معرفی 3 اسلحه برتر کلش اسکواد سیزن 9 بازی فری فایر

معرفی 3 اسلحه برتر کلش اسکواد سیزن 9 بازی فری فایر

معرفی 3 اسلحه برتر کلش اسکواد سیزن 9 بازی فری فایر

همانطور که می دانید این نوع سلاح ها در بازی Free Fire بسیار زیاد است و سلاح‌های بسیار زیادی در کلاس های مختلفی در بازی فری فایر در دسترس هستند در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با بهترین سلاح های سیزن ۹ بازی فری فایر در حالت کلش اسکواد با شما صحبت کنم.

معرفی 3 اسلحه برتر کلش اسکواد سیزن 9 بازی فری فایر

کلش اسکواد سیزن ۹ بازی فری فایر به تازگی در دسترس قرار گرفته است و این بدان معنی است که تمام بازیکنان می توانند در این حالت به رقابت با یکدیگر را بپردازند اما بازیکنان شانس پیروزی دارند که بتوانند از سلاح‌های درستی برای این حالت استفاده کنند.

  • اسلحه MAG-7

با توجه به روز رسانی اخیر بازی فری فایر این اسلحه نسبت به نسخه قبلی ارتقا یافته است و سرعت شلیک گلوله و همچنین برد آن افزایش پیدا کرده و از طرفی میزان مهمات این اسلحه نیز بیشتر شده است بنابراین با قاطعیت می توانم بگویم که این اسلحه یکی از سلاح های ضروری در حالت کلش اسکواد سیزن ۹ بازی فری فایر است.

  • اسلحه XM8

اگر می خواهید از هم‌تیمی خود حمایت کنید این اسلحه یکی از بهترین سلاح ها می باشد و دارای برد بسیار بالایی است و سرعت شلیک گلوله آن فوق‌العاده زیاد است و می‌تواند آسیب و خسارت بسیار زیادی نیز از خود برجای بگذارد اما، این نکته را مد نظر داشته باشید که میزان پس از زدن این اسلحه کمی زیاد است بنابراین که کنترل آن ممکن است برای بازیکنان مبتدی دشوار باشد.

همانطور که میدانید این که شما بتوانید هم‌تیمی‌های خود را پوشش دهید و از آنها حمایت کنید بسیار مهم است از طرفی کار بسیار دشواری است باید در این کار جزو بازیکنان حرفه‌ای باشید لازم به ذکر است، که اگر بتوانید از هم تیمی های خود به خوبی حمایت کنید می توانید شانس پیروزی خود را نیز افزایش دهید.

  • اسلحه MP5-X

یکی دیگر از گزینه های فوق العاده و تاثیرگذار در بازی فری فایر در سیزن ۹ در حالت کلش اسکوالین صلح می باشد که قیمت آن نیز بسیار ارزان بوده که البته اگر جم کافی نداشته اید می توانید برای خرید جم فری فایر به قسمت محصولات فروشگاه ما مراجعه کنید و به راحتی این اسلحه را در اختیار بگیرید لازم به ذکر است که این اسلحه جزو سلاح‌های همه کاره در بازی فری فایر می باشد.

نتیجه گیری

توجه داشته باشید که اینکه شما بتوانید این سلاح‌ها را کنترل کنید از عملکرد آنها بسیار مهمتر است یعنی اگر شما نتواند اسلحه ای که در حال استفاده از آن هستید را به خوبی کنترل کنید بدون شک نه تنها هیچ نتیجه مثبتی نخواهد داشت بلکه نتیجه عکس برای شما در بر خواهد داشت.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی بهترین کاراکترهای حالت کلش اسکواد سیزن 9 فری فایر

نوشته بعدی

چرا کرونو بهترین کاراکتر بازی فری فایر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه