اسکین‌ های آرچر کویین کلش اف کلنز : لیست کامل پوسته ها با جزئیات

اسکین‌ های آرچر کویین

پوسته های Archer Queen کلش اف کلنز : فهرست کامل با جزئیات

در این مقاله، ما تمام اسکین‌ های آرچر کویین که در کلش اف کلنز در دسترس هستند، لیست می کنیم.

The Archer Queen یکی از چهار قهرمان موجود در کلش اف کلنز به جز بربرین کینگ، گرند واردن و قهرمان سلطنتی است. و فروشنده اصلی خسارت در میان آنهاست. The Archer Queen به خودی خود یک سرباز نمادین در بازی است و مترادف با نام بازی است. او در بخش بهداشت کمی کمبود دارد. چون از قهرمانان دیگر زورگوتر است. اما با قدرت آسیب خود جبران می کند.

سایت جمینجا با هدف خرید مستقیم و فوری جم کلش اف کلنز ارزان و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

اسکین‌ های آرچر کویین کلش اف کلنز : لیست کامل پوسته ها با جزئیات

The Archer Queen دومین قهرمانی است که یک بازیکن می تواند در بازی در تاون هال 9 بعد از بربرین کینگ باز کند. پس از انتشار اولیه او در سال 2013، تا سال 2019 هیچ پوسته‌ای در دسترس نبود. اما پس از اینکه اسکین‌ های آرچر کویین شروع به عرضه کردند، چندین مورد منتشر شدند. و در اینجا لیست کاملی از آنها را به ترتیب فهرست می‌کنیم.

1. Gladiator Queen

ملکه گلادیاتور در سال 2019 در پاس طلایی چالش فصلی ماه می به کلش آف کلنز اضافه شد. برای یک بار خرید 1500 جم قیمت دارد. ملکه گلادیاتور زره فلزی و کلاه ایمنی فولادی با لهجه های آبی به تن دارد. او یک کمان فلزی به جای کمان چوبی معمولی خود حمل می کند. اگرچه او هنوز هم شنل معمولی خود را با این پوست، مانند مدل اصلی، ورزش می کند.

2. Valkyrie Queen

ملکه والکری تلفیقی از ملکه کماندار و والکری است که هر دو در بازی حضور دارند. ملکه والکری شبیه یک والکری معمولی است و لباس‌های مشابه ورزشی دارد. اما روسری طلایی و تزئینات آن، ملکه آرچر را شاهانه‌تر نشان می‌دهد. پوسته در ژوئیه 2019 به عنوان بخشی از Seasonal Challenge Gold Pass وارد بازی شد.

3. Autumn Queen

حالا اگر کلمه زیبا را به پوسته می دادند، پوست ملکه پاییزی بود. ملکه موهای قرمز آتشین و لباسی مشکی با تزئینات طلایی دارد و در مجموع دیدنی است. پوسته برای نمایش فصل پاییز یا پاییز ایجاد شد و در به‌روزرسانی سپتامبر 2019 منتشر شد. این بخشی از Season Challenge Gold Pass بود و 1500 جم قیمت داشت.

مقالات مرتبط »  مارس 2023 کلش اف کلنز : فهرست رویدادهای هفتگی، چالش ها و جوایز

4. Ice Queen

The Ice Queen، یکیدیگر از اسکین‌ های آرچر کویین کلش اف کلنز، زمانی که منتشر شد، در بین بازیکنان موفق شد. پوسته ساده و در عین حال خیره کننده به نظر می رسد، با لباس آبی پودری و یک تاج ساخته شده از یخ که ملکه می پوشد. موهاش هم آبیه این پوسته در نوامبر 2019 عرضه شد و برای 1500 جواهر در گذرنامه طلایی چالش فصلی موجود بود.

5. Warrior Queen

یکی از اسکین‌ های آرچر کویین بسیار پر جنب و جوش با مطلوبیت بسیار، The Warrior Queen است. این اولین پوسته افسانه ای ملکه آرچر در بازی بود و با Gold Pass همراه نشد. ملکه شباهت یک جنگجوی چینی باستان را به خود می گیرد و برای همراهی با آن روسری طلایی دارد. پوسته به عنوان بخشی از به روز رسانی سال جدید قمری در ژانویه 2020 با قیمت 9.99 دلار عرضه شد. پوسته برای همان رویداد در سال های 2021، 2022 و 2023 نیز در دسترس بود.

6. Primal Queen

پوست ملکه اولیه از سنین پایین از انسان الهام گرفته شده است، همانطور که از لباس او پیداست. او با پوست دندان شمشیری دیده می‌شود و کمانی را حمل می‌کند که از استخوان ساخته شده است. و تیرهایش را نیز با استخوان ساخته است. کاپوت لباس او چیزی است که به نظر می رسد یک سر دندان شمشیر باشد. پوست در پاس طلایی Season Challenge در مارس 2020 ظاهر شد.

7. Clockwork Queen

مجموعه پوسته‌های ساعتی احتمالاً عجیب‌ترین و عجیب‌ترین مجموعه پوسته‌های قهرمان بازی است و ملکه ساعت‌کاری نیز از آن مستثنی نیست. به نظر می رسد که پوست یک ربات ساخته شده از چوب است که برخی از اجزای فولادی روی آن وجود دارد، هرچند نادر است. این پوسته 1500 سنگ قیمتی داشت و به عنوان بخشی از Season Challenge Gold Pass در ژوئن 2020 به بازی اضافه شد.

8. Pirate Queen

پوسته Pirate Queen که در سپتامبر 2020 به عنوان بخشی از Gold Pass in the Season Challenge منتشر شد، برای خرید 1500 سنگ قیمتی هزینه داشت. ملکه ظاهر یک دزد دریایی خیالی را دنبال می کند و یک باندانا و شلوار راه راه می پوشد و کمان او مانند یک لنگر کشتی است تا با موضوع دزدان دریایی همراه باشد.

9. Rogue Queen

The Rogue Queen از نظر ظاهری بسیار شبیه به Bandit است، که یکی دیگر از نیروهای کلش یونیورس، به ویژه از کلش رویال است. ملکه ظاهری شبیه یک دزد سرکش دارد و برای ناشناس ماندن، یک پارچه سکه و کلاهی روی صورتش پوشانده است. پوسته Rogue Bandit در فوریه 2021 در بازی ظاهر شد و برای تهیه آن از Season Challenge Gold Pass، 1500 سنگ قیمتی داشت.

10. Jungle Queen

ملکه جنگل می تواند ادعا کند که منحصر به فردترین پوست ملکه کماندار در نوع خود است. توسعه دهندگان به منظور همگام شدن با موضوع جنگل، بدنی مارپیچ به ملکه آرچر اضافه کردند که در آن او پا ندارد و به جای آن روی زمین می لغزد. او نیز مداح است. در ژوئن 2021، پوست در پاس طلای چالش فصلی در دسترس قرار گرفت.

11. Party Queen

پوسته Party Queen احتمالاً پر جنب و جوش ترین پوسته Archer Queen است که تا به امروز به بازی اضافه شده است. ملکه یک لباس نئون در رنگ‌های آبی و بنفش دارد و یک جفت سایه سرد به تن دارد. او به جای کمان معمولی خود، از میکسر دی جی استفاده می کند که به جای تیر، سی دی ها را از آن خارج می کند. این پوسته در نهمین سالگرد بازی Clash of Clans in the Season Challenge Gold Pass ارائه شد و برای دریافت آن 1500 جم هزینه شد.

12. Champion Queen

پوسته قهرمان ملکه در نوامبر 2021 و در آستانه مسابقات جهانی کلش آف کلنز عرضه شد و پوسته تاثیر این رویداد را بر روی آن منعکس کرد. ویژگی برجسته پوست، پوشش سر ملکه است که به شکل جام قهرمانی جهان است، علاوه بر تیرهایی که شعله ور دیده می شوند. این پوسته افسانه ای بود و هزینه خرید آن 9.99 دلار بود.

13. Shadow Queen

پوسته Shadow Queen در ماه ژانویه 2022 و نزدیک به آپدیت سال نو قمری وارد بازی شد. این در چالش Gold Pass of the Season در دسترس بود و برای باز کردن قفل آن 1500 سنگ قیمتی داشت، نرخ معمول برای همه پوسته ها. لباس این پوست مانند یک جنگجوی یواشکی است و ملکه کلاه و ماسکی به سر می گذارد که صورت خود را پنهان می کند. پیکان ها چوبی هستند و نوک فلزی ندارند.

14. Miner Queen

حالا، ملکه ماینر، یعنی ماینر بودن ملکه چیزی است که از یک سرباز سلطنتی انتظار نمی رود، اما در اینجا چنین است. او لباس‌هایی به رنگ ارغوانی می‌پوشد که گرد و غبار است و با دوده‌های ناشی از کار ظاهری معدن پوشیده شده است، و کلاه ایمنی معدنچی به سر می‌گذارد که شمعی روی آن نصب شده است. کمان او ترکش هایی را پرتاب می کند که شبیه شمع است. پوسته در می 2022 در Season Challenge Gold Pass عرضه شد.

15. Summer Queen

پوست ملکه تابستانی، ملکه کماندار را در خلق و خوی یک روز تابستانی روشن در ساحل قرار می دهد. او یک جفت سایه و یک لباس شنا می پوشد، در همین حال، کمان او به شکل چتر است و دارت های روشن را شلیک می کند. او همچنین تیرهای خود را در یک سبد حمل می کند. پوسته در جولای 2022 در Season Challenge Gold Pass وارد بازی شد.

16. Pixel Queen

این یکی از اسکین‌ های آرچر کویین است که برای بزرگداشت یک دهه از انتشار کلش آف کلنز منتشر شد. و یک پیشنهاد جشن برای Clashiversary بود. پوسته 4.99 دلار قیمت داشت و در آگوست 2022 عرضه شد. پوسته فقط یک نسخه ساده شده از آرچر کوئین معمولی است، که در آن به جای وضوح معمولی، پوست بسیار پیکسلی تر و ابتدایی تر است و ما را به ریشه های بازی بازمی گرداند.

17. Spooky Queen

پوسته ملکه شبح وار در ماه هالووین سال 2022، یعنی اکتبر، در آستانه جشنواره منتشر شد. این پوسته در Season Challenge Gold Pass موجود بود و 1500 سنگ قیمتی داشت. ملکه شبیه یک زامبی است و یک پایش پیچ خورده و یک پای دیگر اسکلتی دارد. دست غالب او نیز از دست رفته است و فقط استخوان ها باقی مانده است.

18. Magic Queen

Magic Queen چهارمین پوسته Legendary Archer Queen است که تاکنون در بازی در دسترس قرار گرفته است. قیمت آن 9.99 دلار است و برای بزرگداشت راه اندازی تالار شهر سطح 15 راه اندازی شد، پوست درخشش سفیدی از خود ساطع می کند و لباس ملکه در مقابل آن مشکی است. تیرهای پرتاب شده نیز مانند پیچ و مهره هایی از انرژی سفید هستند.

19. Jolly Queen

پوسته Jolly Queen با آپدیت زمستانی در دسامبر 2022 و پیش از کریسمس منتشر شد و لباس او نیز منعکس کننده این مناسبت است. او لباس و کلاه بابانوئل بر سر دارد و یک موشک انداز حمل می کند. او به جای تیر سه موشک شلیک می کند. این پوسته 1500 سنگ قیمتی داشت و با Season Challenge Gold Pass عرضه شد.

20. Lunar Queen

پوسته ملکه قمری به عنوان بخشی از به‌روزرسانی سال نو قمری منتشر شد و به عنوان یک پیشنهاد ویژه ارائه شد. قیمت آن 9.99 دلار است. ملکه برای نشان دادن سال خرگوش به شکل خرگوش در می آید و اساساً یک خرگوش سفید با لباس های سنتی چینی است. جدا از آن، هیچ ویژگی خاصی وجود ندارد که او را متمایز کند.

سخن پایانی

اینها همه اسکین‌ های آرچر کویین کلش اف کلنز است که تاکنون در بازی منتشر شده است. لیست گسترده است و مطمئناً در روزهای آینده، ملکه آرچر پوسته های بیشتری خواهد داشت و مجموعه متنوع خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی ها، ما را دنبال کنید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

راهنمای بهترین دک های چالش Rocket Party Goblin کلش رویال

نوشته بعدی

در آوریل 2023 در کلش اف کلنز چه می گذرد : رویدادها، چالش ها و جوایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه