرعت شلیک گلوله بیسیار بالایی دارد و از پایداری بسیار خوبی نیز برخوردار است.

از طرف دیگر می تواند آسیب و خسارت بسیار زیادی نیز از خود برجای بگذارد در ادامه با من همراه باشید تا بهترین سلاح هایی که میتوانید در کنار این اسلحه قدرتمند از آنها استفاده کنید را به شما معرفی کند.

  • اسلحه Woodpecker

این اسلحه جزو بهترین سلاح های بازی فری فایر که در آن بسیار زیادی دارد و می‌تواند تعداد بازیکنان بسیاری را از دور رقابت‌ها حذف کند زیرا، قدرت بسیار بالایی دارد و سرعت شلیک گلوله آن بسیار زیاد است و می تواند خسارات بسیار زیادی نیز از خود برجای بگذارد از طرف دیگر جزو ۱۰ سلاح پایدار در بازی فری فایر می باشد.

  • اسلحه M4A1-Z

این اسلحه نیز جزو قدرتمندترین سلاح ها در بازی فری فایر است که طرفداران بسیار زیادی دارد در رابطه با قدرت این اسلحه و سرعت شلیک گلوله آن باید بگویم که علاوه بر اینکه سرعت شلیک گلوله بسیار زیاد است می تواند خسارات بسیار زیادی نیز از خود برجای بگذارد. شما میتونید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ما راحتی این سلاح را ارتقا دهید.

این اسلحه را می‌توان جزو یکی از بهترین سلاح های به شمار آورده که تقریباً با تمامی سلاح ها در بازی فری فایر همخوانی دارد و شما می توانید به عنوان سلاح ثانویه از این اسلحه در کنار تمامی سلاح ها استفاده کنید.

  • اسلحه  VSS-X

یکی دیگر از سلاح های قدرتمند در بازی فری فایر که می‌تواند آن را با این اسلحه جدید ترکیب کنید. این اسلحه می باشد لازم به ذکر است که این اسلحه برای رقابت های دوربرد مناسب می باشد و اگر شما بتوانید از یک اسکوپ به همراه یک صدا خفه کن بر روی این اسلحه استفاده کنید مطمئن باشید، که این دو سلاح در کنار یکدیگر یک ترکیب فوق العاده و شکست ناپذیر تشکیل خواهند داد و شما می توانید به راحتی جزو برندگانی باشید که در هر رقابت شرکت می کند.

خوشحال میشوم که شما نیز تجربیات خود را در رابطه با استفاده از این سلاح ها با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

چرا نمیتونیم به سطح گرند مستر فری فایر برسیم

نوشته بعدی

همه چیز درباره مستر رنک master rank بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه