معرفی بدترین اسنایپرهای کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین اسنایپرهای کالاف دیوتی موبایل

معرفی بدترین اسنایپرهای کالاف دیوتی موبایل

سلاح ها در بازی Call Of Duty Mobile از اهمیت باسیار بالایی برخوردارند و میتوانند برروی سطح بازی نیز تاثیرگذار باشند و همانطور که میدانید سلاح ها در بازی های بتل رویال در کلاس های مختلفی دسته بندی خواهند شد، من تصمیم دارم در این مطلب از کلاس های اسنایپر در بازی کالاف دیوتی موبایل صحبت کنم و بهترین آنها را به شما معرفی نمایم.

معرفی بدترین اسنایپرهای کالاف دیوتی موبایل

توسعه دهندگان بازی کالاف دیوتی موبایل در هر سیزن از این بازی معمولاً تغییراتی را بر روی سلاح ها اعمال خواهند کرد و سلاح‌های اسنایپر نیز جزو آن دسته از سلاح ها می باشد که در هر سیزن دستخوش تغییرات خواهند شد و تصمیم دارم که اسنایپرهایی را به شما معرفی کنم که جزو بدترین آنها در بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد.

  • اسلحه MK2

این اسلحه جزو بهترین سلاح ها در بازی کالاف دیوتی موبایل در سیزن های قبلی بود و دارای برد بسیار زیادی بوده و می توانست آسیب بسیار زیادی از خود برجای بگذارد. لازم به ذکر است که این اسلحه جزو بدترین اسنایپر سیزن ۷ بازی کالاف دیوتی موبایل معرفی شد و از لیست قوی ترین و خطرناک ترین سلاح های این بازی حذف شد.

  • اسلحه  Rytec AMR

یکی از سلاح های نسبتاً جدید در بازی کالاف دیوتی موبایل این اسلحه میباشد که توانسته آمار بسیار خوبی از خود بر جای بگذارد و توانسته جزو بدترین اسنایپر ها در بازی کالاف دیوتی موبایل قرار بگیرد. البته شما میتوانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ایتم های مختلفی را برای قدرتمندتر کردن اسلحه خود خریداری کنید.

  • اسلحه SPR-208

این اسلحه با سرعت شلیک گلوله بسیار بالایی که دارد و همچنین آسیب بسیار زیادی که می‌تواند از خود برجای بگذارد در سیزن های قبلی یک انتخاب هوشمندانه به عنوان سلاح ثانویه بود زیرا، پتانسیل کامل را بعنوان ویرانگر داشت!

  • اسلحه NA-45

این اسلحه می توانست آسیب بسیار زیادی از خود بر جای بگذارد و همچنین سرعت شلیک گلوله آن بسیار زیاد بود اما در رابطه با کنترل آن باید به شما بگویم که کنترل آن کمی دشوار بوده بنابراین باید در هنگام از این اسلحه مراقب باشید که بتوانید بخوبی از آن استفاده کنید.

در مقالات بعدی بهترین اسنایپر ها را در بازی کالاف دیوتی موبایل به شما معرفی خواهم کرد.

5/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی بهترین حیوانات فری فایر free fire

نوشته بعدی

معرفی کاراکتر اسکایلر در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه