اموزش گرفتن اسکین Parafal Crimson Heir در بازی فری فایر

اسکین Parafal Crimson Heir در بازی فری فایر

اموزش گرفتن اسکین Parafal Crimson Heir در بازی فری فایر

سلاح ها عضو جدایی ناپذیر در بازی های بتل رویال هستند و همانطور که می دانید بازی Free Fire نیز جزو آن دسته از بازی هایی است که، طرفداران بسیار زیادی دارد و سلاح ها و از طرفی اسکین های آنها نقش بسزایی در روند بازی خواهند داشت. در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با یکی از جدیدترین اسکین ها که می تواند تاثیر مثبتی بر روی اسلحه شما داشته باشد صحبت کنم.

اموزش گرفتن اسکین Parafal Crimson Heir در بازی فری فایر

اسکین اسلحه یکی از ضروری ترین آیتم ها در بازی فری فایر می باشد، که می تواند بر روی نتیجه بازی تاثیر مثبت بگذارد. توسعه دهندگان بازی فری فایر معمولاً به طور مداوم سعی می‌کنند که اسکی نهایی را در این بازی رونمایی کنند زیرا اسکین و علاوه بر اینکه می‌تواند زیبایی اسلحه را تحت تاثیر قرار دهند بر روی قدرت و دقت و همچنین سرعت شلیک اسلحه نیز تاثیرگذار خواهند بود.

گرفتن اسکین Parafal Crimson Heir در بازی فری فایر

یکی از جدیدترین اسکین هایی که شما می توانید آن را به عنوان جایزه و به صورت کاملا رایگان دریافت کنید اسکین Parafal Crimson Heir می باشد که با استفاده از طراحی فوق العاده ای که دارد قطعاً می‌تواند نظر هر بازیکنی را به خود جلب کند این اسکین می‌تواند بر روی، دقت و سرعت شلیک گلوله اسلحه و همچنین آسیب اسلحه تاثیر مثبتی بگذارد.

  • گرفتن اسکین

بازیکنان میتوانند که تا ۳۱ روز آینده بتوانند این اسکین را به صورت کاملاً رایگان و به عنوان جایزه دریافت کنند.

شما باید در رقابت های luck royal شرکت کنید و از گردونه برای دریافت این اسلحه استفاده کنید برای هر بار چرخش نگردون باید ۴۰ جم بپردازید که اگر جم کافی داشتید می توانید برای خرید جم فری فایر به قسمت محصولات فروشگاه ما مراجعه کنید، توجه داشته باشید که این اسکین می‌تواند به راحتی باعث شود که شما در رقابت‌های که شرکت میکنید پیروز شوید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

چرا کرونو بهترین کاراکتر بازی فری فایر است

نوشته بعدی

ترفندهای حرفه ای لوت کردن در بازی فری فایر free fire

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه