معرفی سلاح های کلاس SMG در بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی سلاح های کلاس SMG در بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی سلاح های کلاس SMG در بازی کالاف دیوتی موبایل

همانطور که در مقالات قبلی در رابطه با سلاح ها در بازی Call Of Duty Mobile با شما صحبت کرده‌ام، باید به شما بگویم که سلاح ها در این بازی به کلاس های مختلفی تقسیم خواهند شد و می‌توانند برای شما نتایج متفاوتی داشته باشند همچنین هر یک از سلاح های هر کلاس برای رقابت‌های خاصی مناسب است.

در ادامه تصمیم دارم که در رابطه با سلاح های کلاس SMG در بازی کالاف دیوتی موبایل با شما صحبت کنم.

معرفی سلاح های کلاس SMG در بازی کالاف دیوتی موبایل

سلاح های این کلاس از قدرت و دقت خوبی برخوردار هستند و از طرفی از سرعت شلیک گلوله خوبی نیز برخوردار می باشند اگر، شما بتوانید از اتچمنت ها برای قدرتمندتر کردن این اسلحه استفاده کنید. قطعا نتیجه بهتری برای شما در بر خواهد داشت.

سلاح های این کلاس که هم اکنون در بازی کالاف دیوتی موبایل در دسترس قرار دارند بیشتر از ۱۴ سلاح می باشند که، هر یک از آنها برای رقابت‌های خاصی مناسب بوده و برخی از آنها می‌توانند به عنوان سلاح اصلی مورد استفاده قرار بگیرند و برخی دیگر به عنوان سلاح ثانویه در مقالات بعدی به طور کامل در رابطه با هر یک از سلاح های این کلاس با شما صحبت خواهم کرد.

  • ویژگی های سلاح SMG

این سلاح ها می‌توانند آسیب بسیار زیاد و وحشتناکی از خود بر جای بگذارند اما، تنها برای رقابت های نزدیک برد!

معرفی سلاح های کلاس SMG در بازی کالاف دیوتی موبایل

اگر جز آن دسته از بازیکنان هستید که رقابت‌های تهاجمی را در بازی کالاف دیوتی موبایل ترجیح می دهید بدون شک استفاده از این سلاح ها برای شما واجب می باشد. برای ارتقا تمامی سلاح های این کلاس تنها کافیست از فروشگاه داخل بازی با پرداخت سی پی اقدام کنید، اگر سی پی کافی ندارید میتوندی برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل به قسمت محصولات فروشگاهمون مراجعه کنید.

  • راهنمای اسلحه

شما می توانید از این اسلحه در هنگام حرکت استفاده کنید و مطمئن باشید که می تواند عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای بگذارد.

استفاده از اتچمنت ها برای این اسلحه بسیار ضروری میباشد، علی الخصوص که این اسلحه برای رقابت های برد نزدیک مناسب است، شما باید از برخی اتچمنت ها برای این اسلحه استفاده کنید.

یکی از ایتم های ضروری که باید برای سلاح های این کلاس استفاده شود Quivkdraw می باشد. در واقع این آیتم می تواند مدت زمان بارگیری مجدد اسلحه را کاهش دهد، در رقابت‌های برد نزدیک یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه کنید کاهش زمان بار گیری مجدد اسلحه می باشد!

خوشحال می شوم که تجربیات خود را در رابطه با استفاده از این اسلحه با من و سایر بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

5 ترفند برای استفاده حرفه ای از سلاح ها در فری فایر

نوشته بعدی

معرفی سلاح های بازی پابجی موبایل pubg mobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه