ترفندهای ارتقا رنک در بازی فری فایر free fire

ترفندهای ارتقا رنک در بازی فری فایر free fire

ترفندهای ارتقا رنک در بازی فری فایر free fire

یکی از مشکلاتی که اکثر بازیکنان در بازی Free Fire با آن روبرو هستند این است که نمی دانند چگونه باید سطح خود را در طول بازی ارتقا دهند و یا به عبارت دیگر را که خود را در طول بازی ارتقا دهند در این مطلب تصمیم دارم در رابطه با این موضوع صحبت کنم و چهار مورد از بزرگترین اشتباهات و دلایلی که باعث میشود شما نتوانید رنک خود را در طول بازی ارتقا دهید را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

ترفندهای ارتقا رنک در بازی فری فایر free fire

متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلاتی که بازیکنان بازی فری فایر دارد این است که تصور می‌کنند ارتقاء رنک کار بسیار دشواری است اما این تصور کاملا اشتباه بوده و یکی از دلایلی که اجازه نمی دهد که شما در طول بازی ارتقا پیدا کند همین تصور اشتباه است!

  • نکته اول

این که شما بخواهید رنگ خود را ارتقا دهید و به رتبه های سیلور و گلد در بازی فری فایر برسید بدون شک مستلزم تمرین زیاد میباشد!

شما بدون تمرین کردن نمی‌توان توقع داشته باشید که رنک شما در طول بازی ارتقا پیدا کند علی الخصوص باید این نکته را تمرین کنید که بتوانید واکنش سریع نسبت به دیوارهای گلو داشته باشید، به ویژه واکنش سریع نسبت به هدف گیری و تغییر موقعیت به تدریج زمانی که بتوانید این تمرینات را انجام دهید بدون شک رنک شما در طول بازی افزایش پیدا خواهد کرد.

پیشنهاد من با توجه به تجربه شخصی به شما این است که قبل از اینکه وارد هر رقابتی شوید ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در حالت تمرینی بازی را اجرا کنید.

  • نکته دوم

شما باید از جدیدترین به روزرسانی سلاح ها و آیتم ها در هر آپدیت بازی فری فایر خبردار شوید!

زمانی که شما از قابلیت‌های جدید هر یک از آیتم‌های فری فایر مطلع شوید بدون شک می توانید بسیار راحت تر و حرفه ای تر در هر رقابتی که شرکت می‌کند از آنها استفاده کنید.

  • نکته سوم

باید خود را بسیار ریز بینانه و بسیار با دقت آنالیز و ارزیابی کنید این کار بسیار مهم بوده در واقع شما باید بدانید نقاط قوت و نقاط ضعف شما چه چیزهایی هستند و بتوانید با کنترل کردن و برطرف کردن آنها به راحتی رنک خود را در طول بازی ارتقا دهید.  شما میتونید با خرید جم فری فایر از فروشگاهمون میتونید سطح بازی خودتونو تا حد بسیار زیادی ارتقا بدین.

  • نکته چهارم

زمانیکه شما در رقابت های بسیار حساس و مهمی قرار می گیرید اگر نتوانید بسیار جدی بازی کنید و از استراتژی هایی که قبلاً استفاده کرده اید و نتیجه مثبتی برایتان داشته استفاده نکنید بدون شک نمی توانید توقعی را داشته باشید که رنک شما در طول بازی ارتقا پیدا کند!

شما باید با جدیت تمام بازی را اجرا کنید و البته این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که اگر قصد دارید از استراتژی های جدیدی در طول بازی استفاده کنید و حتما باید در حالت تمرینی آن استراتژی ها را استفاده کرده باشید.

نتیجه گیری

امام یکی دیگر از نکاتی که می‌تواند به شما برای ارتقاء رنک کمک کند استفاده درست و به موقع از سلاح ها به عنوان سلاح اصلی و سلاح ثانویه است اگر شما نیز تجربه خاصی در رابطه با ارتقاء رنک در بازی فری فایر دارید خوشحال می شوند که اطلاعات خود را با من و سایر بازیکنان این بازی محبوب و پرطرفدار به اشتراک بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی کاربردی ترین کاراکتر های ماه اکتبر بازی فری فایر free fire

نوشته بعدی

همه چیز درباره حیوانات در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه