معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد ob35 فری فایر free fire

معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد ob35 فری فایر

یکی از جذاب ترین قسمت های بازی فری فایر کاراکتر های ان است. همانطور که می دانید بازی یک سیستم شخصیتی بسیار قوی دارد. که همین موضوع است تمایز بازی فری فایر نسبت به سایر بازی های بتل رویال شده است. اگر از طرفداران بازی های فری فایر باشید میدانید که در این بازی شما می توانید در حالت های مختلف بازی را اجرا کنید من در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با بهترین کاراکتر هایی که در آپدیت جدید فری فایر ob35 و در حالت کلش اسکواد می توانید از آنها استفاده کنید با شما صحبت کنم.

معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد ob35 فری فایر

یکی از ویژگی های حالت کلش اسکواد فری فایر این است که ، بازیکنان در این حالت شما در دو تیم مقابل یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت، اما نکته ای که وجود دارد این است که مدت زمان اجرای مسابقات کوتاه بوده و از طرف شما در یک منطقه کوچک با یکدیگر به رقابت خواهید پرداخت. در حالت کلش اسکواد همانطور که می بینید محدودیت‌های خاصی وجود دارد به همین دلیل اجرای بازی در این رقابت ممکن است کمی چالش برانگیز باشد.

اما چه کاراکتر هایی برای اجرای بازی در حالت مناسب و کاربردی هستند؟

کاراکتر Iris کلش اسکواد فری فایر

این کاراکتر یکی از جدید ترین کاراکتر ها در بازی فری فایر است و توانایی او این است که بازیکنانی که در پشت دیوارهای تاریک پنهان می‌شوند را می تواند شناسایی کرده و آنها را از بین ببرد. بنابراین اگر شما در یک منطقه تاریک در حال اجرای بازی بودید، بهتر است از این کاراکتر استفاده کنید اما توجه داشته باشید که این کاراکتر هم اکنون در بازی فری فایر در دسترس نمی باشد.

لازم به ذکر است که این کاراکتر پس از ۱۰ ثانیه از شناسایی بازیکنان دشمن در فاصله ۷ متری می تواند آنها را نشانه گذاری کند.

معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد ob35 فری فایر

کاراکتر Clu

این کاراکتر محبوب یکی از کاراکترهایی است که می تواند موقعیت مکانی سایر بازیکنان را شناسایی کند. بنابراین انتخاب بسیار مناسبی برای اجرای بازی در حالت کلش اسکواد است. علی الخصوص اینکه در آپدیت جدید این کاراکتر به روز رسانی شده است و مهارت آن بسیار ارتقا یافته است.

کلش اسکواد ob35 فری فایر

کاراکتر Homer کلش اسکواد فری فایر

به شما پیشنهاد می کنم که حتما از این کاراکتر در رقابت های کلش اسکواد استفاده کنید. قابلیت این کاراکتر این است که می تواند در فاصله ۱۰۰ متری یک پهپاد را به دشمن نزدیک کند و با یک انفجار به شعاع ۵ متر می تواند سرعت حرکت و سرعت شلیک بازیکنان دشمن را کاهش دهد. مدت زمان ماندگاری این انفجار ۵ ثانیه میباشد و میتواند ۲۵ آسیب و خسارت از خود بر جای بگذارد. برای خرید جم فری فایر می توانید به قسمت محصولات فروشگاه جمینجا مراجعه کنید، اگر از آن دسته از بازیکنان هستید که رقابت های نزدیک برد را ترجیح می دهید این کاراکتر انتخاب بسیار مناسبی برای شما است.

فری فایر

کاراکتر Leon

این کاراکتر را میتوان یک شخصیت همه کاره در بازی فری فایر علی الخصوص در حالت کلش اسکواد به حساب اورد. زیرا بدون هیچ محدودیتی می توانید از آن استفاده کنید. اما نکته ای که در رابطه با مهارت این کاراکتر وجود دارد این است که، اگر قصد داشتید از این کاراکتر استفاده کنید علی الخصوص در رقابت‌ های برد نزدیک باید چند ثانیه از رقبای خود فاصله بگیرید. اگر جزو آن دسته از بازیکنان هستید که رقابت های نزدیک برد را ترجیح می دهید بدون شک این کاراکتر انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد ob35 فری فایر

کاراکتر  Wolfrahh

و ما میرسیم به آخرین کاراکتری که شما می توانید از آن در رقابت های کلش اسکواد استفاده کنید این کاراکتر می‌تواند آسیب که از طرف هدشات وارد میشود را کاهش دهد. از طرفی آسیب هایی که به اندام های دشمن وارد می شود را تا حدود ۳۰ درصد افزایش دهد.

معرفی بهترین کاراکترهای کلش اسکواد ob35 فری فایر

زمانی که از این کاراکتر استفاده می کنید بعد از هر بار کشتن بازیکنان دشمن و یا وارد کردن آسیب و خسارت به آنها پاداش‌ های به شما در طول بازی تعلق خواهد گرفت بنابراین این کاراکتر از مناسب ترین کاراکتر ها برای شما می باشد، علی الخصوص در رقابت های کلش اسکواد مناسب ترین گزینه است که می توانید از آن استفاده کنید و نکته آخر اینکه در آپدیت جدید این کاراکتر به روز رسانی شده و مهارت های افزایش یافته است.

نتیجه گیری

نکته مهمی که در رابطه با کاراکترهای بالا وجود دارد این است که شما باید بتوانید به درستی آنها را کنترل کنید در خصوص زمانی که از سلاح های مختلف استفاده میکنید کنترل کاراکتر ها بسیار مهم است. بنابراین سعی کنید مهارت کنترل سلاح و استفاده از کاراکترها را یاد بگیرد.

تمامی کاراکتر هایی که در بالا معرفی شدند طبق تجربیات من و البته سایر گیمرها در سراسر جهان جزو بهترین ها در این لیست قرار گرفته است. اگر شما نیز از کاراکتر دیگری استفاده کردید که نتیجه قابل قبولی داشته است خوشحال می شوند که تجربیات خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

5/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

ترجمه ماموریت های هفته 4 سیزن M13 پابجی موبایل

نوشته بعدی

معرفی کامل سلاح AK-47 در بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه