معرفی اسلحه KN-44 بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی اسلحه KN-44 بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی اسلحه KN-44 بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی Call Of Duty Mobile سلاح های بسیار زیادی وجود دارد، که هر یک از آنها دارای توانایی های منحصر به خود هستند در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با یکی از سلاح‌هایی که طرفداران بسیار زیادی را دارد صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

معرفی اسلحه KN-44 بازی کالاف دیوتی موبایل

همانطور که می دانید سلاح‌های که از مهمترین آیتم ها در بازی های بتل رویال هستند و بازی کالاف دیوتی موبایل نیز از این قاعده مستثنا نیست بنابراین بازیکنان ترجیحاً از سلاح هایی استفاده می کنند که بتوانند برای آنها نتیجه مثبتی داشته باشد. این اسلحه جزو سلاح های کلاس AR است که از قضا جزو پرطرفدار ترین سلاح ها در بازی کالاف دیوتی موبایل نیز می باشد.

اسلحه KN-44 بازی کالاف دیوتی موبایل

این اسلحه بهترین و کاربردی ترین سلاح ها و از طرفی تهاجمی ترین اسلحه در بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد و بیشتر برای رقابت‌های گروهی مورد استفاده قرار می گیرد، لازم به ذکر است که بهتر است از این اسلحه برای رقابت‌های برد نزدیک و برد متوسط استفاده کنید، در واقع این اسلحه برای رقابت های دور برد نمیتوانید عملکرد خوبی از خود برجای بگذارد.

  • آسیب اسلحه ۵۷
  • سرعت شلیک گلوله ۶۲
  • دقت اسلحه ۵۱

آموزش گرفتن سلاح KN-44 بازی کالاف دیوتی موبایل

شما نمی‌توانید این اسلحه را به صورت رایگان بدست آورید بلکه باید برای گرفتن این اسلحه ۳۰۰۰ Credit پرداخت کنید. شما میتوانید برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به قسمت فروشگاهمون مراجعه کنید.

اگر جزو بازیکنان مبتدی بازی کالاف دیوتی موبایل هستید باید به شما بگویم که بهتر است از این اسلحه در ابتدا برای رقابت هایی استفاده کنید که بازیکنان بسیار زیادی در آن رقابت نیستند، در واقع باید ابتدا تمرین کنید که بتوانید کنترل اسلحه را بدست بگیرید، زیرا کنترل اسلحه در بازی کالاف دیوتی موبایل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

بازگشت دوباره اسلحه MP40 Royal Flush در بازی فری فایر

نوشته بعدی

همه چیز درباره اسلحه Razorback در بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه