مارس 2023 کلش اف کلنز : فهرست رویدادهای هفتگی، چالش ها و جوایز

مارس 2023 کلش اف

مارس 2023 کلش اف کلنز : فهرست رویدادهای هفتگی، چالش ها و جوایز

کلش آف کلنز اغلب رویدادهای زیادی در یک هفته دارد که ممکن است هر چیزی باشد. رویدادها و چالش‌ها در کلش اف کلنز بسیار رایج هستند و معمولاً جوایز زیادی توزیع می‌شود. بنابراین، برای ساده نگه داشتن همه چیز برای کلشرها، ما این فضا را ارائه کرده ایم تا مروری بر رویدادهای هفتگی که در ماه مارس 2023 کلش اف کلنز برگزار می شود را به شما ارائه دهیم.

وبسایت جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

مقالات مرتبط »

رویدادهای هفتگی مارس 2023 کلش اف کلنز

بررسی اجمالی

ماه مارس 2023 کلش اف کلنز بر فصل جشنواره رنگ متمرکز خواهد بود. بنابراین، موضوع برای رویدادها و چالش‌های در حال وقوع یکسان خواهد بود. چند رویداد وجود دارد که هر ماه تکرار می شوند، که عبارتند از Clan War Leagues و Raid Weekend. از این رو، ما به طور مفصل در مورد آن صحبت نمی کنیم. بقیه رویدادها به صورت هفتگی به شرح زیر ارائه می شود.

هفته اول: 1 تا 8 مارس

The Sensational Seven

اولین رویداد این فصل Sensational Seven است. این بخشی از رویداد روز جهانی زن است که در سراسر جهان جشن گرفته می شود.

بر این اساس، تمام بانوان در کلش اف کلنز شرکت خواهند کرد و شما به عنوان یک بازیکن، از این ها در ارتش خود برای برنده شدن در 10 نبرد چند نفره استفاده خواهید کرد. بله، برای تکمیل هر رویداد جوایزی وجود دارد. جزئیات و جوایز در زیر آورده شده است.

تروپ الزامات جوایز
Archer 7  10 جم, 2 معجون آموزشی، 250 XP
Healer 2  10 جم, معجون برج ساعت،250 XP
Valkyrie 3 10 جم, معجون منبع،250 XP
P.E.K.K.A 1 ,10 جم, معجون منبع،250 XP
Witch 2 10 جم, سوپر معجون،250 XP
Headhunter 5 10 جم, معجون قدرت،250 XP
Electro Titan 1 10 جم, معجون قهرمان،250 XP

فقط اینها را در ارتش خود داشته باشید. در چند نفره شرکت کنید. در 10 نبرد پیروز شوید و جوایز پرسود را دریافت کنید!

چالش پادشاه نقاش جشنواره رنگ

از بین چهار چالش اعلام شده، اولین چالشی که این هفته وارد شد، چالش Painter King بود. یک تاون هال 11 حداکثر برای نابود کردن، ارتش از پیش تعیین شده داده شده باید برای از بین بردن پایگاه برای به دست آوردن 3 ستاره استفاده شود. همراه با جایزه کامل، بازیکنان می توانند جوایز 20 جم ، یک معجون قهرمان و 400 XP را دریافت کنند.

هفته دوم: 9 تا 15 مارس

چالش ملکه نقاش جشنواره رنگ

دومین چالش Color Fest با حداکثر چالش تاون هال 15 پایه Painter Queen در راه است. پیاده روی ملکه با ترکیبی از اژدها و خشم ارتش از پیش تعیین شده است و استراتژی که باید دنبال کنید بسیار ساده است. همراه با انعام کامل طلا، اکسیر و دارک اکسیر، بازیکنان می‌توانند جوایز 400 XP، 20 جم و یک معجون آموزشی برای 3 ستاره شدن پایه دریافت کنند.

هفته سوم: 16 تا 22 مارس

چالش نگهبان نقاش جشنواره رنگ

سومین چالش Color Fest بار دیگر مانند هفته گذشته با پایگاه تاون هال 15 وارد شد، اما این بار با دیوارهای ناتمام. استراتژی حمله این بار استراتژی زمینی است، بنابراین استراتژی شامل شکست محبوب Yeti Bowler با Warden Walk است. همراه با انعام کامل طلا، اکسیر و دارک اکسیر، بازیکنان می‌توانند جوایز 20 جواهر و یک معجون قدرتمند و 400 XP را برای 3 ستاره شدن پایه دریافت کنند.

شعله ور شوید و مبارزه کنید

با 400XP و معجون قهرمان، بازیکنان می‌توانند رویداد Ignite and Fight را امتحان کنند که در آن Super Dragon در تجارت وجود دارد. با داشتن یک سوپر اژدها در ارتش، بازیکنان باید ده بار نبردهای چند نفره را شکست دهند.

نقاط قوت تایتانیک

با حضور غول بزرگ در این رویداد، بازیکنان باید از حداقل پنج سرباز غول پیکر برای برنده شدن در 10 نبرد چند نفره استفاده کنند. در پیشنهاد یک جایزه 400XP و یک معجون تحقیقاتی است که بازیکنان می توانند پس از اتمام رویداد آن را دریافت کنند.

Finer Miner

معدنچیان آماده حفاری و تخریب هستند! از نه سرباز ماینر در ارتش چند نفره خود استفاده کنید تا در 10 نبرد پیروز شوید و جوایز 400XP و یک Power Potion را دریافت کنید.

Ice Ice Baby!

اگر 10 پایگاه را شکست دهید در حالی که پنج سرباز Baby Dragon در ترکیب ارتش خود دارید، در پیشنهاد شما یک جایزه 400XP و دو معجون تحقیقاتی است.

هفته چهارم: 23 تا 29 مارس

چالش قهرمان نقاش جشنواره رنگ

چهارمین و آخرین چالش Color Fest با یک پایگاه تاون هال 15 بار دیگر مانند هفته گذشته وارد شد، اما این بار با دیوارهای ناتمام. ترکیب نیروها در چالش Dragon and Loons است و Champion تنها قهرمان موجود در این استراتژی حمله است. همراه با انعام کامل طلا، اکسیر و دارک اکسیر، بازیکنان می‌توانند جوایز 400 XP، 20 جم و یک معجون سازنده برای 3 ستاره شدن پایه دریافت کنند.

ما همچنین با یک راهنمای دقیق برای غلبه بر چالش همراه با مراحل سه ستاره کردن آسان پایه، آمده ایم. طرفداران و بازیکنان می توانند برای همین موضوع به راهنمای چالش قهرمان نقاش جشنواره رنگ ما مراجعه کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین چیدمان پایگاه ویزارد ولی در بازی کلش اف کلنز کدام است؟

نوشته بعدی

همه چیز درباره بتل پس سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2023 اینجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه