معرفی کاراکتر اسکایلر در بازی فری فایر

معرفی کاراکتر اسکایلر در بازی فری فایر

معرفی کاراکتر اسکایلر در بازی فری فایر

سیستم شخصیتی و یا همان کاراکتر های بازی Free Fire یکی از بزرگترین سیستم ها در بازی های بتل رویال میباشد که این سیستم حدود ۴۰ کاراکتر را پوشش می‌دهد و دارای ۴۰ کاراکتر فعال در بازی می باشد یکی از این کاراکترها که از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار شده است کاراکتر اسکایلر میباشد که در این مطلب تصمیم دارم در رابطه با آن صحبت کنم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهم.

معرفی کاراکتر اسکایلر در بازی فری فایر

کاراکتر اسکایلر در آپدیت های اخیر به بازی فری فایر اضافه شده و توانست در یک مدت زمان کوتاه به یکی از بازیکنانی تبدیل شود که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد این کاراکتر قابلیت‌های ویژه‌ای دارد که در ادامه آنها را به شما خواهم گفت.

  • توانایی اسکایلر در فری فایر

این کاراکتر یک قابلیت ویژه به نام Riptide Rhythm که می تواند درس ۱۰ یک موج صوتی ایجاد کند و با استفاده از این موج صوتی می تواند از حد فاصل ۵۰ متری به ۵ دیوار گلو آسیب برساند و آنها را نابود کند مدت زمان خنک شدن این کاراکتر ۶۰ ثانیه می باشد. توجه داشته باشید که زمانی که دیوارهای گلو از بین خواهند رفت سطح HP های شما نیز بازیابی خواهد شد.

  • اسکایلر و بازیکنان تهاجمی

اگر جزو بازیکنان هستید که بازی‌های خشن را ترجیح می دهید و یا اینکه طرفدار اجرای بازی در حالت کلش اسکواد هستید بدون شک این کاراکتر برای شما یکی از مناسب ترین گزینه ها می باشد. با خرید جم فری فایر از فروشگاه ما میتونید اسکین های مختلفی رو برای این کاراکتر خریداری کنید.

یک شخصیت فوق العاده برای بازیکنان خشن و تهاجمی در بازی فری فایر این کاراکتر است. او به راحتی می تواند پوشش های دفاعی و دیواره های دفاعی دشمن را از بین ببرد و به راحتی می توانید خود بازیکنان دشمن را نیز از بین ببرید.

  • اسکایلر در حالت کلش اسکواد

همانطور که می دانید یکی از بهترین حالت ها در بازی فری فایر حالت کلش اسکواد میباشد، که در این حالت شما باید از راه دور با سایر بازیکنان مبارزه کنید در چنین حالتی قطعاً مناسبترین و بهترین کاراکتر کاراکتر اسکایلر می باشد زیرا شما می توانید از حد فاصله بسیار زیادی به راحتی دیوارهای گروه سایر بازیکنان و حتی خود آنها را از بین ببرید و از طرفی میزان HP های خود را نیز افزایش دهید.

  • ترکیب مهارت ها

یکی از بهترین کاراکتر ها که می توانید ترکیب مهارت های مختلفی را برای او داشته باشید کاراکتر اسکایلر می باشد و از طرف شما می توانید از حیوانات نیز در کنار این کاراکتر استفاده کنید.

اگر تجربه استفاده از این کاراکتر را دارید می‌توانید تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان این بازی محبوب و پرطرفدار به اشتراک بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی بدترین اسنایپرهای کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

بهترین تنظیمات اسکوپ پابجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه