5 ترفند استفاده حرفه ای از گلو وال ها در بازی فری فایر

5 ترفند استفاده حرفه ای از گلو وال ها در بازی فری فایر

5 ترفند استفاده حرفه ای از گلو وال ها در بازی فری فایر

در بازی فری فایر تمام بازیکنان در تلاش اند که بتوانند یک پوشش دفاعی برای خود داشته باشند که از آسیب‌هایی که سایر بازیکنان بارها وارد می‌کنند در امان باشند راه های بسیار زیادی برای ایجاد پوشش های دفاعی وجود دارد که یکی از آنها استفاده از دیوارهای گلو می باشد در این مطلب تصمیم دارند که راهکارهایی را برای استفاده از این دیوارها در بازی فیلم‌های با شما به اشتراک بگذارم.

5 ترفند استفاده حرفه ای از گلو وال ها در بازی فری فایر

استفاده از دیوارهای گلو و یا همان گلو وال ها در بازی Free Fire برای آن دسته از بازیکنانی که به صورت تهاجمی و یا حتی به صورت تدافعی بازی می کند می تواند بسیار مفید باشد. اینکه شما بتوانید به گلو وال ها تسلط داشته باشید و بدانید که باید در چه موقعیتی از آنها استفاده کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در ادامه ترفند ها و تکنیک های استفاده حرفه ای از آنها را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

  • ترفند شماره ۱

باید قبل از شلیک برای خود یک دیوار گلو ایجاد کنید در این حالت از زمانی که شما برای خود یک دیوار تدافعی ایجاد می‌کنید، بازیکنان با واکنش بیشتری خواهند داشت و باعث می‌شود که مهمات بیشتری را نیز صرف کنند. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که باید قبل از شلیک گلوله برای خود این دیوار دفاعی را ایجاد کنید بنابراین سرعت عمل در اینجا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  • ترفند شماره ۲

گاهی اوقات متاسفانه بازیکنان بین یک دوراهی گیر میکند که از خود دفاع کنند و یا اینکه دیواره دفاعی و همان دیوار گلو را ایجاد کند، در این حالت باید به شما بگویم که شما باید نسبت به ایجاد دیوار گلو اقدام کنید بازیکنان، در چنین حالتی باید تشخیص بدهند که در چه مکانی باید قرار بگیرند و سریع باید دیوار گلو را برای خود ایجاد کنند زمانی که دیوار گروه ایجاد می شود شما می توانید در پشت آن ایمن بمانید، اما فراموش نکنید که ایمن ماندن فقط برای مدت زمان کوتاه است!

  • ترفند شماره ۳

یکی از ساده ترین راه هایی که شما می توانید به عنوان یک پوشش دفاعی برای خود استفاده کنید نارنجک های دیوار گلو می باشند، که اگر بتوانید مقداری جم پرداخت کنید می توانید این پوشش دفاعی را مستحکم‌تر کرده و آن را ارتقا دهید و همچنین میتوانید با خرید حیوان روبو نیز این دیواره دفاعی و یا همان گلو وال از قدرت بیشتری برای دفاع کردن از خود برخوردار باشید. در واقع این حیوان می تواند یک لایه اضافی به دیوار گلو ایجاد کند و باعث مستحکم تر شدن آن خواهد شد. برای خرید جم فری فایر میتونید به قسمت محصولا فروشگاهمون مراجعه کنید.

  • ترفند شماره ۴

اگر چه مپ ها در بازی فری فایر از همان ابتدا در دسترس هستند اما زمانی که شما تصمیم می گیرید در قسمتهای مرتفع مبهم ها قرار بگیرید و تصور می کنید که بر روی آنها فرود بیاید قطعاً باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که زمانی که بر روی آنها فرود می آید دیگر هیچ راه بازگشتی برای شما وجود ندارد اگر تصمیم گرفتید که بر روی زمین و یک سطح صاف فرود بیاید و بعد به این مکان های مرتفع دسترسی پیدا کنید، شما می‌توانید از دیوارهای گلو به عنوان یک سکوی پرتاب استفاده کند در واقع شما می توانید به تمام مکان های مرتفع صعب العبور راه پیدا کنید و تنها راه چاره استفاده از دیوارهای گلو می باشد.

  • ترفند شماره ۵

دیوارهای گلو محدود در بازی در دسترس قرار می‌گیرند بنابراین باید مراقب باشید که آنها را الکی صرف نکنید و سعی کنید در مواقع خاص و بسیار حیاتی و مهم از آن ها استفاده کنید لازم به ذکر است که شما می توانید آنها را در تمامی قسمت های نقشه پیدا کنید و هیچ محدودیتی برای پیدا کردن آنها وجود ندارد، در رابطه با حیوانی که می تواند نارنجک های این دیوارهای دفاعی را برای شما فراهم کند آقای واگور میباشد، شما می توانید در چالش های مختلف آن را به صورت رایگان از آن خود کنید و یا اینکه با پرداخت جرم از فروشگاه داخل بازی آن را برای خود خریداری کنید.

خوشحال میشوم که شما نیز تجربیات خود را در رابطه با استفاده از دیوارهای گلو در بازی فری فایر با من و سایر کاربران این بازی محبوب و پرطرفدار به اشتراک بگذارید امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما کاربران عزیز واقع شده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

اموزش گرفتن اسکین Blue Flame Draco AK در بازی فری فایر

نوشته بعدی

بهترین ترکیب کاراکترها در اپدیت ob30 بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه