راهنمای رتبه بندی کالاف دیوتی موبایل 2023 : رتبه ها، پاداش ها و ریست

رتبه بندی کالاف

راهنمای رتبه بندی COD Mobile 2023 : همه رتبه ها، پاداش ها، ریست، پرسش های متداول و …

سیستم رتبه بندی کالاف دیوتی موبایل بهترین راه برای آزمایش شما در عنوان موبایل و در عین حال ارائه جوایز آرایشی مختلف است. راهنمای ما هر آنچه را که باید بدانید را به تفکیک می‌آورد.

یکی از کاربردهای خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، امکان خرید بتل پس متناسب با هر سیزن توسط گیمر و پیش روی صحیح در مراحل مختلف بازی است.

تمام عناوین Call of Duty به بهترین وجه در سطح رقابتی تجربه می شوند و Call of Duty: Mobile تفاوتی ندارد.

و در حالی که ممکن است همه ما نتوانیم در مسابقات قهرمانی جهانی COD: Mobile با پول کلان بازی کنیم، حداقل می‌توانیم توانایی خود را با استفاده از حالت رتبه‌بندی بازی آزمایش کنیم.

نه تنها به ما این امکان را می دهد که ببینیم در برابر دیگران در چه جایگاهی قرار داریم. اما با هر سری رتبه بندی جدید، بسته به رتبه ای که در نهایت کسب می کنید، جوایز زیبایی ارائه می شود.

اگر می‌خواهید بیشتر بیاموزید، از جمله رتبه‌های مختلف، جوایز، و اینکه چگونه می‌توانید به سرعت تابلوهای امتیازات را ایجاد کنید، به راهنمای رتبه‌بندی COD ما در زیر مراجعه کنید.

مقالات مرتبط »    سیستم رتبه بندی کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه کار می کند؟

رتبه های مختلف در Call Of Duty: Mobile چیست؟

سیستم رتبه بندی کالاف دیوتی موبایل 2023 دارای رتبه بندی امتیازات برای حالت استاندارد چند نفره و بازی بتل رویال است.

اگرچه در ظاهر گیج کننده به نظر می رسد، اما منطقی است. برخی از بازیکنان یکی را بازی می کنند و دیگری را انجام نمی دهند و شکی نیست که از نظر استراتژی و سبک بازی، این دو حالت بازی نتایج بسیار متفاوتی را ارائه می دهند.

خوشبختانه، نامگذاری برای رتبه ها یکسان است، و اگر به اندازه کافی کرک شده باشید تا به استاد بزرگ و بالاتر برسید، یک سیستم تراز کردن شروع می شود، به این معنی که بهترین بازیکنان خود را در رتبه های پایین تر یک حالت بازی نمی بینند. کمتر بازی می کنند

در مجموع، هفت رتبه مختلف وجود دارد. آن ها هستند:

 • تازه کار I-V*
 • جانباز I-V*
 • Elite I-V*
 • Pro I-V*
 • استاد
 • استاد بزرگ
 • افسانه ای

*چهار رتبه اول به پنج دسته تقسیم می شوند. که بازیکنان باید از هر پنج رتبه عبور کنند تا به رتبه بعدی برسند.

سیستم رتبه بندی کالاف دیوتی موبایل 2023 یک سیستم امتیازی ساده است. که بازیکنان برای رتبه بندی باید تعداد مشخصی امتیاز جمع کنند. هنگامی که به Legendary رسیدید، سیستم امتیازدهی باقی می ماند، اما 5000 امتیاز برتر نیز وارد بازی می شود.

امتیازها بر اساس عملکرد شما در بازی به دست می‌آیند یا از دست می‌روند و تعداد مشخصی برای برد/باخت، کشتار و غیره تعلق می‌گیرد/کسر می‌شود.

تفاوت هایی در نحوه توزیع امتیازات بر اساس رتبه شما و حالت بازی (MP استاندارد یا بتل رویال) و چند فاکتور دیگر وجود دارد که اکنون توضیح خواهیم داد.

حالت رتبه بندی شده – قوانین

قوانین مختلفی برای حالت های استاندارد بازی چند نفره و بتل رویال وجود دارد.

چند نفره استاندارد

حالت های بازی:

 • Team Deathmatch
 • Domination
 • Hardpoint
 • Search & Destroy
 • Payout Search & Destroy (S4 Limited)

بازیکنان تازه کار با مرگ تیمی شروع می کنند و وقتی به رتبه های بالاتر ارتقا می یابند حالت های دیگر را باز می کنند. هر بازی از یک نقشه تصادفی استفاده می کند.

امتیاز دهی:

 • مجموع امتیازات شما بر اساس عملکرد مسابقه (کشتن و غیره)، نتایج (برد/باخت) و رگه های برد شما است. همچنین پاداش‌های بالقوه با پاداش چند انتخابی (انتخاب حالت‌های بازی چندگانه) و پاداش‌های اولین برد و قبیله روزانه وجود دارد.
 • بازیکنان تحت الیت من نمی توانند پیشرفت خود را از دست بدهند.
 • ترک یک مسابقه باعث محرومیت موقت و کسر امتیاز می شود.

قوانین تشکیل تیم:

 • برای بازیکنانی که از تازه‌ترین تا حرفه‌ای رده‌بندی می‌شوند، فاصله رتبه در مسابقه رتبه‌بندی تیمی می‌تواند دو رتبه در کنار رتبه آنها باشد. با این حال، برای بازیکنانی که دارای رتبه MASTER یا بالاتر هستند، فاصله رتبه در مسابقه رتبه‌بندی تیم فقط می‌تواند رتبه‌ای در کنار آنها باشد.
 • احزاب 4/5 تیمی فقط می توانند با سایر احزاب 4/5 تیمی رتبه بندی شوند.

بتل رویال

امتیاز دهی:

 • مجموع امتیازات شما بر اساس کشتارها، مدت زمان زنده ماندن و رتبه شما است. همچنین پاداش‌های بالقوه با پاداش چند انتخابی (انتخاب حالت‌های بازی چندگانه) و پاداش‌های روزانه/قبیله وجود دارد.
 • بازیکنان تحت الیت من نمی توانند پیشرفت خود را از دست بدهند.
 • ترک یک مسابقه بر اساس عملکرد شما تا آن مرحله به شما امتیاز می دهد.

سریال های رتبه بندی شده چقدر دوام دارند؟

این نکته ای است که می تواند باعث سردرگمی برخی بازیکنان شود. سری‌های رتبه‌بندی شده به محتوای فصلی بازی وابسته نیستند.

فصل های کالاف دیوتی موبایل معمولا بین 4 تا 6 هفته اجرا می شوند، در حالی که سریال های رتبه بندی شده 14 هفته اجرا می شوند.

شما فقط در پایان سریال رتبه بندی شده و نه زمانی که فصل تغییر می کند، یک بازنشانی رتبه دریافت خواهید کرد. جوایز سری رتبه‌بندی شده در طول فصل توزیع می‌شوند و هر بار که بازیکنی به رتبه مربوطه صعود می‌کند، پاداش مناسب داده می‌شود.

Ranked Series 5 سری فعلی رتبه بندی شده است و قرار است در 19 ژانویه به پایان برسد.

Rank Reset کالاف دیوتی موبایل چگونه کار می کند؟

پس از اتمام این 14 هفته اقدام رتبه بندی شده، بازیکنان در معرض بازنشانی رتبه قرار خواهند گرفت. اما برای آسان‌تر کردن این فرآیند برای بازیکنان در تمام انتهای حالت رتبه‌بندی شده، تنها مقدار مشخصی از رتبه‌ها را بسته به رتبه‌ای که در پایان سری رتبه‌بندی شده پیدا کرده‌اید، پایین می‌آورید.

رتبه بندی

COD: Mobile – پاداش رتبه

هر سری رتبه بندی شده جوایز زیبایی را ارائه می دهد. با جوایز مختلفی که برای حالت های استاندارد چند نفره و نبرد رویال ارائه می شود.

این جوایز معمولاً یک موضوع دارند، با جدیدترین رتبه بندی سری 5 برخی از لوازم آرایشی الهام گرفته از ورزش های شدید را ارائه می دهد.

بازیکنان مجبور نیستند تا پایان سری رتبه‌بندی‌شده منتظر بمانند تا این پاداش‌ها را دریافت کنند. هر بار که بازیکنی به رتبه مربوط به پاداش می‌رسد، این پاداش‌ها به پایان می‌رسد.

هنگامی که به رتبه رسیدید، جوایز را در صندوق پستی درون بازی خواهید یافت. و بازیکنان باید قبل از پایان فصل آنها را مطالبه کنند.

نحوه رنک آپ سریع در COD: Mobile

چند راه وجود دارد که می توانید در کالاف دیوتی موبایل سریعتر رتبه بندی کنید، با پاداش برای بازی در شرایط خاص.

یکی از این شرایط، پاداش چند نفره است که به شما جایزه XP را برای انتخاب بیش از یک حالت بازی در حالت استاندارد چند نفره می دهد. هرچه حالت های بازی بیشتری انتخاب کنید، جایزه XP بیشتری به شما تعلق می گیرد.

یکی دیگر از پاداش ها، جایزه اولین برد روزانه است؛ این پاداش ها هر روز تغییر می کنند، بنابراین مطمئن شوید که برای فعال کردن آنها باید چه شرایطی را رعایت کنید.

پیوستن به یک قبیله همچنین می‌تواند یک جایزه قبیله را باز کند، بنابراین مطمئن شوید که این کار را قبل از شروع به رتبه‌های بالا انجام دهید.

هنگامی که برای اولین بار سفر رتبه بندی شده خود را شروع می کنید، به احتمال زیاد بازی های بسیار آسانی را انجام خواهید داد، و احساس می کنید هیچ چیز مانع از والس زدن به استاد بزرگ نمی شود. اما احتمالاً اینطور نخواهد بود، و با رسیدن به Elite و Pro، بازی‌ها به میزان قابل توجهی سخت‌تر می‌شوند، و این زمانی است که یک کارت سپر رتبه‌بندی می‌تواند مثمر ثمر باشد.

این کارت‌ها هرگونه کسر احتمالی را که برای ضرر متحمل می‌شوید مسدود می‌کنند، اما همچنان به شما امکان می‌دهند رتبه XP را به دست آورید. شما خیلی از اینها را دریافت نخواهید کرد، بنابراین مطمئن شوید که از آنها کم استفاده کنید، با بیشترین تأثیر زمانی که در اوج یک رتبه جدید هستید، دو لقمه به شما می دهد.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

پت جدید انگری جلی در کلش اف کلنز : همه چیزهایی که لازم است بدانید

نوشته بعدی

آپدیت سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل 2024 با عنوان Fool’s Gold منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه