معرفی مپ Erangel در بازی پابجی موبایل و بهترین مکان ها برای فرود در آن

معرفی مپ Erangel در بازی پابجی موبایل

مپ Erangel اولین مپ بازی پابجی موبایل است و همه این مپ را به عنوان مپ پایه ی بازی پابجی موبایل می شناسند. این مپ نه آنقدر کوچک است که بتوانید به راحتی تمام بخش های آن را پیدا کرده و شناسایی کنید و نه آنقدر بزرگ که متوجه هیچ یک از بخش های آن نشوید، اماّ لازم به ذکر هست که این مپ آنقدر پیچیده هست که اگر این مقاله را تا انتها نخونید متوجه ویژگی های مهم آن نمی شوید.

یکی دیگر از موارد مهم درباره ی مپ ها ،مکان های مناسب برای فرود در آن مپ است، پس ما تمام آنچه که شما نیاز دارید درباره مپ Erangel بدانید را در این مقاله پوشش دادیم، از جمله موارد آن می توان به بهترین مکان های فرود، سلاح ها، وسایل نقلیه و استراتژی های مختلف در مپ Erangel اشاره کرد.

معرفی مپ Erangel در پابجی موبایل

معرفی جزئیات مپ Erangel و اینکه چطور از این مپ به نفع خودمان استفاده کنیم

نمای کلی مپ Erangel کمی پیچیده است و ممکن است در ابتدا شما را سر در گم کند، در ادامه به معرفی برخی استراتژی ها و نکاتی که در عین ساده بودن اهمیت بالایی دارند می پردازیم.

راهنمای مپ Erangel در بازی پابجی موبایل

نکات کلیدی که باید درباره مپ Erangel بدانید: 

1- هر یک از مربع های جغرافیایی بزرگ روی مپ بیانگر 1 کیلومتر زمین و هر یک از مربع های کوچک بیانگر 100 متر فضا است، بر همین اساس متوجه می شویم که طول کل مپ Erangel حدود 6 کیلومتر است.

2- این مپ بسیار دقیق و پر جزئیات است، اما یک سری مکان ها مثل بانکر های زیر زمینی که در مربع ششم از سمت چپ قرار دارند، روی مپ درج نشده است.

3- هر نقطه از مپ سلاح ،وسیله ی نقلیه و تجهیزاتِ مخصوص به خود را Spawn می کند و اینطور نیست که همه جا لوت به یک شکل باشد، بیشتر بازیکنان از این موضوع آگاه هستند، ولی بهتر است این موضوع را همیشه در خاطر داشته باشید و همیشه مکان هایی که سلاح ها و تجهیزات خوبی در آن وجود دارند بسیار شلوغ و پر از بازیکن است و شما باید همیشه در زمان مناسب به هر یک از این لوکیشین ها بروید.

4- در بین مکان هایی که لوت های فراوانی در آنها اسپاون می شود، یک سری لوکیشن ها هستند، که اسلحه ها و گان ها در این مکان ها زیاد تر وجود دارند، مکان هایی که باید فرود در آنها را در اولویت قرار دهید ، اگرچه فرود در این مکان ها ریسک زیادی دارد اماّ به دلیل وجود سلاح های این مناطق ارزشش را دارد.

5- به طور کلی شما پس از پریدن از هواپیما، می توانید مسافتی حدود 1.25 کیلومتر را با چتر تا محلی که قصد فرود در آن را دارید طی کنید، همچنین در تغییراتی که در آپدیت های سال 2018 بر روی سیستم چتر نجات بازی اعمال شد، شما می توانید زمان چتر بازی و سقوط آزادتان را کنترل کنید.

6- نقشه ی کوچک و همچنین قطب نمای بازی یکی از موارد هست که باید به آن توجه کنید که از اتفاقات اطراف خود و هم تیمی هایتان با خبر باشید.

معرفی سلاح ها، وسایل نقلیه و ویژگی های منحصر به فرد در مپ Erangel 

از آنجایی که مپ Erangel مپ پایه ی و اولین مپ بازی هست چیز خاصی در آن وجود ندارد که در مپ های دیگر نباشد، اماّ با این وجود یک سری چیز ها را باید درباره ی این مپ بدانید که در ادامه به شما خواهیم گفت.

در نظر داشته باشید یکی از راه های پیشرفت در بازی کالاف دیوتی موبایل خرید سی پی کالاف موبایل است.

وسایل نقلیه ی ویژه ی مپ Erangel 

جیپ UAZ بدون سقف با ظرفیت 4 سرنشین ( این ماشین در مپ Vikendi هم هست)

جیپ UAZ  سقف دار با ظرفیت 4 سرنشین (این ماشین در مپ Vikendi هم هست)

سلاح مخصوص مپ Erangel 

سلاح DP28 که سلاحی LMG با تیر های 7.62 میلی متری است.

راهنمای مپ Erangel در بازی پابجی موبایل

در مپ Erangel 5 نوع وضعیت آب و هوایی وجود دارد: روز روشن( آب و هوای صاف)، آب و هوای ابری، آب و هوای بارانی، آب و هوای آفتابی، آب و هوای مه آلود.

بهترین استراتژی ها و مکان های فرود در مپ Erangel 

به لطف تصادفی سازی و پراکندگی قرار گیری شهر ها و لوت ها در مپ های بازی پابجی موبایل آنقدر ها مهم نیست شما در کجای  مپ فرود می آیید، مهم ترین نکته در پابجی موبایل این هست که پس از فرود آمدن سریعاََ به تجهیزات و سلاح های مورد نیازتون برسید و با برنامه ریزی دقیق و تصمیم گیری های درست به ادامه ی بازی بپردازید، خوشبختانه نکات زیادی درباره ی این بازی وجود دارد که با دانستن آن می توانید یک قدم از دیگر بازیکنان جلو تر باشید، در ادامه برخی از نکات مهم را بیان خواهیم کرد.

معرفی مپ Erangel

بهترین مکان ها برای فرود در مپ Erangel

1- پایگاه نظامی (Military Base): شما می توانید بهترین لوت ها و تجهیزات را در این مکان پیدا کنید، به همین خاطر یکی از مکان های شلوغ و پر بازیکن هم هست، این مکان زیر مسیر هواپیما قرار گرفته است، اگر به این مکان رفتید انتظار مبارزات و درگیری ها و حتی کشته شدنتون را داشته باشید، همیشه مراقب بازیکنانی که بر روی پل کمپ می کنند هم باشید و اگر نتوانستید ساختمان های اصلی را لوت کنید، به سمت ساختمان های U شکل بروید و در آنجا به لوت کردن ادامه دهید.

2- نیروگاه (Mylta Power): این مکان در گوشه ی مسیر عبور هواپیما قرار دارد، این مکان دارای لوت و تجهیزات سطح بالا هست، لوت های خوب را می توانید در ساختمان سبز رنگ و انبار های اطراف آن پیدا کنید، در کل در این مکان به اندازه ی تیم کامل لوت وجود دارد پس نگران نباشید، اماّ دقت داشته باشید از آنجایی که مرکز مپ دور است، برای رسیدن به اولین زون شما به یک وسیله ی نقلیه احتیاج پیدا خواهید کرد.

3- نیروگاه کوچک (Small Mylta Power): این مکان دقیقا در غرب  Mylta Power قرار دارد ، شما می توانید لوت های مهم را در ساختمان اصلی پیدا کنید، این مکان دارای لوت ها بسیار کارآمد ولی در مقدار کم است، پس برای تیم های یک نفره و یا دو نفره مناسب است.

4- مدرسه و بیمارستان (School and Hospital): هر دوی این مکان ها دارای مقدار زیادی لوت هستند، امّا در بیشتر موارد این لوت ها در سطح متوسط قرار دارند، مدرسه در حال حاضر پر طرفدار ترین نقطه برای فرود است، پس تقریبا همیشه انتظار درگیری در این مکان را داشته باشید، کمی کار تر بیمارستان قرار دارد که مکان مناسب تر و امن تری برای رفتن به شمار می آید.

5- Georgopol Crate: این محموله های بزرگ واقع در شمال کوهستان و جنوب رودخانه است، و انبار های اطراف لوت های با کیفیت زیادی را در خود جای داده است، این مکان در مسیر هواپیما نیست و برای رسیدن به آن باید نزدیکش فرود بیاید و با یک وسیله ی نقلیه خودتان را به این مکان برسانید.

6- زندان، عمارت و بانکر(Prison, Mansion, and Bunker): هر سه مکان دارای لوت های با کیفیتی هستند، هر یک از این 3 مکان برای یک تیم کامل لوت و تجهیزات دارند.

7- شهر های بزرگ: شهر هایی مثل Novoreponye ،Lipovka ، Rozhok ، Pochinki، Yasnaya Polyana، Georgopol، Primorsk ، همه می توانند مکان مناسبی برای جمع آوری لوت باشند، اماّ همه ی این شهر ها خطرناک هستند چون بازیکنان زیادی به آنها می روند.

استراتژی های فرود در مپ Erangel

توجه داشته باشید که هر یک مربع های مپ بیانگیر 1-2 کیلومتر است، پس هنگام رد شدن هواپیما مسافت پرواز با چتر نجات را محاسبه کرده و حساب شده به محلی که می خواهید فرود بیاید. زمان درست پریدن از هواپیما وقتی هست که مکانی که در نظر دارید در آن فرود بیاید دقیقا موازی با بال های هواپیما قرار گیرد.

یکی از استراتژی های مناسب این هست که مکانی را برای فرود انتخاب کنید که در آن وسایل نقلیه وجود داشته باشند، با خیالی آسوده سوار بر ماشین می شوید و به لوکیشن هایی که در آن لوت زیادی وجود دارد می روید، پس از جمع آوری سلاح و تجهیزات با ماشین به مکان های خلوت مپ یعنی مکان هایی که از بازیکنان دور باشید می روید و منتظر می مانید بازیکنان هم دیگر را بکشند و شما در آخر بازی وارد عمل می شوید.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

معرفی کامل سلاح AK-47 در بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

راهنمای سلاح های SMG در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه