ترفند استفاده از هدشات در رقابت های دور برد فری فایر

ترفند استفاده از هدشات در رقابت های دور برد فری فایر

ترفند استفاده از هدشات در رقابت های دور برد فری فایر

استفاده از هدشات ها در رقابت های دوربرد بازی Free Fire کار آسانی نیست و شما باید تکنیک های استفاده از آن را بلد باشید در این مطلب قصد دارم که در رابطه با استفاده از هد شات در رقابت های دوربرد بازی فری فایر با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را برای یک استفاده حرفه‌ای در اختیار شما قرار دهم.

ترفند استفاده از هدشات در رقابت های دور برد فری فایر

نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که با یک الی دو بار تمرین کردن می توانید یک بازیکن حرفه‌ای در هنگام استفاده از عید شاد ها تبدیل شوید قطعاً اینکه بخواهید به این مهارت دست پیدا کنید باید ساعت ها زمان بگذارید.

  • انتخاب سلاح درست

همیشه همیشه همیشه در تمامی مطالبی که در رابطه با سلاح های بازی فری فایر عنوان کرده ام این نکته را ذکر کردم که، شما باید از یک سلاح درست برای رقابتی که شرکت میتونید استفاده کنید.

بدون شک یکی از بهترین سلاح هایی که برای رقابت های دوربرد میتوانید استفاده کنید اسلحه AWM میباشد. که میتواند عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای بگذارد از طرفی برای تمامی بازیکنان حرفه‌ای و بازیکنان مبتدی در بازی فری فایر مناسب بوده اما، این را فراموش نکنید که شما باید از یک صدا خفه کن برای این اسلحه استفاده کنید.

  • قرار گرفتن در موقعیت مناسب

در رقابت های دوربرد شما باید در یک موقعیت مناسب قرار بگیرید که دید واضحی نسبت به اطراف خود داشته باشید و بتوانید منطقه‌ای که در آن کمین کرده اید را به خوبی کنترل کنید.

از طرف دیگر سایر بازیکنان نباید متوجه حضور شما در آن منطقه شوند بهترین مکانی که می توانید در آن برای رقابت های دوربرد قرار بگیرید مکان های مرتفع می باشد. شما میتونید با خرید جم فری فایر ایتم های بسیار زیادی رو برای قدترمندتر کردن سلاح خودتون از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

  • انتخاب زاویه درست

شما باید هدف خود را از یک زاویه درست مورد هدف قرار بگیرید بنابراین، سعی کنید که زوایای مختلف را بررسی کنید که بتوانید از درست ترین زاویه به سمت بازیکن شلیک کنید.

  • شلیک به موقع

یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام استفاده از هدشات ها در رقابت های دوربرد به آن توجه کنید این است که، باید بازیکن دشمن در یک موقعیتی قرار بگیرد که هیچ گونه پوشش دفاعی نداشته باشد.

توجه داشته باشید زمانی که بازیکن در یک فضای باز قرار می گیرد تنها پوشش دفاعی که می تواند ایجاد کند دیوارهای گلو می باشد که، دوام بسیار زیادی ندارند و شما تنها با شلیک یک گلوله در چنین موقعیت می توانید آن ها را نابود کنید.

  • استفاده از اتچمنت ها

استفاده از اتچمنت ها برای اسلحه ها یکی از نکات بسیار مهمی است که می‌تواند بر روی روند بازی شما تاثیرگذار باشد، بهتر است شما از یک صدا خفه کن و یک Muzzle برای اسلحه خود استفاده کنید هر دوی این دو آیتم می توانند بر روی سلاح شما تاثیر مثبت داشته باشند.

خوشحال میشوم که شما نیز تجربیات خود را در رابطه با استفاده از هد شات ها در رقابت های دوربرد فری فایر با من و سایر بازیکنان این بازی محبوب و پرطرفدار به اشتراک بگذارد.

3.7/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

7 ترفند حرفه ای در بازی فری فایر free fire

نوشته بعدی

ترفند حرفه‌ای استفاده از دیوار گلو در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه