اموزش گرفتن کاراکترها با مهارت اکتیو در بازی فری فایر

کاراکترها با مهارت اکتیو در بازی فری فایر

اموزش گرفتن کاراکترها با مهارت اکتیو در بازی فری فایر

در اپدیت جدید بازی Free Fire کاراکترها بسیار مورد توجه توسعه دهندگان قرار گرفته اند و دچار تغییرات بسیار زیادی شده اند و همین امر باعث شده که بازیکنان به کاراکترهای قدیمی بیشتر توجه کنند، در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با 5 کاراکتری با شما صحبت کنم که میتوانید از آنها به عنوان بهترین کاراکترهای این فصل از بازی فری فایر استفاده کنید.

اموزش گرفتن کاراکترها با مهارت اکتیو در بازی فری فایر

این 5 کاراکتری که به شما معرفی میکنم به تریب جزو بهترین کاراکترهای بازی خواهند بود.

  • کاراکتر الوک

کاراکتر الوک بخاطر وجود کاراکتر کرونو عنوان بهترین کاراکتر را در اپدیت های قبلی از دست داده بود، اما دوباره این کاراکتر به جایگاه خود بازگشت و به بهترین کاراکتر بازی تبدیل شد! مهارت ویژه او به شما این امکان را میدهد که سرعت خود را افزایش دهید و از طرفی برروی بازیابی سطح سلامتی شما نیز تاثیرگذار خواهد بود به همین دلیل است که تواسنته از محبوبیت ویژه ای برخوردار شود. اگر جزو ان دسته از بازیکنانی هستید که رقابت های تهاجمی را ترجیح میدهید کاراکتر الوک بهترین گزینه برای شماست!

  • کاراکتر K

یکی دیگر از بهترین کاراکترهای این فصل از بازی فری فایر این کاراکتر است، این کاراکتر توانسته محبوب ترین کاراکتر فری فایر باشد، زیرا علاوه بر اینکه سرعت ان 2 برابر شده قابلیت بازسازی EP ها نیز تا حدود 60 درصد توسط این کاراکتر بیشتر شده است که امار قابل توجهی است!

  • کاراکتر Wukong

قبل از منتشر شده اخرین اپدیت بازی فری فایر این کاراکتر اصلا مورد استفاده قرار نمیگرفت و وجود آن بیشتر شبیه جوک بود، اما در اپدیت جدید فری فایر نه تنها مدت زمان cool down آن کاهش پیدا کرده است بلکه سرعت او نیز تقریبا 2 برابر شده است و هم اکنون بسیار مورد استفاده و مورد توجه قرار گرفته است، شما میتوایند با خرید جم فری فایر اسکین های مختلفی را برای این کاراکتر از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

  • کاراکتر Dimitri

یه سوال چند نفر از شما از این کاراکتر استفاده میکنه؟ این کاراکتر جدیدا به بازی فری فایر اضافه شده است و قابلیت او مشابه قابلیت کاراکتر الوک میباشد در نتیجه میتواند برروی سطح سلامتی شما تاثیر مثبتی بگذارد البته بازیابی آن! به شما توصیه میکنم که حتما زا این کاراکتر استفاده کنید.

  • کاراکتر کرونو

و اما برسیم به جنجالی ترین و بحث برانگیزترین کاراکتر بازی که از زمان انتشار اولیه تا به الان بسیار مورد توجه قرار گرفته هم برای بازیکنان و هم برای توسعه دهندگان!

در اپدیت جدید دیگر شما نمیتوانید همزمان با دفاع حمله نیز بکنید! هاله محافظ هنوز پابرجاست اما تنها میتوانید از دریافت آسیب و خسارات جلوگیری کند و دیگر نمیتوانید همزمان شلیک کنید! که همین تغییر باعث شده محبوبیت کرونو در نزد بسیاری از کاربران کم شود…

اگر تجربه استفاده از این کاراکترها را در اپدیت جدید بازی دارید خوشحال میشوم که تجربیات خود را با من وس ایر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

5 ویژگی اپدیت جدید بازی فری فایر ob31

نوشته بعدی

نقد و بررسی اسلحه SVD کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه