بهترین ترکیب کاراکترها در اپدیت ob30 بازی فری فایر

بهترین ترکیب کاراکترها در اپدیت ob30 بازی فری فایر

بهترین ترکیب کاراکترها در اپدیت ob30 بازی فری فایر

کاراکتر ها در بازی Free Fire از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند و همانطور که می دانید در بازی فری فایر تنوع کاراکتری بسیار زیادی وجود دارد و همین امر باعث شده که بازی فری فایر نسبت به سایر بازی های بتل رویال کمی متفاوت باشد اما نکته ای که باعث شده بخش کاراکتر های بازی فری فایر بسیار جذاب به نظر بیاید این است که شما می توانید مهارت کاراکترها را با یکدیگر ترکیب کنید، من تصمیم دارم در این مطلب در رابطه با این موضوع و بهترین ترکیب مهارت ها در این بازی با شما صحبت کنم.

بهترین ترکیب کاراکترها در اپدیت ob30 بازی فری فایر

پیش از اینکه به سراغ ترکیب مهارت کاراکترها برویم باید این نکته را ذکر کنم که شما برای اینکه بتوانید مهارت کاراکترها را با یکدیگر ترکیب کنید، باید جم و یا طلا بپردازید که بتوانید این مهارت‌ها را با یکدیگر ترکیب کنید.

بسیاری از بازیکنان در رقابت های تهاجمی ترجیح می‌دهند که مهارت کاراکترها را با یکدیگر ترکیب کرده و بتوانند از نتیجه بهتری برخوردار شوند این امر به شما کمک می‌کند که سریعتر به نتیجه مطلوب خود برسید به همین دلیل است که به شما توصیه می کنم که حتماً از ترکیب مهارت کاراکترها در بازی فری فایر استفاده کنید.

ترکیب مهارت کاراکترهای Chrono + Jota + Dasha + Hayato

 • کاراکتر Chrono

همانطور می‌دانید کاراکتر کرونو می‌تواند یک پوشش دفاعی برای خود و تمام هم‌ تیمی‌هایش ایجاد کند که این پوشش دفاعی بلافاصله پس از فعالسازی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و از طرف دیگر این کاراکتر می تواند سرعت حرکت خود و هم تیمی هایش را تا ۱۰ درصد افزایش دهد و در بروز رسانی اخیر بازی فری فایر مدت زمان خنک شدن این کاراکتر به ۲۲۰ ثانیه افزایش یافته است.

 • کاراکتر Jota

از طرف دیگر کاراکتری جوتا می‌تواند حملات پی در پی و زیادی داشته باشد و می تواند بر روی سطح سلامتی هم‌تیمی‌هایش تاثیر مثبت بگذارد، در واقع او با کشتن هر یک از بازیکنان دشمن می‌تواند ۲۰ درصد از سطح سلامتی هم تیمی‌های خود را بازیابی کند.

 • کاراکتر Dasha

کاراکتر داشا دارای مهارتهای متفاوتی است که این مهارت ها شامل افزایش درصد آسیب می باشد و همچنین بازیابی سطح سلامتی باشد از طرف دیگر این کاراکتر می‌تواند باعث عقب نشینی بازیکنان دشمن شود که این برای شما می تواند یک مزیت فوق‌العاده باشد.

 • کاراکتر Hayato

کاراکتر هایاتو نیز دارای ویژه ای است که یکی از این قابلیت ها این است که می‌تواند میزان سلامتی بازیکنان دشمن را کاهش دهد و درصد نفوذ گلوله و خسارت و آسیب را در زره دشمن افزایش دهد به همین دلیل است که این کاراکتر می‌تواند در کنار سایر کاراکترها که در بالا در رابطه با آنها صحبت کردم یک تیم فوق‌العاده خطرناک را تشکیل دهد. برای خرید جم فری فایر با قیمت مناسب میتونید به قسمت محصولاتمون مراجعه کنید.

ترکیب کاراکترهای Alok + D-bee + Jai Microchip + Luqueta

 • کاراکتر Alok

کاراکتر آلوک که یکی از کاراکترهای محبوب و پرطرفدار در بازی فری فایر می باشد دارای یک قابلیت ویژه است که قابلیت ویژه و بدین شکل است که می‌تواند یک هاله ۵ متری به مدت ۱۰ ثانیه ایجاد کند که این قابلیت باعث افزایش سرعت سایر هم تیمی هایش خواهد شد.

 • کاراکتر D-bee

این کاراکتر نیز که یکی از کاراکترهای محبوب می باشد و این قابلیت این را دارد که سرعت عکس برداری شما را در هنگام هدف‌گیری و شلیک گلوله به ترتیب حدود ۱۵ الی ۳۵ درصد افزایش دهد.

 • کاراکتر Jai Microchip

این کاراکتر که در اپدیت جدید بازی فری فایر به روز رسانی شد، میتواند سرعت بارگیری سلاح ها را تا حدود ۴۵ درصد افزایش دهد که این بسیار فوق‌العاده است علی الخصوص اگر شما از سلاح های کلاس AR ,SMG استفاده کنید.

 • کاراکتر Luqueta

کاراکتر لاکوتا با هر بار کشتن بازیکنان دشمن می‌تواند میزان سلامتی بازیکن را تا حدود ۲۵ درصد افزایش دهد که این قابلیت میتواند برای شما بسیار فوق‌العاده باشد.

ترکیب کاراکترهای Wukong + Antonio + Moco + Kla

 • کاراکتر Wukong

این کاراکتر می‌تواند با حمله به بازیکنان دشمن در مدت ۱۵ ثانیه آنها را نابود کند، یعنی در این ۱۵ ثانیه قدرت شما چندین برابر خواهد شد و مدت زمان خنک شدن آن ۲۰۰ ثانیه می باشد.

 • کاراکتر Antonio

این کاراکتر در حالت کلش اسکواد انتخاب بسیار مناسبی است زیرا، می‌تواند در هر دور از بازی حدود ۳۵ درصد سلامتی بازیکنان را افزایش دهد.

 • کاراکتر Moco

کاراکتر موکو نیز که دارای قابلیت ویژه می‌باشد که، می‌تواند محل قرارگیری سایر بازیکنان را به شما اطلاع دهد و این قابلیت و این مهارت تنها ۵ ثانیه زمان می برد.

 • کاراکتر Kla

این کاراکتر می‌تواند تا حدود ۴۰۰ درصد آسیب و خسارت به بازیکنان دشمن وارد کند اما، این نکته را مد نظر داشته باشید که از این کاراکتر باید برای رقابت‌های برد نزدیک استفاده کنید.

نتیجه گیری

تمامی این کاراکتر ها می توانند در کنار یکدیگر یک ترکیب فوق العاده قدرتمند تشکیل دهند اما، نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که شما بتوانید از مهارت آنها به درستی استفاده کنید و از طرف دیگر بتوانید آنها را به خوبی کنترل کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

5 ترفند استفاده حرفه ای از گلو وال ها در بازی فری فایر

نوشته بعدی

اموزش دعوت کردن دوستان خود در بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه