معرفی کامل سلاح AK-47 در بازی کالاف دیوتی موبایل

سلاح AK 47 در بازی کالاف دیوتی موبایل

در آپدیت های اخیر بازی یک سری تغییرات بالانس کننده بر روی تمام سلاح ها ایجاد شده ، یکی از سلاح های پر طرفدار بازی کالاف دیوتی موبایل که این تغییرات جدید هم روی آن اعمال شده AK 47 است، این سلاح یکی از قوی ترین سلاح های گروه AR هاست یا همان سلاح ها تهاجمی است، این سلاح ملقب به پادشاه بتل رویال است، اگرچه در حالت Multiplayer به اندازه ی حالت بتل رویال مناسب نیست.
سلاح AK47(کلاشینکوف) یک سلاح روسی است که در سال 1947 اختراع شد.

این سلاح به خاطر دمیج یا آسیب بسیار زیادش معروف است، این سلاح با اختلاف یکی از پر طرفدار ترین سلاح ها در میان بازی های جنگی و شوتر است. عملکرد و کارایی سلاح AK47 شگفت انگیز است، به همین دلیل این سلاح جزو 5 سلاح برتر در بازی کالاف دیوتی موبایل قرار دارد.این سلاح برای مبارزاتی با مسافت های متوسط یا دور مناسب است، در عین بالا بودن میزان آسیب در این سلاح میزان لگد آن هم زیاد است، باعث می شود این اسلحه در هنگام شلیک ، لگد زیادی داشته باشد، با این حال به دلیل عمودی بودن تکان های سلاح ، کنترل آن آسان است.

آمار های سلاح AK-47 

AK 47 سلاحی کند اماّ در عین حال قدرتمند است، به همراه دقت بالا و میزان لگدِ زیاد، در حالت پیش فرض ، خشاب این سلاح دارای 30 عدد تیر هست، با سرعت شلیک گلوله یا Fire Rate حدود 545 تیر بر دقیقه، حتیّ خشابِ پیش فرض این سلاح مقدار تیر مورد نیاز شما را تامین می کند، مدت زمان تعویض خشاب یا ریلودِ سریع در این سلاح حدود 1.9 ثانیه است، و سرعت ریلود عادی و کامل در این سلاح چیزی در حدود 3.1 ثانیه است، که از اکثر سلاح ها کند تر است ، سرعت ADS در این سلاح 300 میلی ثانیه است که عددی متوسط در میان سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل به حساب می آید.

معرفی سلاح AK 47 در بازی کالاف دیوتی موبایل
حال بیاید نگاهی به میزان بُرد و آسیب در سلاح AK 47 بیاندازیم، تا متوجه شویم عملکرد این سلاح در مسافت های مختلف چگونه است، بالا بودن میزان آسیب ، بدون اُفتِ آن در شلیک به فاصله های دور، از ویژگی های این سلاح است، میزان آسیب این سلاح در مسافت های مختلف در آپدیت اخیر دستخوش تغییراتی شده است، میزان آسیب این سلاح به مسافت های متوسط(نه دور نه نزدیک) افزایش یافته است، اماّ در مسافت های دور بُرد این آمار کاهش پیدا کرده است، به طوری که در مبارزات کوتاه برد، 39 دمیج(آسیب) به سر وارد می کند و 33 دمیج به بدن، برای فاصله های کمتر از 28 متر، برای مسافت های 32 متر به بالا این سلاح 23 آسیب وارد می کند که این یعنی برای کشتن یک باید بازیکن 5 ضربه تیر بزنید، پس همانطور که می بینید کشتن بازیکن در فاصله های نزدیک با این سلاح آنقدر ها هم آسان نیست.

پس از آپدیت گذشته، قدرت این سلاح از نظر آسیب به مسافت های دور کاهش پیدا کرده است، در حالت بتل رویال به دلیل وجود جلیقه ها و Vest ها ، این سلاح آسیب ثابتی را به بازیکنان وارد نمی کند، زیاد بودن دمیج(آسیب) در عین کم بودن میزان اُفت آن در مبارزات دور برد، این سلاح را به یکی از سلاح های پر طرفدار در حالت بتل رویال تبدیل کرده است، از جنبه های منفی سلاح AK 47 هم می توان به کُند بودن سرعت شلیک گلوله در این سلاح اشاره کرد، که همین موضوع بازیکنان را مجبور می کند که دقیق باشند و با دقت بیشتری شلیک کنند، در حالت Multiplayer برای مبارزات کوتاه برد باید حتما هدشات بزنید تا موفق عمل کنید، در غیر این صورت شانسی برای پیروزی در مبارزه را نخواهید داشت.

گان AK 47 در بازی کالاف دیوتی موبایل


سلاح AK 47 یک سلاح تهاجمی است، برای توصیف این سلاح می توان گفت ، آسیب خوبی دارد، دقت مناسبی دارد، سلاح AK 47 یک سلاح کاربر پسند است، یعنی بازیکنان استفاده از این سلاح را ترجیح می دهند، اماّ به لطف لگدِ کم در این سلاح اکثر بازیکنان توانایی کنترل آن را دارند.

ترکیب تجهیزات سلاح AK47 در حالت مولتی پلیر  

در حالت مولتی پلیر، سرعت عملکرد شما اهمیت زیادی دارد، این بستگی به آن دارد که چقدر سریع شما دشمنتان را می کشید. از آنجایی که سلاح AK 47 سلاحی کُند است، شما باید از مهمات 5.45 میلی متری استفاده کنید،  این نوع مهمات می تواند خیلی در بازی موثر باشد، با استفاده از این مهمات سرعت شلیک اسلحه از 554 به 711 دور بر ثانیه افزایش پیدا می کند، با استفاده از این مهمات می توانید 25 دمیج تا فاصله ی 25 برسانید، همین موضوع به شما این امکان را  می دهد در مسافت های کوتاه بازیکنان را با 4 تیر از بین ببرید، که همین موضوع این سلاح را در حالت مولتی پلیر بسیار کار آمد می کند.

آموزش بازی کالاف دیوتی موبایل
برای افزایش میزان تحرک در سلاح، می توانید از MIP Light Barrel یا No stock بر روی سلاحتون استفاده کنید، این دو اتچمنت برای افزایش سرعت ADS و سرعت کلی در سلاح بسیار مناسب است، همچنین بر روی دقت و لگد سلاح هم تاثیر مثبتی دارد.
می توانید از OWC Laser Tactical برای افزایش دقت سلاحتون استفاده کنید، از آنجایی که سلاح AK47 لگد نسبتا زیادی دارد ،در آخر هم از Rubberized Grip tape برای کم کردن لگد در سلاحتون استفاده کنید، با این ترکیب اتچمنتی که معرفی کردیم ، می توانید به بهترین نحو از این سلاح استفاده کنید ، به طوری که تمام ضعف های سلاح جبران شده است و تقریبا به سرعت و دقت SMG ها برای شما کار می کند.

معرفی سلاح AK 47 در بازی کالاف دیوتی موبایل
در ادامه ، به بررسی الگوی ریکویل (لگد) در این سلاح می پردازیم، سلاح AK47 در حالت پیش فرض(بدون اتچمنت) پخش گلوله و دقت مناسبی دارد، به طوری که عموماََ لگدِ آن به شکل عمودی هست، پس کنترل کردن آن سخت نیست فقط کافیه تمرین کنید و یک مدت از این سلاح استفاده کنید، برخی اوقات با استفاده از تجهیزات اتچمنت نا مناسب، ممکن است لگد سلاح را برای مبارزات دور برد حتی بیشتر هم کنید، پس از آنجایی که در حالت مولتی پلیر بیشتر در مسافت های کوتاه برد درگیری انجام می دهید باید به تجهیزاتی که روی سلاحتون میاندازید دقت کنید.

یکی از سریعترین راه های پیشرفت در بازی خرید بتل پس بازی کالاف دیوتی موبایل است که شما می توانید برای خرید با مناسب ترین قیمت در جمینجا اقدام کنید.

ترکیب تجهیزات سلاح AK47 در حالت بتل رویال 

حال زمان بررسی این سلاح و تجهیزاتش برای حالت بتل رویال رسیده است، میزان بُردی که این سلاح می تواند آسیب بزند یکی از مهم ترین موضوع ها است، در حالت پیش فرض این سلاح برای مسافت ها متوسط و دور مناسب است، برای همین موضوع این سلاح جزو اولین انتخاب  بازیکنان به عنوان یک مسلسل تهاجمی است، از آنجایی که اُفت میزان دمیج و آسیب در این سلاح برای فاصله های دور بیشتر است، شما باید به دنبال راهی برای حل این موضوع باشید، به همین دلیل می توانید از اتچمنت های Monolithic Suppressor و یا OWC Ranger barrel برای بهبودِ این موضوع استفاده کنید. استفاده از این دو در کنار هم می توانند میزان بُرد و آسیب سلاحتون را تا 65% افزایش دهند، به طوری که مسافت اثر گذاری سلاح از 26 متر تا 46 متر افزایش می یابد، با استفاده از این تجهیزات می توانید این ضعف از سلاح AK 47  را بپوشانید.

معرفی سلاح AK 47 در بازی کالاف دیوتی موبایل

همچنین می توانید از اتچمنت های Granulated Grip tape و OWC Laser Tactical برای افزایش دقت سلاحتان استفاده کنید، این باعث می شود سلاحتون برای شلیک به مسافت های دور پایدار تر و آماده تر باشد، بهتر است یادآوری کنیم که بعد از آپدیت ها اخیر، سرعت حرکت و ADS در سلاح AK 47 به شکل چشمگیری افزایش داشته است،و در آخر پس از قرار دادن این اتچمنت ها بر روی سلاح می توانید عملکرد بهتری در حالت بتل رویال داشته باشید.

از آنجایی که لگد این سلاح از نوع عمودی است، سلاح AK 47 همچنان یکی از بهترین گزینه ها برای مبارزات دور برد و از بین بردن بازیکنان در فاصله های دور است، در پایان کمی به بررسی بهبود هایی که برای بُرد این سلاح انجام شده می پردازیم،(در حالت پیش فرض و عادی) برای فاصله ی 30 متر ، میزان آسیب این سلاح از 33 به 23 کاهش می یابد، در حالیکه در حالتی که اگر شما از اتچمنت هایی که ذکر کردیم استفاده کنید ، تا فاصله ی 40 متری می توانید بدون کوچک ترین کاهش در میزان آسیب سلاح، به از بین بردن بازیکنان ادامه دهید. این در حالی است که اکثر جنگ ها و درگیری ها در حالت بت رویال در فاصله ی 10 تا 40 متر رخ می دهد، پس شما برای همه چیز آماده هستید!

توجه داشته باشید تمام ترکیب اتچمنت هایی که برای هر دو حالت بتل رویال و مولتی پلیر نام بردیم فقط برای همان حالت از بازی مناسب است و ممکن است در حالت دیگر مناسب نباشد و حتی باعث شکست خوردن شما نیز بشود، پس در یادگیری و استفاده از هر یک دقت کنید.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد ob35 فری فایر free fire

نوشته بعدی

معرفی مپ Erangel در بازی پابجی موبایل و بهترین مکان ها برای فرود در آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه