در آوریل 2023 در کلش اف کلنز چه می گذرد : رویدادها، چالش ها و جوایز

آوریل 2023 در کلش

Clash of Clans April 2023 : فهرست رویدادهای هفتگی، چالش ها و جوایز

یک ماه پر از رویدادها!

در مقاله زیر می توان نگاهی کوتاه به رویدادهای آوریل 2023 در کلش اف کلنز داشت.

در کلش آف کلنز، اغلب افراد متوجه می شوند که هر هفته یک رویداد در حال انجام در بازی وجود دارد. این بخشی از سیاست سوپرسل است که بازیکنان را غرق در بازی نگه می دارد. و به آنها فعالیت های بیشتری می دهد تا خسته نشوند. به همین ترتیب، مجموعه ای از رویدادها نیز در این ماه رخ می دهد.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

لیست کامل رویدادهای آوریل 2023 در کلش اف کلنز

آوریل 2023 در کلش اف کلنز مملو از رویدادهای متعدد است. همه آنها لذت کلی یک بازیکن متوسط را که در این ماه بازی را انجام می دهند، تأمین می کند. بدون مقدمه، اجازه دهید فهرست رویدادهایی را که قرار است در آوریل 2023 در کلش آغاز شود ادامه دهیم :

مقالات مرتبط »   پوسته های Archer Queen کلش اف کلنز : فهرست کامل با جزئیات

1. چالش فصل دوران تاریک

چالش های فصلی بخشی جدایی ناپذیر از رویدادهایی است که ماهانه در کلش اف کلنز رخ می دهد. هر چالش فصلی برای یک دوره یک ماهه به طول می انجامد. و پس از انجام چندین چالش که با این رویداد همراه است، به بازیکنان جوایز مختلفی ارائه می دهد. این رویداد هر فصل تم Gold Pass خود را تغییر می‌دهد و جوایز ویژه نیز تغییر می‌کنند تا این تغییر را منعکس کنند و با موضوع همگام شوند. موضوع چالش فصل جاری، دوران تاریکی است.

2. چالش نگهبان دوران تاریک (12 تا 20 فروردین)

موجودی پوسته‌های موجود در کلش آف کلنز که یک بازیکن می‌تواند روی هیروی خاص خود استفاده کند، همیشه در حال گسترش است. و در مورد Grand Warden، پوسته‌های Dark Ages جدیدترین اضافه شده به لیست در حال حاضر چشمگیر است. نگهبان تاریکی شبیه به عرفانی است که زمانی در اروپای قرون وسطی زندگی می کرد، یعنی در عصر تاریک مذکور. او یک فانوس و یک دست نوشته با زره پوشانده شده به دور سرش. پوست احتمالاً پس از انجام برخی چالش‌ها در دسترس خواهد بود.

3. لیگ های Clan War آوریل (12 تا 22 فروردین)

Clan War League به منظور ارائه فرمت جذاب‌تری از جنگ‌های قبیله‌ای معرفی شد. که در آن یک قبیله می‌تواند در یک رویداد ماهانه شرکت کند. که در آن با سایر قبیله‌های سطح مشابه رقابت می‌کنند تا مشخص کنند چه کسی برتر است. هر لیگ از هفت قبیله تشکیل شده است که در مقابل یکدیگر قرار می گیرند. و بر اساس موقعیت نهایی یک قبیله پس از پایان رویداد، جوایزی اعطا می شود.

4. سوپر کماندار، بالون، اژدها (21 تا 25 فروردین)

بازیکنان کلش آف کلنز تا این لحظه با رویدادهایی آشنا هستند که بر روی نیروهای خاصی به عنوان ستاره نمایش در حملات تمرکز می کنند. این مورد برای اولین مجموعه از چالش‌های سربازان در ماه آوریل 2023 در کلش اف کلنز است که در آن بازی بر روی Super Archers، Balloons و Dragons تمرکز می‌کند. و چالش‌هایی پیرامون آن‌ها وجود خواهد داشت. با انجام چالش‌های گفته شده، بازیکنان می‌توانند پاداش‌ها و منابعی را که می‌توانند در بازی استفاده کنند، به دست آورند.

5. افزایش منابع One Gem

افزایش منبع One Gem یکی از بهترین ارزش‌ها برای Gems است. که می‌توان با صرف منابع مورد علاقه در بازی به دست آورد. در طول مدت این رویداد، بازیکنان می توانند هر ساختمان تولید کننده منابع مانند معادن و کلکسیونرها را با هزینه تنها یک جواهر تقویت کنند. زمان افزایش با توجه به تمایل افراد در سوپرسل متفاوت است.

6. چالش ملکه دوران تاریک (25 فروردین تا 3 اردیبهشت)

مانند پوست Dark Warden برای Grand Warden، ملکه کماندار نیز به نام خود، یعنی Dark Ages Queen، پوسته ای به نام خود دریافت می کند. ملکه عصر تاریکی ظاهری شبیه یک جنگجوی اروپایی قرون وسطایی از دوران تاریکی دارد. او روسری طلایی دارد و تونیکی با کمان مشخص خود به عنوان سلاح خود می پوشد.

7. رویداد Super Bowler، Goblin، Hog Rider (28 فروردین تا 1 اردیبهشت)

مجموعه دوم چالش های نیروها برای ماه آوریل 2023 در کلش اف کلنز، Super Bowler، Goblins و Hog Riders را به عنوان سربازان ستاره برای چالش مذکور نشان خواهند داد. پس از استفاده از این نیروها برای تکمیل چالش‌های گفته شده، بازیکنان بر این اساس با ابزارهای کاربردی و غیره پاداش دریافت خواهند کرد.

8. تقویت ارتش One Gem (31 فروردین تا 3 اردیبهشت)

تقویت ارتش one Gem مشابه تقویت منابع One Gem است، با این تفاوت که این امر بر تولید نیرو به جای منابع مؤثر است. هنگامی که این تقویت فقط برای یک Gem در هر سربازخانه فعال می شود، سرعت تولید نیروها چهار برابر سرعت معمولی افزایش می یابد و بنابراین بازیکن را قادر می سازد تا در مدت زمان کوتاهی حملات بیشتری را انجام دهد.

9. Clan Games (2 تا 8 اردیبهشت)

در دسترس بازیکنانی که تاون هال سطح 6 یا بالاتر از آن دارند، Clan Games رویدادی است که در آن بازیکنان یک قبیله می توانند به عنوان یک نیروی جمعی امتیاز و جوایز را جمع آوری کنند. در این رویداد به Clans و اعضای آن وظایف و چالش‌های خاصی محول می‌شود که پس از تکمیل به بازیکنان درگیر امتیاز می‌دهند و آنها نیز به نوبه خود می‌توانند از رویداد خود جوایزی کسب کنند.

10. رویداد Sneaky Goblin، Barbarian، Minion (6 تا 10 اردیبهشت)

سومین و آخرین مجموعه چالش‌های سربازان در ماه آوریل، این رویداد شامل Sneaky Goblin، Barbarian و Minion خواهد بود. درست مانند دو مجموعه قبلی چالش‌های نیرو، به بازیکنان وظایفی محول می‌شود که پس از تکمیل، به بازیکنانی که در این رویداد شرکت خواهند کرد، منابع و جوایزی اعطا می‌کنند.

11. پاداش دو ستاره (7 تا 10 اردیبهشت)

در رویداد Double Star Bonus، بازیکنان می توانند ستاره های جایزه دریافت کنند. برای هر حمله ای که انجام می دهند و برای هر ستاره ای که با حمله به پایگاه حریف به دست می آورند. هر زمان که بازیکنی تعداد ستاره های تعیین شده را به دست آورد، مقدار مشخصی از منابع به او تعلق می گیرد. که شامل Dark Elixir، Elixir و Gold هستند. ناگفته نماند که آنها نیز فراوان هستند.

نتیجه گیری

این همه برای همه رویدادهایی است که قرار است در ماه آوریل 2023 در کلش اف کلنز برگزار شود. رویدادها متنوع هستند. اگر بازیکنان کمی توجه خود را روی آنها متمرکز کنند، چیزهای زیادی از جمله مقدار زیادی به دست می آید. منابع، علاوه بر سایر مواد. بنابراین، چشمان خود را برای همه چیزهایی که در راه است، نگه دارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

اسکین‌ های آرچر کویین کلش اف کلنز : لیست کامل پوسته ها با جزئیات

نوشته بعدی

رمضان 2023 پابجی موبایل با کمپین ماه طلایی : جزر و مد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه