چرا کرونو بهترین کاراکتر بازی فری فایر است

چرا کرونو بهترین کاراکتر بازی فری فایر است؟

چرا کرونو بهترین کاراکتر بازی فری فایر است؟

در بازی Free Fire شما می توانید کاراکتر های بسیار زیادی را مشاهده کنید که یکی از تهاجمی ترین و بهترین ترکیب برای این بازی کاراکتر کرونو میباشد. در ادامه با ما همراه باشید که به این سوال پاسخ دهند چرا کاراکتر کرونو یکی از بهترین کاراکتر ها در بازی فری فایر است؟

چرا کرونو بهترین کاراکتر بازی فری فایر است؟

کاراکتر کرونو یکی از بهترین کاراکتر های خشن برای بازی های تهاجمی در بازی فرمی باشد زیرا قابلیت ویژه‌ای دارد و از طرفی کنترل آن برای بازیکنان راحت می باشد.

  • دلیل اول :

یکی از کاراکتر هایی که می‌تواند با استفاده از قابلیت ویژه خود، هم از اسیب رساندن به خود جلوگیری کند و هم سرعت بازی را بالا ببرد این کاراکتر می باشد و همین امر باعث میشود که سایر بازیکنان از این کاراکتر عقب بمانند.

در حالیکه اکثر شخصیت ها برای محافظت از خود مجبورند که از دیوارهای گلو استفاده کنند، این کاراکتر نیازی به استفاده از دیوار گلو ندارد، به همین دلیل است که یکی از کاراکترهای محبوب در بازی فری فایر تبدیل شده از زیر را به صورت خودکار می‌تواند در پوشش دفاعی برای خود ایجاد کند.

  • دلیل دوم :

بازیکنانی که از کاراکتر کرونا استفاده می‌کنند به جای اینکه مدام در حال دویدن باشند و سلاح‌ها استفاده کنند سر می کنند که در رقابت های دوربرد شرکت کنند و در یک جا ایستاده و سپس کلیک کنند، البته اگر شما هم تیمی هایی داشته باشید که بتوانند به همراه شما در یک محدوده نفوذ کنند و در جایگاه‌های مختلف مستقر شوند قطعاً می‌تواند در رقابت های برد نزدیک نیز عملکرد بسیار خوبی از خود برجای بگذارد و فراموش نکنید که انتخاب هم تیمی برای استفاده از این کاراکتر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  • دلیل سوم :

در شرایط سخت و یا اینکه زمانی که توسط دشمنان احاطه شده اید شما می توانید به جای استفاده از ترفند دیوار ۳۶۰ درجه به راحتی از هاله و میدان نیروی این کاراکتر استفاده کنید. برای خلاف سایر شخصیت ها که باید از دیوار گلو برای دفاع از خود استفاده کنند این کاراکتر نیازی به دیوار گلو ندارد و شما می توانید با استفاده از قابلیت ویژه خود این کاراکتر پوشش دفاعی برای خود ایجاد کنید. شما میتونید با خرید جم فری فایر از فروشگاهمون آیتم های مختلفی رو برای این کاراکتر خریداری کنید.

  • دلیل چهارم :

زمانی که شما در حال رقابت با سایر بازیکنان هستید ۲ گزینه را در اختیار دارید اول اینکه باید به محل امن عقب نشینی کنید و یا اینکه مسابقه را تا پایان ادامه دهید اما، همیشه برای کاراکتر کرونو یک راه سومی نیز وجود دارد. شما می توانید با استفاده از قابلیت ویژه این کاراکتر حریفان خود را کامل غافلگیر کنید و کاری کنید که آنها عقب نشینی کنند حتی اگر خسارتی که شما وارد می‌کنید کافی نباشد اما شما آنها را مجبور کرده اید که عقب‌ نشینی کنند.

  • دلیل پنجم :

تمام شخصیت هایی که در بازی فری فایر مشاهده می کنید مشاهده می کنید، یک راهی برای کنترل آنها و همچنین شکست دادن آنها وجود دارد اما هیچ مانعی برای کنترل کاراکتر کرونو توسط بازیکنان دشمن وجود ندارد.

اگر شما نیز تجربه استفاده از این کاراکتر را دارید خوشحال می شوند که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی 3 اسلحه برتر کلش اسکواد سیزن 9 بازی فری فایر

نوشته بعدی

اموزش گرفتن اسکین Parafal Crimson Heir در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه