بهترین تنظیمات اسکوپ پابجی

تنظیمات اسکوپ پابجی

بهترین تنظیمات اسکوپ پابجی

داشتن استراتژی در بازی PUBG mobile از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است علی الخصوص در زمان اجرای آخرین مسابقه البته این نکته را نیز باید ذکر کنم که عوامل مختلف بسیار زیادی می‌تواند باعث پیروزی شما و رسیدن به مرحله آخر این بازی شود اما یکی از مهمترین آیتم هایی که می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند که بتوانید به آخرین بازی با آخرین مسابقه برسید اسکوپ ها هستند در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با آنها صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

بهترین تنظیمات اسکوپ پابجی

در بازی پابجی موبایل شما می توانید آیتم های بسیار زیادی را ببینید که برای رقابت‌های برد نزدیک ، برد کوتاه و حتی دوربرد مناسب هستند اما برخی از آیتم ها می توانند برای شما بسیار کاربردی تر باشد که یکی از این آیتم ها اسکوپ ها می باشد.

بازیکنان حریف می‌توانند در یک محدوده قرار بگیرند و با استفاده از اسکوپ ها سایر بازیکنان دشمن را از دور رقابت‌ها حذف کنند در ادامه با من همراه باشید تا اسکوپ ها را در بازی پابجی موبایل به شما معرفی کنم.

  • red dot

یکی از مناسب ترین اسکوپ ها برای رقابت های برد نزدیک red dot می باشد، که به راحتی می تواند بازیکنان دشمن را از بین ببرد، اگر جز ان دسته از بازیکنان هستید که بیشتر در رقابت های برد نزدیک شرکت میکنید، پیشنهاد من به شما این است که حتما از این اسکوپ برای رقابت‌های برد نزدیک استفاده کنید.

  • اسکوپ ۶

یکی دیگر از اسکوپ در بازی پابجی موبایل اسکوپ میباشد، که اغلب بازیکنان حرفه‌ای از آن استفاده می‌کنند و برای رقابت های میانبرد و دوربرد مناسب است بزرگنمایی این اسکوپ تقریباً قابل توجه بوده و می توانید به راحتی حریف را مورد هدف قرار دهید. این اسکوپ از محدودیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا می توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

  • ‏ اسکوپ ۳

اسکوپ نیز برای رقابت‌های برد متوسط و میان‌ برد مناسب می باشد و بیشتر بازیکنان از این است که در حالت بتل رویال استفاده می کنند. شما میتوانید برای خرید یوسی پابجی موبایل به قسمت محصولات فروشگاه ما مراجعه کنید.

  • اسکوپ ۸

از اسکوپ برای رقابت های دوربرد و همچنین طولانی مدت از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و شما می توانید برای مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید لازم به ذکر است که این اسکو از محبوبیت بیشتری نسبت به اسکوپ ۶ برخوردار است.

  • اسکوپ ۴

این سکو برای رقابت های میان برد مناسب می باشد و بهتر است برای تیراندازی‌های از این اسکوپ استفاده کنید که حد فاصل شما نهایتاً ۵۰۰ متر باشد.

نتیجه گیری

اگر می‌خواهید از این اسکوپ ها به خوبی بهره ببرید بهتر است که در ابتدا مطمئن شوید آیا اسکوپی که قصد استفاده از آن را دارید بر روی اسلحه مورد نظر شما کارایی دارد یا نه متاسفانه گاهی اوقات استفاده از اسکوپ های نامناسب می‌تواند نتیجه منفی برای شما در بر داشته باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی کاراکتر اسکایلر در بازی فری فایر

نوشته بعدی

5 ترفند برای اجرای بازی در رقابت های برد نزدیک فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه