بهترین زمان برای تولید طلا، اکسیر و دارک اکسیر در کلش اف کلنز

اکسیر در کلش

بهترین زمان برای پرورش Gold ، Elixir و Dark Elixir در Clash of Clans

آیا می خواهیـد بهترین زمان برای پرورش گلد، اکسیر و دارک اکسیر در کلش اف کلنز را بدانید؟ سپس فقط همراه جمینجا به خواندن این مقاله ادامه دهید!

پرورش طلا و اکسیر در کلش

طلا و اکسیر

بهترین زمان برای به دست آوردن سریع طلا و اکسیر، حمله به لیگ هایی است که قبلاً تکمیل کرده اید. طلا و اکسیر تا زمانی که در مراحل بعدی بازی، پس از اینکه پایگاه بزرگ و تعداد زیادی پشته ارتش ایجاد کرده اید، ارزش زیادی برای یک منبع پیدا نمی کنند. پس از ارتقاء به TH9 یا TH10، بیش از هر زمان دیگری به Gold و Elixir نیاز خواهیـد داشت.

بازیکنان لیگ طلا فقط می توانند به سایر بازیکنان لیگ طلا حمله کنند و بازیکنان لیگ نقره فقط می توانند به بازیکنان لیگ نقره ای در هر سطح حمله کنند. شما باید قبل از اقدام به کشاورزی، ارتش خود (و قهرمان خود را، اگر دارید) تقویت کنید.

پس از رسیدن به لیگ طلایی،

با دنبال کردن روش‌های زیر وارد لیگ‌های پایین‌تر شوید :

  1. تنها با یک یا دو واحد – کمانداران، بربرها یا هر واحد ارزان دیگر به پایگاه های دشمن حمله کنید. حمله کنید، سپس سریع تسلیم شوید. با شکست حدود 20 تروفی را از دست خواهیـد داد.
  2. تالارها در مرکز پایه شما قرار دارند، بنابراین مطمئن شوید که بسیاری از سازه‌های بی‌اهمیت را خارج از دیوار خود قرار دهید. به این ترتیب مهاجمان بر کسب جایزه لیگ تمرکز خواهنـد کرد. شما باید برخی از ساختمان های خود را فدا کنید بدون توجه به اینکه اکنون چه می شود.
  3. منابع مورد نظر خود را در مرکز یا نزدیک مرکز پایگاه خود قرار دهید، که توسط دیوارهای فراوان احاطه شـده است. بسیاری از منابع کشاورزی شما باید به دیوارها برگردد تا کلکسیونرها یا معادن شما به خوبی محافظت شوند.
  4. تنزل رتبه پیدا کنید و واحدهای سطح بالای خود را با خود بیاورید تا به پایگاه های طبقه پایین تر حمله کنید.
  5. حالا روی افزایش لیگ خود کار کنید تا به وفور طلا و اکسیر تولید کنید.

مقالات مرتبط »  آموزش نحوه گرفتن Monolith در کلش اف کلنز Clash of Clans

پرورش اکسیر سیاه در کلش

اکسیر سیاه

پرورش دارک اکسیر را می توان به روش های مختلفی انجام داد :

  • وقتی بازیکنان به تاون هال 7 می‌رسند می‌توان تمرین‌های Dark Elixir را ساخت. Dark Elixir را تولید می‌کند و منبع اصلی آن است. تولید با ارتقاء آن افزایش می یابد و بازیکنان می توانند از جواهرات برای تقویت تولید دریل Dark Elixir استفاده کنند.
  • هنگامی که نیروهای Dark Barrack پس از حمله به یک پایگاه می میرند، سنگ قبر را تشکیل می دهند. این سنگ قبرها دارای مقدار مشخصی دارک اکسیر هستند که با ضربه زدن روی سنگ قبر و دریافت یک اکسیر تیره از یک سنگ قبر تاریک قابل جمع آوری است.
  • حمله به یک پایگاه با تاون هال 7 یا بالاتر در Clanwar به بازیکنان Dark Elixir را به عنوان جایزه برنده ارائه می دهد. مقدار Dark Elixir به سطح پایگاهی که بازیکن حمله می کند بستگی دارد. هرچه پایه بالاتر باشد، دارک اکسیر بیشتر است.

شما می توانید به راحتی این عناصر را با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا آسان و مطمئن بدست آورید!

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سوپر تروپ در کلش اف کلنز چیست؟ و چگونه فعال می شود؟

نوشته بعدی

بهترین کاراکترهای فری فایر و هزینه خرید آنها بر حسب الماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه