ترفند حرفه‌ای استفاده از دیوار گلو در بازی فری فایر

ترفند حرفه‌ای استفاده از دیوار گلو در بازی فری فایر

همانطور که میدانید در بازی های بتل رویال استفاده از پوشش های دفاعی بسیار مهم و ضروری بوده و بازی Free Fire هم از این قاعده مسثنی نیست! در این مطلب تصمیم دارم که، در رابطه با ترفندهای حرفه ای استفاده از دیوارهای گلو و اینکه شما آنها را در چه قسمت هایی باید قرار دهید و از آنها استفاده کنید صحبت کنم.

استفاده از دیوارهای گلو به شما کمک میکند که از یک پوشش دفاعی برخوردار باشید که باعث میشود بازیکنان دشمن براحتی نتوانند شما را مورد هدف قرار دهند.

ترفند حرفه‌ای استفاده از دیوار گلو در بازی فری فایر

دیوار گلو یکی از پر طرفدارترین همچنین کاربردی ترین پوشش های دفاعی در بازی فری فایر می باشد اما متاسفانه بسیاری از بازیکنان نمی دانند که باید در چه مکانی از انها استفاده کنند.

  • تکنیک شماره ۱

همان طور که میدانید دیوارهای گلو اگر هم در موقعیت و مکان مناسب واقع شده باشند باز هم نمی تواند پوشش دفاعی بسیار محکمی باشد، تنها برای یک مدت زمان خاص می‌توانند از شما محافظت کند اگر می‌خواهید سری علی الخصوص در مقابل هدشات ها داشته باشد به شما توصیه می کنم که حتماً در پشت یک دیوار دیگر از دیوارهای گلو استفاده کنید و تا جایی که امکان دارد در پشت دیوار گلو خم شوید. شما میتونید با خرید جم فری فایر از فروشگاهمون سطح بازی خودتونو تا حد بسیار زیادی ارتقا بدید.

  • تکنیک شماره ۲

یکی دیگر از نکاتی که می‌تواند به شما کمک بسیار زیادی کند این است که باید سعی کنید بازیکنان دشمن را به سمت خود بکشید در واقع باید با یک تکنیک و استراتژی سعی کنید که بازیکنان دشمن را به سمت دیوار گلو هدایت کنید زمانی که آنها به داخل دیوار رسیدند شما می توانید به راحتی آنها را مورد هدف قرار دهید البته استفاده از حیوانات خانگی علی‌الخصوص حیوان waggor در این مورد بی تاثیر نیست.

  • تکنیک شماره ۳

آخرین تکنیک و مهمترین تکنیک که می توانید از آن استفاده کنید استفاده از حیوان beaston می باشد این حیوان می‌تواند سرعت شما را تا حدود ۱۰ درصد برای ایجاد دیوارهای گلو افزایش دهد در نتیجه این افزایش سرعت باعث می‌شود که شما در سریعترین زمان ممکن یک لایه پوشش دفاعی برای خود ایجاد کنید.

خوشحال میشوم که شما نیز تجربیات خود را در رابطه با استفاده از دیوارهای گلو با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر را به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

ترفند استفاده از هدشات در رقابت های دور برد فری فایر

نوشته بعدی

ترفند استفاده از دیوار گلو 360 در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه