7 ترفند حرفه ای در بازی فری فایر free fire

7 ترفند حرفه ای در بازی فری فایر free fire

7 ترفند حرفه ای در بازی فری فایر free fire

در بازی Free Fire ترفند های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها در رقابت هایی که شرکت می کنید پیروز شوید اما برخی از این ترفند ها می تواند شما را به یک بازیکن حرفه ای در بازی فری فایر تبدیل کنند و این مزیت رقابتی شما با سایر بازیکنان در این بازی خواهد شد، در ادامه ۷ ترفند حرفه ای در بازی فری فایر را به شما معرفی خواهم کرد.

7 ترفند حرفه ای در بازی فری فایر free fire

اینکه شما بتوانید یک مدت زمان کوتاه به یک رتبه بسیار خوب در بازی فری فایر برسید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بازیکنان در تلاشند که بتوانند رتبه خود را ارتقا دهند، ارتقا رتبه در بازی فری فایر کار دشواری نیست تنها کافی است از ترفند حرفه‌ای استفاده کنید.

  • ترفند فری فایر شماره ۱

کمین کردن برای بازیکنان دشمن یکی از ترفندهای کاربردی و حرفه‌ای در بازی فری فایر می باشد و می تواند بازیکنان دشمن را به چالش بکشند زیرا دقیقاً در جایی که آنها تصورش را هم نمی کنند شما برای آنها کمی کرده‌اید و می توانید آنها را غافلگیر کنید این فاصله بگیری باعث می‌شود که تمامی استراتژی‌های آنها به هم بریزد.

  • ترفند شماره ۲

قبل از اینکه با بازیکنان دشمن درگیر شوید سعی کنید که در ارتفاعات مپی که در حال اجرای بازی در آن هستید قرار بگیرید زمانی که شما در ارتفاعات قرار می گیرید می توانید دشمن را بهتر مورد هدف قرار دهید و از طرف دیگر شما نسبت به حملات دشمن ایمنی بیشتری دارید و استفاده از هدشات ها در چنین موقعیت هایی به شدت توصیه خواهد شد.

  • ترفند شماره ۳

آن دسته از بازیکنانی که کمپ زده اند زمانی که شما را غافلگیر می کند و یا اینکه شما به صورت یهویی با آنها روبرو می شوید رقابت با آنها کمی دشوار خواهد بود زیرا منابع کافی برای رقابت با شما را دارند و قطعاً از تجهیزات کامل برخوردار هستند زمانی که در چنین مواقعی قرار گرفتید باید یک بازی کاملاً خشن و بی‌رحمانه داشته باشید این تنها عامل پیروزی شما در چنین مواقعی خواهد بود.

  • ترفند شماره ۴

شلیک کردن سریع می تواند یکی دیگر از ترفندهایی باشد که می تواند به راحتی بازیکنان دشمن را از بین ببرد تسلط بر این کار ممکن است کمی زمانبر باشد این که شما بتوانید با شلیک یک گلوله هدف خود را به درستی نشانه گیری کنید و آسیب بسیار جدی به آن وارد کنید ممکن است کمی دشوار باشد حتماً باید در حالت تمرین این روش را تمرین کنید.

  • ترفند فری فایر شماره ۵

همیشه در تمامی مقالات ذکر کرده‌ام که نباید در یک جا ساکن باشید گاهی اوقات شما می توانید با استفاده از تخته موج سواری واکنش بسیار سریعتر و حرکت کارآمدتری داشته باشید بنابراین سعی کنید که زمانی که دارید از سلاح ها استفاده می کنید و با استراتژی خاصی بازی را اجرا می کنید حتما از تخته موج سواری استفاده کنید. شما میتونید با خرید جم فری فایر از فروشگاهمون از ایتم های ویژه ای برای ارتقا سطح خودتون استفاده کنید.

  • ترفند شماره ۶

قبل از اینکه یک حرکت بسیار عجولانه و نا آگاهانه داشته باشید بهتر است از دور هدف خود را تعیین کنید و به سمت آن شلیک کنید زمانی که هدف شما آسیب ببیند و سپس می توانید با یک حرکت تاکتیکی و هوشمندانه به هدف نزدیک شده و ضربه نهایی را وارد کنید.

  • ترفند شماره ۷

اکثر بازیکنان زمانی که در حال بازی هستند از یک سلاح اصلی و یک سلاح ثانویه استفاده می کنند و می توانند سلاح های بسیار زیادی را در اطراف و مرکز مپ غارت کنند، اگر شما استفاده صحیح از سلاح ها را بلد باشید بدون شک با استفاده از سلاح اصلی و سلاح ثانویه می توانید نتیجه بسیار خوبی بگیرید.

خوشحال میشوم که شما نیز تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما کاربران عزیز واقع شده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی بهترین اتچمنت های اسلحه SWORDFISH کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

ترفند استفاده از هدشات در رقابت های دور برد فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه