تنظیمات هدشات فری فایر برای گوشی شیائومی

تنظیمات هدشات فری فایر شیائومی

هدشات کردن در یک جنگ در بازی فرایر یکی از ترفندهایی است که می تواند به سرعت همه دشمنان را مغلوب سازد و آن ها را از بین ببرد. بنابراین لازم است که گیمرها به بهترین تنظیمات برای هدشات کردن در گوشی شیائومی اشراف داشته باشند.

بازی فری فایر از جمله بازی های سبک بتل رویال است که در ژانر بقا و اکشن است. یعنی شما باید در این بازی برای برنده شدن بجنگید و حریفان را مغلوب کنید. بنابراین نیاز است که از سلاح های خوب بهره ببرید. همچنین یادگیری کار با همه سلاح ها در بازی فری فایر کمی دشوار است و به زمان زیادی نیاز دارد. بنابراین توجه داشته باشید که باید ترفندهای لازم را در این بازی بیاموزید تا بتوانید با بهره گیری از آن ها بازی را سریع تر به پیش ببرید تا شکست نخورید. یکی از ترفندهای جذاب و اصلی ر بازی فری فایر همان هد زدن یا هدشات کردن است که لازم است تا هر گیمر آن را یاد بگیرد. در این صورت می تواند در زمانی بسیار کوتاه دشمان را از بین ببرد. تنظیمات هدشات در فری فایر بر روی سلاح های تک تیر انداز مهم است. شما می توانید با تیر اندازی به سر حریف به سرعت آن را از بین ببرید. همان طور که می دانید باید شما آن قدر بازی را ادامه بدهید که تنها برنده میدان نبرد باشید. در این صورت است که پیروز بیرون می آیید. هر چه سریع تر بتوانید دشمنان را مغلوب خویش سازید بسیار بهتر است. شما سریع تر بازی را می برید و بازی هیجان بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. بهره گیری از ترفند هد زدن و یا همان هدشات کردن می تواند سرعت بازی شما را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد. بنابراین لازم است تا تنظیمات را به درستی تنظیم نمایید. در نظر داشته باشید زمانی که دشمن خود را در این بازی تنها با زدن یک تیر می کشید اعتماد به نفس بالا می یابید.

مقاله مرتبط : تنظیمات هدشات فری فایر برای گوشی سامسونگ

چنان چه شما بتوانید هد زدن را به صورت خوب و حرفه ای یاد بگیرید دیگر می توانید حریف همه بشوید و در بیشتر بازی ها با کشته های فراوان رتبه اول را از آن خود سازید. بنابراین لازم است تا وقت بگذارید و هد زدن را به درستی در این بازی بیاموزید تا دیگر کسی نتواند شما را مغلوب سازد. برای حرفه ای تر شدن در بازی می توانید با خرید جم فری فایر این کار را انجام دهید.

بهترین تنظیمات هد زدن یا هدشات در گیم فری فایر

برای هر گیمر به ویژه افرادی که تازه با این بازی آشنا شده اند و مهارت های کمی دارند لازم است که تنظیمات هدشات گفته شود. این گیمرها بایستی این تنظیمات را به درستی اعمال نمایند. زیرا افراد مبتدی به راحتی شانس ها و موقعیت های مناسب برای هد زدن را از دست می دهند. آن ها بایستی بر اساس تنظیمات درست که لازم است در بازی به صورت اتوماتیک اعمال کنند بازی را به پیش ببرند تا بتوانند عملکرد بسیار بهتری را درحین بازی از خود نشان بدهند و تعداد کشتگان بیشتری داشته باشند. در این صورت است که می توانند در بازی فری فایر موفق شوند. بنابراین این تنظیمات برای افراد مبتدی نیز بسیار لازم است.

همان طور که می دانید تمام بازی های جنگی رویال این گونه است که فرد تا آخرین لحظه زنده بماند. در این صورت است که می تواند برنده میدان شود. لذا لازم است که گیمر در حین بازی مدام مغلوب و کشته نشود. لذا لازم است برای رسیدن به هدف نهایی یک قاتل با تجربه و حرفه ای شوید.

مقاله مرتبط : 5 راه برای تقویت FPS در بازی فری فایر

تنظیمات هد زدن فری فایر

نظر به این که طیف وسیعی از اسلح ها در بازی فری فایر در دسترس بازیکنان قرار دارد شما می توانید با سلاح هایی کار کنید که با آن ها بیشتر آشنا هستید. در نظر داشته باشید که تنظیمات را بایستی به گونه ای انجام بدهید که با سبک و تنظیمات شما تناسب داشته باشد.

بسیاری از گیمرها چنین اذعان می دارند که هد زدن بهترین و تاثیرگذارترین راه برای به قتل رساندن رقیبان و حریفان است. ولی داشتن مهارت و تجربه کافی در این امر برای هد زدن یک مشکل واقعی است.

برای هر گیمر به خصوص افراد مبتدی که مرتب هدشات های خود را خراب می کنند و فرصت ها و شانس ها را از دست می دهند لازم است که بهترین تنظیمات را برای حساسیت هد زدن به صورت اتوماتیک اجرا کنند.

تنظیمات حساسیت یا سنسیتیویتی هد زدن یا هدشات به صورت اتوماتیک در گیم فری فایر

هدشات یکی از دشوارترین مهارت هایی است که یک گیمر باید یاد بگیرد. با این ترفند می تواند به بازی های تیراندازی دستیابی پیدا کند. علاوه بر این که لازم است که بازیکنان تنظیمات درستیر اپیاده سازی نمایند لازم است که بازی های پی در پی را انجام بدهند تا بتوانند هدسات های بیشتری بگیرند. با این وجود پیش از هر چیز لازم است که تنظیمات حساسیت را انجام بدهید.

مقاله مرتبط : ترفند استفاده از هدشات در رقابت های دور برد فری فایر

در نظر داشته باشید که این تنظیمات به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و به نوع گوشی شما نیز وابسته است. برای گوشی شیائومی در این جا یک سری تنظیمات را می گوییم که به شکم کردن لگد های سلاح های زیادی در بازی فری فایر کمک می کند.

برای تغییر حساسیت لازم است که گیمرها تنظیمات برنامه را باز نمایند و برگه سنسیتیویتی یا حساسیت در سمت چپ را انتخاب کنند و نوار را بکشند. سپس پارامترها را بر طبق اعداد گفته شده در زیر تغییر بدهند.

General= 100

Red Dot= 75

2X Scope= 69

4X Scope= 62

AWM Scope= 34

چگونه تنظیمات حساسیت را در بازی فری فایر عوض کنیم؟

گیمرها حتما باید تمرین هد زدن یا هدشات را به صورت تمرین انجام بدهند. چون این مهارت را نمی توان یک روزه به دست آورد. بلکه نیاز صبر و تمرین بالا است و به زمان نیاز دارد تا بازیکنان بتوانند به آن عادت کنند و حرفه ای شوند. اما برای تغییر حساسیت لازم است که مراحل زیر را انجام دهید:

  1. فری فایر را در گوشی خود باز کنید و صبر نمایید تا بازی در لابی اصلی بالا بیاید.
  2. حال بر روی نماد تنظیمات در سمت راست بالای پیج در لابی اصلی کلیک کنید.
  3. گزینه تنظیمات حساسیت را با فشردن بر روی آن باز کنید.
  4. تنظیمات را کپی کنید و آن را اجرا نمایید.
3.7/5 - (7 امتیاز)
نوشته قبلی

تنظیمات هدشات فری فایر برای گوشی سامسونگ

نوشته بعدی

بهترین شاتگان های کالاف دیوتی موبایل

3 دیدگاه در “تنظیمات هدشات فری فایر برای گوشی شیائومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه