بهترین شاتگان های کالاف دیوتی موبایل

بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل

سلاح های جنگی و تجهیزات دفاعی در یک میدان مبارزه نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. زیرا با استفاده از آن هاست که یک کاراکتر قدرت یا توانایی بیشتری پیدا می کند. با کمک این ابزار جنگی کاراکتر ها رقبای خود را از پای در می آورند. در بازی ها از انواع مختلفی سلاح و تجهیزات جنگی استفاده می شود. هر نوع سلاحی همراه با عملکرد خاص و قدرت های متفاوتی موجود می باشد. از این رو گیمرها بر حسب سلیقه و میزان توانمندی های خود دست به انتخاب می زنند. در کالاف دیوتی موبایل به سبب گرافیک عالی و تصاویر سه بعدی، مبارزه کردن برای گیمرها بسیار دلچسب خواهد بود‌. در این بازی با انواع مختلفی سلاح روبرو هستیم. یک نمونه از این سلاح ها در گروه شاتگان ها طبقه بندی می شوند. اما آیا می دانید شاتگان چیست؟ گیمرها تا چه حدی به سمت این ابزار جنگی روی آورده اند؟ بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل کدام یک می باشد؟ این قبیل سوالات ذهن بازیکنان زیادی را به خود درگیر نموده اند. در ادامه با معرفی بهترین موارد، این ابهامات برطرف خواهد شد.

شاتگان چیست؟

شاتگان یک اسلحه و تجهیز جنگی بوده که جزو سلاح های گرم طبقه بندی می شود. این گروه از تجهیزات در انواع طراحی و عملکرد در بازی کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. به طور کلی این تجهیزات جنگی نزدیک برد می باشند. بنابراین برای اعمال عملکرد مناسب خود نیازمند شلیک به دشمن آن هم از فاصله نزدیک می باشند. در این صورت آسیب زیادی به او وارد می کنند. احتمال مرگ دشمن بدین شکل بسیار زیاد خواهد بود. بنابراین ممکن است این خصیصه برای بازیکنان این بازی چندان خوشایند نباشد. زیرا ترجیح می دهند از دور به دشمن شلیک کنند و به او نزدیک نشوند. از این رو در این برنامه منحصر به فرد، از این گروه از اسلحه ها استقبال چندانی نشده است. برای کار با این سلاح، به دلیل این که سرعت عملکردی پایینی دارند باید دقت شود. بنابراین حواس دشمن را تا جایی که‌ می توان باید پرت نمود. به عبارتی دیگر بایستی وقت خرید. البته گیمرها باید بدانند این گروه از تجهیزات بسیار کارآمد و مناسب هستند. توصیه می شود این گروه از تجهیزات را در حاشیه قرار ندهند. برای بدست آوردن بهترین شاتگان ها نیازمند خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستید که می توانید از سایت جمینجا اقدام کنید.

شاتگان Striker در کالاف دیوتی موبایل

اصولا شاتگان ها در بازی کالاف دیوتی موبایل چندان مورد استفاده مخاطبان و کاربران قرار نمی گیرند. از جمله بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل می توان به استرایکر اشاره کرد. با این که عموما سرعت عملکرد این گروه از سلاح ها پایین است. اما این نمونه منحصر به فرد از سرعت و عملکرد بالایی بهره می برد. در قیاس با سایر تجهیزات جنگی از وزن بالایی برخوردار بوده و سنگین می باشد. بنابراین حمل  و جابجایی و حتی به دست گرفتن آن به همین آسانی نیست. از این رو بازیکنانی که حرفه ای تر باشند بهتر می توانند از آن استفاده نمایند. به همین دلیل بهتر است بازیکنان مبتدی و تازه وارد به سراغ آن نروند. ویژگی نزدیک برد بودن در آن جزو خصایص این طبقه از سلاح هاست. بهتر است یک بازیکن روی انواع حرکات کارآمد در میدان مبارزه کار کرده باشد. زیرا نزدیک شدن به دشمن و شلیک به او به همین راحتی نیست. بازیکن باید ابتدا بتواند به دشمن نزدیک شود و بعد شلیک موفقی داشته باشد. وگرنه شاتگان ها عملکرد چندان مطلوبی از فاصله دور ندارند.  البته سرعت بارگذاری مجدد آن خیلی پایین است. در واقع بعد از خالی شدن خشاب، در مدت چند ثانیه دوباره می تواند بارگذاری شود.

مقاله مرتبط : معرفی کامل سلاح AK-47 در بازی کالاف دیوتی موبایل

شاتگان BY15 در کالاف دیوتی موبایل

یکی دیگر از بهترین شاتگان های کالاف دیوتی موبایل نوع BY15  می باشد. یکی از بهترین تجهیزات جنگی بوده که در این برنامه عرضه می شود. بهتر است کم لطفی به این گروه از تجهیزات کنار گذاشته شود. به حق می توانند عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارند. این نمونه در مقایسه با استرایکر وزن کم تری دارد. بنابراین هم به راحتی حمل می شود و هم به سادگی تحت کنترل در می آید. کنترل روی اسلحه باعث یک شلیک اصولی و بی نقص هم می شود. البته پایین بودن سرعت این سلاح یک ضعف مهم برای آن به حساب می آید. البته این ضعف و ایراد نیز قادر به رفع می باشد. می گویید چگونه؟ کافیست از این سلاح در موقعیت خودش استفاده کنید. یعنی با توجه به موقعیت، سلاح مورد نظر را به کار بگیرید. هر زمان فاصله شما به دشمن نزدیک بود از این گزینه بهره بگیرید، بهتر است. به خصوص این که از نظر آسیب زایی و درجه تخریب در سطح بسیار بالایی قرار گرفته است. بنابراین، یک بازیکن تازه وارد به دلیل عدم آگاهی و تجربه کافی، بهتر است سراغ آن نرود. اما حرفه ای ها می دانند در هر موقعیت چه کنند. به نظر می رسد برای یک بازیکن حرفه ای گزینه ای مطلوب تر باشد.

شاتگان HS2126 در کالاف دیوتی موبایل

شاتگان ها خصوصیات مشابهی با هم دارند. اما برخی از آن ها بسیار بهینه تر عمل می کنند. به طوری که اگر بازیکنی آن را در دست  بگیرد کاملا متوجه این امر می شود. استفاده از برخی شاتگان های کالاف دیوتی برای بازیکنان مبتدی و حرفه ای فرقی ندارد. به عبارتی دیگر برای هر بازیکنی به سادگی قابل استفاده می باشد. شاتگان HS2126 در کنار نزدیک برد بودن و یا کوتاه برد بودن از سرعت عملکردی بسیار مطلوبی بهره می برد. این سرعت علاوه بر هیجان بازی بر کشتن موثر رقبا اثر گذار بوده است. میزان آسیب یا دمیج حاصل از شلیک این اسلحه بسیار بالاست. بدین معنی که اگر به درستی دشمن را هدف گیری کنید مرگ او حتمی خواهد بود. زیرا در یک نشانه گیری صحیح، شلیک درستی نیز خواهید داشت. بنابراین به راحتی شما را از بابت مرگ دشمن مطمئن می سازد. اسلحه ای با کنترل راحت بوده و بازیکن به خوبی قادر است روی آن تسلط یابد. به همین خاطر کاربران عمومی و بیشتری پیدا کرده است. در کنار این اسلحه، تجهیزات و مهمات فرعی بسیار کارآمدی نیز به چشم می خورد. ضمن این که در کنار همه این خصایص خوب قدرت زیادی نیز دارد. از بابت سرعت بارگیری آن خیالتان راحت باشد. در طول مدت زمان اندکی قادر به بارگیری دوباره می باشد.

جمع بندی

بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل کدام است؟ اکنون دیگر به راحتی می توانید به این سوال پاسخ دهید. در کنار اطلاع از این موضوع با انواع شاتگان و خصایص آن ها آشنا شدید. به طور کلی افراد حرفه ای نسبت به بازیکنان مبتدی بیشتر از آن بهره می گیرند. زیرا آن ها موقعیت صحیح استفاده از این گروه را بهتر می دانند.  البته همواره به گیمرها توصیه می شود در کنار سلاح های خود از گروه شاتگان ها نیز استفاده نمایند. این گزینه در موقعیت های خاص بهتر می تواند به آن ها کمک نماید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

تنظیمات هدشات فری فایر برای گوشی شیائومی

نوشته بعدی

گوست لجند کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه