همه چیز درباره اسلحه Razorback در بازی کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره همه چیز درباره اسلحه Razorback در بازی کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره اسلحه Razorback در بازی کالاف دیوتی موبایل

سلاح های بسیار زیادی در بازی Call Of Duty Mobile وجود دارند که هر یک از آنها دارای قابلیت‌های ویژه‌ای هستند و اینکه در کلاس های مختلفی قرار می گیرند. در این مطالب تصمیم دارم که در رابطه با یکی از این سلاح ها که اسلحه Razorback نام دارد با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در رابطه با این اسلحه در اختیار شما قرار دارد.

همه چیز درباره اسلحه Razorback در بازی کالاف دیوتی موبایل

این اسلحه جز سلاح های کلاس SMG می باشد و برای رقابت‌های بردن نزدیک مناسب است این اسلحه از آسیب و سرعت شلیک قابل توجهی برخوردار است.

  • سرعت شلیک گلوله 50
  • میزان آسیب 90
  • دقت اسلحه ۵۰

اسلحه Razorback در بازی کالاف دیوتی موبایل

این اسلحه در یک مدت زمان خاص در بازی کالاف دیوتی موبایل در دسترس قرار می گیرد و دارای دو اسکین ویژه می باشد، توجه داشته باشید که به صورت پیش فرض در بازی کالاف دیوتی موبایل در دسترس هستند اما این اسلحه جزو آن سلاح های پیش فرض نیست و تنها زمانی که یک ایونت خاص و یا اینکه سیزن جدید رونمایی شود این اسلحه در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد و بازیکنان می توانند با استفاده از راهکارهای مختلف این سطح را از آن خود کنند.

گرفتن اسلحه Razorback در بازی کالاف دیوتی موبایل

شما می توانید این اسلحه را به صورت رایگان از آن خود کنید یعنی، شما باید در برخی از ایونت ها شرکت کنید و یا اینکه برخی از ماموریت ها در بازی کالاف دیوتی موبایل کامل کنید که این اسلحه به عنوان پاداش به شما تعلق بگیرد. اگه برای خرید ارتقا این اسلحه به سی پی نیاز داشتین، کافیه به فروشگاه ما برای خرید سی پی کالاف مراجعه کنید.

اگر این اسلحه را به عنوان پاداش در بازی کالاف دیوتی موبایل در دسترس قرار گرفت برای بدست آوردن آن حتی لحظه‌ای تعلل نکنید زیرا، براحتی می تواند نتیجه بازی را تغییر دهد تنها کافیست بدانید که این اسلحه چگونه کنترل خواهد شد و از چه آیتم هایی بهتر است برای قدرتمندتر کردن آن استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی اسلحه KN-44 بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

معرفی بهترین کاراکترهای حالت کلش اسکواد سیزن 9 فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه