این چند نکته را در نقشه Purgatory فری فایر به خاطر داشته باشید

نقشه Purgatory فری فایر

Garena Free Fire : چند نکته را در نقشه برزخ به خاطر بسپارید

گارنا فری فایر یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های ویدئویی در سیاره زمین است و همچنان در حال تکامل است. به‌ویژه، شاهد همکاری‌های متعددی با برندهایی در فرهنگ پاپ و فراتر از آن بوده‌ایم. مانند مواردی که قفل آن‌ها بر اساس آنتاگونیست کتاب‌های کمیک افسانه‌ای، Venom. و همچنین پدیده‌های فرهنگی دنیای واقعی مانند خودروی مک‌لارن و تیم مسابقه‌ای ارائه می‌شود.

گاهی اوقات، به روز رسانی ها شامل حالت های جدید برای مدت زمان محدود می شود. اینها می توانند تقلیدهای خنده دار دیگر پدیده های مهم فرهنگ پاپ از جمله Among Us و Squid Game باشند. اما یک چیز که همیشه واقعاً هیجان انگیز است این است که وقتی یک نقشه جدید وارد می شود.

Free Fire اکنون یک نقشه جدید پر زرق و برق برای Clash Squad دارد. برزخ وارد میدان شـده است. ممکن است برای شما آشنا به نظر برسد و دلیلش این است که همینطور است. شما احتمالاً در یک دور کلاسیک بتل رویال از این منطقه عبور کرده اید. با این حال، این اولین بار است که در حالت کلش اسکواد حضور دارد. و به همین دلیل، ما به شما چند نکته نقشه Purgatory در فری فایر را می‌دهیم تا در حین مبارزه و کاوش در برزخ به آن توجه داشتـه باشید.

مقالات مرتبط »  راهنمای جوخه بمب فری فایر : نکات و ترفندهای کلیدی بازی

نکات کلیدی نقشه Purgatory در فری فایر

نکته نقشه شماره 1 – تعداد زیادی ساختمان وجود دارد

نقشه جدید Purgatory فری فایر در حالت Clash Squad کاملاً متراکم است. به محض اینکه وارد شوید، جنگلی از ساختمان های متروکه را خواهیـد دید. در واقع بیش از هر نقشه دیگری در حالت ساختمان دارد. به این نکته توجه داشتـه باشید زیرا می تواند برای استراتژی خوب باشد اما می تواند منجر به مرگ شما نیز شود.

به طور مثبت، این بدان معنی است که شما در فضای باز نخواهیـد بود. با پناه گرفتـن در سازه ها می توانید مخفیانه تر باشید و در سایه ها کمین کنید. اگر شما یک بازیکن رودررو نیستید، این نقشه می تواند یک رویا برای گیمرهای محافظه کار باشد.

بد؟ شاید در ابتدا تشخیص دشمنان سخت تر باشد، اما عادت کردن به آن زمان زیادی طول نمی کشد. منظور من این است که به دلیل اندازه نقشه، ساختمان ها و توانایی قرار گرفتـن در پشت بام ها (در نکته بعدی در مورد این صحبت خواهیـم کرد)، حریفان می توانند در مکان های مختلف پراکنده شوند. اما، مانند هر نقشه دیگری در کلش، شما باید به سرعت به آن عادت کنید. تو این نقشه برای اینکه بهتر بازی کنید پیشنهاد ما خرید جم فری فایر است.

نکته نقشه شماره 2 – از پشت بام ها و نقاط مرتفع استفاده کنید

ما در مورد اینکه چگونه نقشه برزخ دارای تعداد زیادی ساختمان در Free Fire’s Clash Squad است صحبت کردیم. این می تواند فرصتی برای شما باشد تا از قد آنها استفاده کنید. بسته به ساختمان یا نقطه، می توانید منظره ای عالی از منطقه اطراف داشتـه باشید.

این می تواند تشخیص مخالفان و فرمانروایی گلوله ها از بالا را آسان کند. در نقشه های دیگری که به شما امکان صعود به بالای ساختمان ها را می دهد، شما این شانس را خواهیـد داشت که سریعتر کشتـه شوید. زیرا می توانید به راحتی شناسایی شوید. در برزخ، تشخیص اینکه کدام یک می تواند خوب باشد کمی سخت تر است.

افسوس، ذهن های بزرگ یکسان فکر می کنند، بنابراین می بینید که بازیکنان دیگر نیز روی پشت بام ها می روند. فقط دقت کنید که در حالت آماده باش باشید تا کف نخورید. آنها همچنین می توانند از سطح زمین به شما شلیک کنند، اما شما فقط باید در مورد رویکرد خود هوشمند باشید که ما می دانیم که چنین خواهیـد بود.  برای افزایش سطح بازی خود خرید جم فری فایر را امتحان کنید.

نکته شماره 3 نقشه – از هر دو سلاح نزدیک و دوربرد استفاده کنید

نقشه برزخ در حالت Free Fire Clash Squad از این نظر نادر است، بزرگ است اما ساختارهای زیادی دارد که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم. این تطبیق پذیری آن را برای سلاح های کوتاه و دوربرد مناسب می کند. شما می توانید از هر دو در هر نقشه ای که دوست دارید استفاده کنید، اما طراحی این نقشه با هر دو به یک اندازه مطابقت دارد.

استفاده از سلاح‌های دور نزدیک خوب است، زیرا ممکن است در برخوردهای نزدیک شما سهم خود را داشتـه باشید. چه بازیکنان حریف در همان ساختمانی که شما هستید ظاهر شوند و چه در گوشه‌ و کناری اوج بگیرند. برد بلند به لطف ارتفاعاتی که گفتیـم می توانید به آن برسید خوب است.

همچنین، نقشه به اندازه کافی طولانی است تا بتوانید در صورت نیاز کمی فاصله بگیرید و از آنجا دور شوید. بنابراین این یک نقشه جامد خوب برای هر دو است. ناگفتـه نماند که بهترین نقشه در کلش اسکواد است، اما به این دلایل ممکن است در کل همه کاره ترین نقشه باشد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بروزرسانی فری فایر با عنوان Rampage: United داستان جدیدی دارد

نوشته بعدی

نحوه استفاده از Grand Warden در کلش اف کلنز – بهترین زمان بندی نگهبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه