راهنمای بهترین دک های چالش Rocket Party Goblin کلش رویال

چالش Rocket Party Goblin کلش

راهنمای بهترین عرشه چالش موشکی مهمانی گوبلین در Clash Royale

چالش Goblin Party Rocket کلش رویال، که یک بار دیگر به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با کارت مخصوص چند عرشه مختلف را تجربه کنند. بنابراین، در این مقاله، برخی از بهترین عرشه‌هایی را که می‌توانید برای پاک کردن موشکی مهمانی گوبلین در کلش رویال استفاده کنید، مورد بحث قرار خواهیم داد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین دک های چالش Rocket Party Goblin کلش رویال

Rocket Party Goblin در یک منطقه کوچک آسیب زیادی وارد می کند و مسیری مشابه راکت دارد. اما نکته خاص در این کارت این است که Rocket مهمانی طلسم تبدیل نیروهای کشته شده دشمن را به اجنه خواهد داشت. با این حال، آسیب برج با این کارت ناچیز است و هزینه اکسیر 5 است که ارزش زیادی دارد و آن را به یک کارت پیشخوان عالی تبدیل می کند. بنابراین، در اینجا سه انتخاب ما بدون هیچ ترتیبی است.

1. Goblin Party Rocket، اسکلت، فایر اسپیریت، روح یخی، زلزله، فشفشه، خشم، هاگ رایدر

میانگین هزینه اکسیر: 2.6

عرشه چرخه اکسیر آسان برای انجام شمارنده سریع کاملاً کشنده است. به خصوص هنگامی که کارت های ارزشمندی مانند Skeletons و Fire Spirit دارید، به همان اندازه در یک عرشه مهم می شوند. زیرا طعمه ای برای بسیاری از کارت ها هستند.

مقالات مرتبط »  بهترین دک اسپارکی کلش رویال : روش استفاده صحیح و نکات

Hog Rider به عنوان یک شرط برد مستقیم عمل می کند. و تنها پس از دانستن کارت های حریف، آن را بازی کنید تا بتوانید یک شمارنده را آماده نگه دارید. Firecracker و سه طلسم یک بار دیگر در هنگام شارژ از هر طرف مفید هستند. و از این رو به ارائه یک برد بدون هیچ زحمتی کمک می کنند.

2. Goblin Party Rocket، آرچر، سم، ماینر، مایتی ماینر، برج جهنمی، لاگ، دیوار شکن

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

پیشنهاد بعدی ما در مقایسه با دو مورد دیگر از نظر اکسیر سنگین‌ترین است. اما تعادل فوق‌العاده‌ای بین حمله و دفاع دارد. چرخه دو ماینر با ماینر و مایتی ماینر را نباید نادیده گرفت. در صورت استفاده صحیح می تواند آسیب زیادی به برج ها وارد کند.

یک تعادل خوب برای ضد زمین و هوا، گاهی اوقات شما باید در هنگام انجام حملات سنگین هوایی مراقب باشید. که می تواند با استفاده از Archer و Inferno انجام شود. در مرحله بعد، از کارت های طلسم خود برای حرکات مختلف حریف استفاده کنید. که وقتی کارت های حریف را به کار برد، می توانید از آنها ایده بگیرید.

3. Goblin Party Rocket، اسکلت، روح آتش، کماندار، پیکان، مته گوبلین، کماندار جادویی، رویال گوست

میانگین هزینه اکسیر: 3.1

آخرین عرشه ای که ما پیشنهاد می کنیم کمی شبیه به اولین است و اسکلت ها و روح آتش بار دیگر ظاهر می شوند. اما این بار استفاده از دو کارت Legendary تفاوت را ایجاد می کند. دو طلسم آسیب از جمله فلش به پایین نگه داشتن فشار کمک می کند.

تعادل بین هوا و زمین مزیت دیگری است. و Magic Archer با رویال گوست یک ترکیب تأخیری است. که به بازیکن این امکان را می دهد که در قسمت دفاعی بازی انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد. به طور مکرر از مته استفاده کنید تا به عنوان عامل حواس پرتی نیز عمل کند.

سخن پایانی

چالش Goblin Party Rocket کلش رویال یک رویداد لذت‌بخش دیگر مانند رویداد قبلی است که همه بازیکنان می‌توانند در آن شرکت کنند. از آنجایی که این مسابقه پس از به‌روزرسانی جدید وارد شد، بازیکنان می‌توانند هر چند بار برای دریافت پاداش‌های بهتر امتحان کنند. کار دیگری نمی‌توان انجام داد جز اینکه از کارت‌های موجود در عرشه خود برای بدست آوردن آن بردها استفاده کنید. ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کار نکند، اما عرشه‌های آزمایش‌شده و اثبات‌شده همیشه به نفع شما هستند، اگر کارت‌ها به درستی بازی شوند. اگر توصیه دیگری برای عرشه دارید، لطفاً آنها را در نظرات بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش نحوه گرفتن CP در کالاف دیوتی موبایل در سال 2023

نوشته بعدی

اسکین‌ های آرچر کویین کلش اف کلنز : لیست کامل پوسته ها با جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه