نحوه استفاده از Grand Warden در کلش اف کلنز – بهترین زمان بندی نگهبان

Grand Warden در کلش

چگونه از نگهبان بزرگ در Clash of Clans استفاده کنیم؟ – بهترین زمان بندی Warden

Grand Warden در کلش اف کلنز یک واحد تک هدف است که در تاون هال سطح 11 باز شـده است. او سومین قهرمان بازی است که در قدرت بدنی و دفاع شخصی ضعیف است، اما در پشتیبانی فوق العاده قدرتمند است.

نحوه استفاده از Grand Warden در کلش اف کلنز

Grand Warden

اگر در هنگام آسیب رساندن به دهکده دشمن مورد حمله قرار گیرد، نگهبان بزرگ مدتی را صرف بازسازی سلامت خود می کند. اگر به دهکده ای حمله کنید در حالی که Grand Warden آن هنوز در حال بازسازی است، محراب خالی خواهـد بود. و نگهبان بزرگ از آن دفاع نخواهـد کرد. برای ارتقا سطح خود می توانید خرید جم کلش اف کلنز را امتحان کنید.

بازسازی قهرمان در دهکده خانگی از یک سیستم “زندگی اضافی” استفاده می کند. هنگامی که به طور کامل بازسازی شد، Grand Warden دارای دو “نوار زندگی” است. که هر کدام با سلامتی برابر با حداکثر امتیاز او است. اولین نوار زندگی با نوار قابل مشاهده در کنار سطح سرپرست نشان داده می‌شود. و دومی با قلبی که در انتهای اولین نوار زندگی قرار می‌گیرد، با یک “+1” در هنگام پر شـدن نمایش داده می‌شود.

مقالات مرتبط »  بهترین زمان برای تولید طلا، اکسیر و دارک اکسیر در کلش اف کلنز

محل استقرار نگهبان بزرگ

او را در پشت تانک هایی مانند گولمز، غول ها و پادشاهان بربری مستقر کنید. تا به او اجازه دهید زنده بماند تا هاله زندگی او به حمایت از آنها ادامه دهد. به همین دلیل است که او هرگز در جبهه ارتش قرار نمی گیرد. راه دیگری برای استفاده از او Warden Walk است. این اغلب زمانی استفاده می شود که بازیکن از Yeti Smash Attack استفاده می کند. او می تواند گوشه ای را پاک کند و تعدادی از نیروها گوشه ای دیگر را پاکسازی کنند تا ارتش اصلی از وسط عبور کند. کنترل او نیز بسیار آسان است. نیروها را در داخل هاله او مستقر کنید و او دور خواهـد شد.

اگر Grand Warden در کلش اف کلنز به درستی قرار گرفتـه باشد، او می تواند یک دشمن بربر پادشاه و حتی یک ملکه کماندار را شکست دهد. حتی بدون اینکه مورد حمله قرار گیرد. در مورد ملکه کماندار، بیرون کشیدن بسیار سخت تر است. زیرا او شعاع حمله بیشتری دارد. همچنین سرعت حرکت سریع تری دارد و برخلاف پادشاه می تواند از راه دور حمله کند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

این چند نکته را در نقشه Purgatory فری فایر به خاطر داشته باشید

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه ارتقاء به تاون هال 15 در کلش اف کلنز Clash of Clans

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه