گوست لجند کالاف دیوتی موبایل

گوست لجند کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل یک بازی مدرن همراه با صحنه های اکشن و هیجانی است. در این بازی با بخش های متفاوتی رو در رو خواهید بود.‌ انواع ماموریت،  انواع ایونت، انواع تورنمنت و غيره بر  دامنه تنوع آن افزوده است. ضمن این که در این بازی گردونه های متنوع شانس نیز به چشم می خورد. همه این موارد، بخش های فرعی بازی بوده که بر هیجانات آن افزوده است. یکی از بخش های فوق العاده و محبوب برای گیمرها، گردونه گوست لجند است. یک  گردونه هیجان انگیز با قابلیت های متنوع که کاراکتری حرفه ای به شما می دهد. این گردونه شامل بخش های متعددی است. اما گوست لجند کالاف دیوتی موبایل از چه بخش هایی تشکیل شده است؟ در این جا به معرفی بخش های مختلف و حاضر در این گردونه می پردازیم.

شخصیت گوست کالاف دیوتی موبایل

در کالاف دیوتی موبایل شخصیت های متعدد و محبوبی وجود دارند. یکی از محبوب ترین موارد گوست می باشد. این شخصیت از اسم حقیقی سایمون رایلی برخوردار می باشد. گوست از جمله شخصیت های آسیب دیده روحی و روانی است. او شرایط سختی را در دوران کودکی خود سپری نمود. پدرش مردی بود که مرتب او را آزار  و اذیت می نمود. از نظر خانوادگی در جایگاه مناسبی قرار نداشت. مادرش توسط پدر مورد آزار و اذیت قرار می گرفت. برادر کوچک ترش معتاد به مواد مخدر شده بود. در کنار همه این ها بعد از بزرگ شدن تصمیم گرفت تا به ارتش بپیوندد.‌ او در دوره های آموزشی خود مهارت های فوق العاده اش را به اثبات رساند. از نظر جنگی و تاکتیک های نظامی، حرفه ای و کار آزموده بود. از این رو به نیروی هوایی بریتانیا ملحق شد. این شخصیت در کالاف دیوتی توسط کاپیتان شفرد کشته می شود. در نهایت کاپیتان پرایس و دوستانش انتقام او را از شفرد می گیرند.

مقاله مرتبط » آموزش گرفتن اسکین کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل

اسکین گوست لجندری

گوست لجند در کالاف دیوتی موبایل دارای یک اسکین یا پوشش فوق العاده است. این اسکین و پوشش کامل، همراه با استایل جنگی بوده که او را جذاب نموده است.  دارای قابلیت های نظامی خوبی بوده و محل های مناسبی برای قرار گیری سلاح های مختلف دارد. البته در کنار جذابیت از ظاهری ترسناک و مخوف بهره می برد. دشمنان و رقیبان با دیدن او به خود می لرزند. این شخصیت به همراه خود یک پت حیوانی از نوع سگ دارد.‌ سگی که نیز دارای یک اسکین هماهنگ با اسکین اوست. همراهی این سگ بر جذابیت او بسیار افزوده است. یک kill bax  برای او نیز طراحی شده است. روی مچ دست او یک ساعت با رنگ سبز نشان داده شده است. همانند یک رادار به او کمک خواهد نمود. به طور کلی، در ظاهر فوق العاده است و جذابیت خود را به رخ رقیبان می کشاند.

امکانات و تجهیزات گوست لجندری

  1. Shortly_ last resort : اسلحه این شخصیت از گردونه جذاب گوست لجند کالاف دیوتی موبایل، کوتاه برد است. در حملات با فاصله نزدیک کار می کند و بسیار کارآمد است. اسلحه ای قوی که بر جذابیت این کاراکتر بسیار افزوده است. ضمن این که از زیبایی ظاهری بالایی نیز برخوردار است. او از یک سلاح خوش دست دیگر نیز بهره می برد. این سلاح با نام m4 شناخته می شود. جزو سلاح های جدید و نوین بازی محسوب می شود.
  2. Put on a show: از نمایش و اجرایی عالی برخوردار است. نحوه کار با سلاح در او بی نظیر است. یک دنس فوق العاده از خود ارائه داده و به اجرا در می آورد.
  3. Charm: گوست لجند ‌کالاف دیوتی از یک اکسسوری جالب بهره می برد. به شکل کله گوست با رنگ متالیک و نقره ای خود نمایی می نماید.
  4. Calling card: این کارت در استایل گوست لجندری و سگ همراهش طراحی شده است. برخی مواقع این کارت مخصوص به کار گرفته می شود.
  5. Tank: این شخصیت از یک وسیله نقلیه متفاوت و هولناک استفاده می کند. تانکی بزرگ و جنگی که امنیت بالایی برای او رقم زده است. بنابراین برای مواقع مورد نیاز می تواند به حملات او کمک نماید.
  6. Knife: در کنار سلاح گرم از سلاح های سرد نیز بهره می برد. در کنار تفنگ های شلیک کننده یک چاقوی زیبا و برنده نیز دارد. در حملات و مبارزات تن به تن می تواند کاربری باشد.
  7. Parachut: چتر نجات او نیز اختصاصی و منحصر به فرد می باشد. بی شک برای جابجایی و سقوط او گزینه کاربردی به نظر می رسد. عکس او بر روی این چتر نجات حک شده است. از این رو فقط مختص خود او می باشد.
  8. Backpack: یک کیف و کوله پشتی برای حمل تجهیزات جنگی او طراحی شده است. بزرگ، جا دار و زیبا بوده و به سادگی نیز حمل می شود.

گردونه گوست لجند

بسیاری از بازیکنان در کنار ایونت ها و تورنمنت های مختلف، انتظار گردونه گوست لجند را نیز می کشند. این گردونه هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی ارائه می شود. با توجه به میزان سی پی خود و شانس تان یک قسمت از امکانات معرفی شده نصیبتان می شود. بنابراین باید دید کدام مورد به شما تعلق خواهد گرفت. از در اختیار گرفتن کدام امکان موجود خوشحال می شوید؟ دوست دارید کدام یک از این امتیازات را از آن خود کنید؟ آیا شما هم منتظر گردونه های جدید لجندری هستید؟ برای باز کردن گردونه گوست ابتدا باید خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل انجام دهید و با مقدار سی پی ای که در هر ریجن متفاوت است گردونه را باز کنید.

جمع بندی

گوست لجند کالاف دیوتی موبایل یکی از بخش های پر از هیجان این بازی است. یک بسته پر از تنوع که شانس گیمر را درگیر می نماید. اگر بازیکن کالاف دیوتی موبایل هستید این موارد جانبی و دوره ای را با اهمیت بدانید. به کمک آن ها لذت تان از بازی دو چندان می شود. ضمن این که تجربه و عملکردتان در مراحل اصلی بازی پیشرفت خواهد کرد. این بازی خفن به سبب دارا بودن این امتیازات مداوم، بسیار محبوب و مورد توجه شده است. البته این تنها گردونه بازی نیست. گردونه های متنوعی وجود دارد. برخی موارد در اولین بار ارائه رایگان هستند. برای  داشتن اغلب آن ها بایستی سی پی پرداخت نمایید.

4/5 - (4 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین شاتگان های کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

ترجمه ماموریت های هفته 4 سیزن C3S8 M15 پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه