چرا نمیتونیم به سطح گرند مستر فری فایر برسیم

چرا نمیتونیم به سطح گرند مستر فری فایر برسیم

چرا نمیتونیم به سطح گرند مستر فری فایر برسیم

یکی از بالاترین و حرفه ای ترین سطوح بازی در بازی Free Fire گرند مستر است که متاسفانه بسیاری از بازیکنان نمیتوانند به این سطح دسترسی پیدا کنند و از طرفی در تلاش هستند که بتوانند به این سطح دسترسی پیدا کنند، در این مطلب علت های رایجی که باعث میشود شما نتوانید به سطح گرند مستر در بازی فری فایر دست پیدا کنید را بطر کامل توضیح داده ام، اگر میخواهید به سطح گرند مستر برسید! مطالعه این مطلب میتواند به شما کمک کند که براحتی و بدون هیچ آزمون و خطایی به این سطح دسترسی پیدا کنید.

چرا نمیتونیم به سطح گرند مستر فری فایر برسیم

قبل از اینکه به سراغ اموزش ها بریم یه سوال دارم، تا حالا چقدر سعی کردی به سطح گرند مستر فری فایر برسی؟ نتیجه مثبتی هم براتون داشته؟

  • دلیل اول

متاسفانه بسیاری از بازیکنانی در تلاش هستند به سطح گرند مستر فری فایر دست پیدا کنند از سطح بالایی برخوردار نیستند و برای اینکه بخواهند به این سطح دست پیدا کنند باید با بازیکنان حرفه ای به رقابت بپردازند و چون بازیکنان حرفه ای از استراتزی های حرفهای تری استفاده میکنند همین امر باعث میشود که بازیکنانی که سطح بالایی ندارند شکست بخورند، شما باید با دقت بازیکنان دشمن را آنالیز کنید به حدی که متوجه شوید حرکت بعدی آنها چیست؟ ممکن است در ابتدا کمی دشوار به نظر بیاید اما شما کافیست کمی دقت کنید!

ضمن اینکه شما باید بتوانید از قبل و در حالت تمرینی از استراتژی ها و ترفندهای مختلفی استفاده کنید، در واقع نباید بدون تمرین و استفاده از استراتژی خاصی توقع داشته باشید که به سطح گرند مستر برسید!

  • دلیل دوم

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بسیاری از بازیکنان میکنند این است که متاسفانه پس از اینکه به سطح Heroic tier میرسند دیگر همانند قبل تلاش نمیکنند و تصور میکنند که براحتی میتوانند به گرند مستر نیز دسترسی پیدا کنند و این در صورتی است که شما زمانی که به این سطح میرسید باید بیشتر تلاش کنید زیرا، بازیکنان این سطح همانند شما حرفه ای هستند و قطعا باید از استراتژی ها و تکنیک های جدیدتر و کاربردی تری استفاده کنید تا بتوانید به بویا دسترسی پیدا کنید.

چرا نمیتونیم به سطح گرند مستر فری فایر برسیم

و این نکته را نیز فراموش نکنید چون شما در این سطح با بازیکنان حرفه ای در حال اجرای بازی هستید بدون شک سرعت شما برای رسیدن به سطح گرند مستر کمی کاهش پیدا میکند!

  • دلیل سوم

بزرگترین اشتباهی که خیلی از بازیکنا مرتکب میشوند اجرای بازی بصورت انفرادی است! اجرای بازی بصورت تیمی شانس شما را برای رسیدن به سطح گرند مستر فری فایر چندین برابر افزایش میدهد البته رقابت های تیمی در صورتیکه شما یک تیم منسجم داشته باشید! برای خرید جم فری فایر میتوانید به قسمت محصولات فروشگاه ما مراجعه کنید.

البته این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که داشتن یک تیم منسجم و حرفه ای نیز قطعا نیاز به زمان و ازمون و خطا دارد اما، پس از یافتن یک تیم حرفه ای شما برایحتی میتوانید به سطح گرند مستر فری فایر دسترسی پیدا کنید.

  • دلیل چهارم

یکی دیگر از رایج ترین دلایلی که شما نیمتوانید به سطح گرند مستر فری فایر برسید این است که در طول روز مدت زمان کمی بازی را اجرا میکنید! قطعا برای رسیدن به سطح گرند مستر باید بتوانید مدت زمان زیادی فعالیت داشته باشید که بتوانید به ترفندهای مختلفی را امتحان کنید و استراتژی های مختص به خود را در پیش بگیرید.

  • دلیل پنجم

و اما یکی از بزرگترین نقص تمامی بازیکنان این است که از جم ها استفاده نمیکنند، فراموش نکنید که شما با پرداخت جم براحتی میتوانید سلاح ها و حتی کاراکتر مورد نظر خود را ارتقا دهید. اینکه شما بتوانید دقت و سرعت شلیک گلوله و از طرفی میزان مهمات سلاح خود را گسترس دهید میتواند تاثیر فوق العاده ای برروی نتیجه بازی برای شما داشته باشد و همچنین استفاده از حیوانات را دست کم نگیرید!

حیوانات میتوانند تاثیر بسزایی در رقابت هایی که شرکت میکنید داشته باشند مخصوضا اگر از یک حیوان درست در کنار یک کاراکتر مناسب استفاده کنید.

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

استفاده از کاراکتر لئون با سایر کاراکترها در بازی فری فایر

نوشته بعدی

بهترین ترکیب سلاح ها با اسلحه MAC-10 فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه