معرفی بهترین کاراکترهای حالت کلش اسکواد سیزن 9 فری فایر

کاراکترهای حالت کلش اسکواد سیزن 9 فری فایر

معرفی بهترین کاراکترهای حالت کلش اسکواد سیزن 9 فری فایر

همانطور که میدانید نقطه قوت بازی Free Fire کاراکترهای آن هستند! در این مقاله تصمیم دارم که در رابطه با بهترین کاراکترهایی که شما میتوانید از آنها در حالت کلش اسکواد سیزن 9 بازی فری فایر استفاده کنید صحبت کنم.

معرفی بهترین کاراکترهای حالت کلش اسکواد سیزن 9 فری فایر

در ادامه کاراکترهایی را به شما معرفی خواهم کرد که میتوانند نتیجه صدرصدی در پیروزی شما داشته باشند.

  • کاراکتر Alok

این کاراکتر یکی از بهترین کاراکتر ها در بازی فری فایر است که برای حالت بدن یا کلش اسکواد می‌تواند مفید باشد زیرا، می‌تواند سرعت شما را افزایش دهند و از طرفی به قابلیت کرونو نیز مجهز شده است. بنابراین یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید در سیزن ۹ بازی فری فایر از آن استفاده کنید کاراکتر آلوک می باشد.

  • کاراکتر Jota

یکی از شخصیت های برتر که در حالت کلش اسکواد و بتل‌رویال توانست عملکرد بسیار خوبی از خود برجای بگذارد این کاراکتر است که، می‌تواند بر روی سطح HP بازیکنان دشمن تاثیر بگذارد در رقابت های سریع و خشن وحشیانه تیمی این کاراکتر یکی از کاراکتر هایی است که می تواند در پیروزی شما نقش بسزایی داشته باشد.

  • کاراکتر Wukong

اگر قصد دارید که بسیار هوشمندانه عمل کنید بهتر از این کاراکتر استفاده کنید علی الخصوص اگر جزو بازیکنان مبتدی و تازه وارد در بازی فری فایر هستید. این کاراکتر این امکان را به شما این امکان را می دهد که خود را استتار کنید و از یک لباس مبدل برای مخفی کردن خود استفاده کنید.  شما میتونید با خرید جم فری فایر از فروشگاهمون اسکین های مختلفی رو برای این کاراکترها خریداری کنید.
اما این نکته را مد نظر داشته باشید که به هیچ وجه نباید از این کاراکتر برای زمانی که قصد دارید خود را در مکان های مختلف مانند بوته زارها و یا اطراف ساختمان‌ها مخفی کنید استفاده کنید.

  • کاراکتر Dimitri

یکی دیگر از کاراکترهایی که به یکی از بهترین کاراکتر ها در بازی فری فایر تبدیل شده است این کاراکتر می باشد که می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای آلوک باشد. این کاراکتر یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای رقابت های تیمی نیز می باشد زیرا می‌تواند یک هاله شفابخش برای تمامی هم‌تیمی‌های خود فراهم کند.

  • کاراکتر Shirou

یکی از کاراکتر هایی که جزو مفیدترین کاراکترها در بازی فری فایر علی‌الخصوص در این سیستم می باشد این کاراته است که می تواند آسیب ۱۰۰ درصدی از خود برجای بگذارد و برای رقابت‌های برد نزدیک فوق العاده از شما می توانید در هر شرایطی از این کاراکتر استفاده کنید.

اگر شما نیز تجربه استفاده از استراتژی و ترفند خاصی را در سیزن ۹ بازی فری فایر داری خوشحال می شوم که تجربیات خود را با من و سایر طرفداران این بازی به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

همه چیز درباره اسلحه Razorback در بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

معرفی 3 اسلحه برتر کلش اسکواد سیزن 9 بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه