5 ترفند برای استفاده حرفه ای از سلاح ها در فری فایر

5 ترفند برای استفاده حرفه ای از سلاح ها در فری فایر

5 ترفند برای استفاده حرفه ای از سلاح ها در فری فایر

استفاده از سلاح ها در بازی Free Fire از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر چه نقطه قوت بازی فری فایر کاراکتر های آن هستند اما استفاده از سلاح ها نیز در این بازی دست کمی از کاراکترها ندارد، البته به طور کلی در بازی های بتل رویال سلاح از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند اما، در بازی فری فایر کمی قضیه متفاوت میباشد، در ادامه با من همراه باشید تا در رابطه با این موضوع به طور کامل با شما صحبت کنم.

5 ترفند برای استفاده حرفه ای از سلاح ها در فری فایر

شما با استفاده از امکاناتی که برای سلاح ها در بازی فری فایر در دسترس قرار می گیرد حتی اگر کاراکتر مناسبی را نیز انتخاب نکرده باشید می توانید با استفاده درست از سلاح ها در رقابت‌هایی که شرکت می کنید پیروز شوید.

  • ترفند شماره ۱

باید کنترل اسلحه خود را در دست داشته باشید این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در واقع اگر شما نقاط قوت و نقاط ضعف اسلحه خود را ندارید بدون شک نمی توانید به درستی از آنها استفاده کنید.  اولین قدم برای اینکه بتوانید در بازی فر به یک بازیکن حرفه‌ای تبدیل شوید این است که بدانید اسلحه ای که انتخاب کرده‌اید چگونه کنترل می شود و چه قابلیت هایی دارد!

  • ترفند شماره ۲

تمامی جاهایی که در بازی فری فایر برای شما در دسترس قرار می گیرند برای تمامی رقابت هایی که در آنها شرکت می کنید مناسب نیستند، برخی از اسلحه ها برای رقابت های دوربرد مناسب بوده و برخی دیگر برای رقابت‌های برد نزدیک و برد متوسط بنابراین شما باید بدانید که از چه اسلحه ای در چه موقعیتی استفاده کنید!

  • ترفند شماره ۳

یکی از مهم ترین نکاتی که در بازی فری فایر در هنگام استفاده از سلاح ها باید به آن توجه کنید این است که، بدانید چگونه باید از hipfire در این بازی و برای اسلحه استفاده کنید.

5 ترفند برای استفاده حرفه ای از سلاح ها در فری فایر

  • ترفند شماره ۴

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کرده‌ام کاراکترها نیز در بازی فری فایر نقش بسزایی دارند اما باید یکی از این کاراکتر ها می توانند بر روی عملکرد اسلحه و در واقع بهبود عملکرد اسلحه تاثیرگذار باشند. که می توانید از آنها هم برای رابطه‌ای تهاجمی استفاده کنید و هم برای رقابت های تدافعی! فراموش نکنید که، شما میتوانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ما سلاح های خود را قدرتمند تر کنید.

2 کاراکتری که می توانند بر روی سلاح ها و عملکرد آنها تاثیر مثبت بگذارند کاراکترهای لورا و ما رو هستند که می‌توانند به طور مستقیم باعث بهبود و تقویت تیراندازی شما شود درست است که، این 2 کاراکتر همانند سایر کاراکتر ها در بازی فری فایر قدرتمند نیستند اما، اگر بتوانید از آنها به درستی استفاده کنید می توانند در هنگام استفاده از اسلحه برای شما بسیار تاثیرگذار باشند.

  • ترفند شماره ۵

گاهی اوقات ممکن است که شما نتوانید به خوبی هدف گیری کنید و یا در موقعیت دشواری قرار بگیرید در چنین حالتی به شما توصیه می کنم که از ترکیب emote برروی HUD استفاده کنید و مطمئن باشید که می‌تواند یکی نتیجه بسیار عالی برای شما داشته باشد این روش می‌تواند هدف گیری را برای شما بسیار ساده تر کند.

اگر شما نیز ترفند خاصی را در هنگام استفاده از سلاح ها در این بازی در پیش می گیرید خوشحال می شود که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان این بازی محبوب و پرطرفدار به اشتراک بگذارید.

5/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی سلاح های اسنایپر در بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

معرفی سلاح های کلاس SMG در بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه