مقایسه کاراکترهای کرونو و الایت موکو و D-bee فری فایر

مقایسه کاراکترهای کرونو و الایت موکو و D-bee فری فایر

مقایسه کاراکتر کرونو و الایت موکو و D-bee فری فایر

در بازی Free Fire شما می توانید کاراکتر های بسیار زیادی را مشاهده کنید که هر یک از آنها دارای قابلیت های ویژه و خاصی هستند و همانطور که می‌دانید تنوع کاراکترها در بازی فیفا نسبت به سایر بازی های بتل رویال بیشتر بوده و تقریبا برای هر سبک بازی یک نوع کاراکتر در این بازی در دسترس می باشد در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با کاراکترهای …. با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

مقایسه کاراکترهای کرونو و الایت موکو و D-bee فری فایر

این 3 کاراکتر اخیر جز 3 کاراکتر قرار دارند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، به همین دلیل تصمیم گرفتم که در رابطه با آنها صحبت کنم تا شما بتوانید، انتخاب هوشمندانه و درست تری برای این کاراکترها داشته باشید.

  • کاراکتر کرونو در بازی فری فایر

کاراکتر جذاب کرونو یکی از کاراکترهای محبوب و پرطرفدار در بازی فری فایر از چند سیزن قبلی بوده اما، در این فصل از بازی فری فایر توانست به محبوب‌ترین کاراکتر تبدیل شود و علت آن هم این است که مدت زمان خنک شدن آن ۲۵۰ ثانیه می باشد و با استفاده از قابلیت ویژه ای که دارد می‌تواند از دریافت ۶۰۰ آسیب و خسارت جلوگیری کند. از طرف دیگر می تواند سرعت حرکت سایر بازیکنان هم‌تیمی خود را 5 درصد افزایش دهد.

  • کاراکتر D-bee در بازی فری فایر

این کاراکتر نیز یکی از کاراکترهای محبوب در بازی فری فایر می باشد که، می تواند سرعت حرکت بازیکنان هم‌تیمی خود را ۵ درصد افزایش دهد و از طرفی دقت آنها را ۱۰ درصد نیز افزایش دهد و این در حالی است که بازیکنان در حال حرکت هستند! با خرید جم فری فایر بدون شک میتونید از ایتم های مختلفی برای قدرتمندتر کردن این کاراکترها استفاده کنید.

  • کاراکتر الایت موکو در بازی فری فایر

کاراکتر موکو این قابلیت را دارد که سرعت حرکت شما را تا حدود ۲ درصد افزایش می دهد، البته این نکته را مد نظر داشته باشید که این قابلیت ها تنها در سطح ابتدایی و کاراکترها می باشد اگر شما کاراکتر را ارتقا دهید و درصدهای بالاتر از آنها استفاده کنید قطعا توانایی آنها بیشتر بوده و آنها بسیار قدرتمند تر هستند.

نتیجه گیری

در رابطه با اینکه که در بین این سه کاراکتر کدام یک از آنها بهترین می باشد باید بگویم که کاراکتر D-bee در بین تمامی آن‌ها قدرتمندتر از متاسفانه کاراکتر کرونو در آپدیت جدید بازی فری فایر همانند نسخه های قبلی قدرتمند نیست و جای خود را به کاراکتر D-bee داده است، این کاراکتر علاوه بر این که می تواند سرعت حرکت شما را افزایش دهد بر روی دقت شما در هنگام شلیک گلوله نیز تأثیرگذار خواهد بود بنابراین منطقی تر است که از این کاراکتر استفاده کنید.

اگر شما نیز تجربه استفاده از این کاراکتر را دارید خوشحال می شوم که تجربه خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی بهترین مکان های فرود مپ کالاهاری فری فایر اپدیت ob30

نوشته بعدی

5 تکنیک برای فرود امدن بهتر در بازی فری فایر free fire

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه