معرفی 3 تا از بهترین Pet های بازی فری فایر قابل استفاده با Xayne

pet های بازی فری فایر

در بازی فری فایر گارنا مجموعه ی وسیعی از آیتم های داخل بازی وجود دارد که طراحان بازی به تازگی اضافه کرده اند ، مثل پت ها، کارکتر ها ، اسلحه ها و… ، پت ها یکی از بخش های حیاتی بازی فری فایر هست و بازیکنان از تازه کار تا حرفه از این pet ها استفاده میکنند. بیشتر بازیکن ها به این دلیل این پت هارو دوست دارن چون آیتم های درون-بازی مثل همین پت ها دارای توانایی هایی هستند که به بقای بازیکن تا آخر بازی کمک میکند. اگر شما تا به حال از این pet ها استفاده نکردید ، یا به دنیال بهترین ترکیب پت ها برای استفاده با Xayne  در بازی فری فایر گارنا هستید، جای درستی اومدید ،در ادامه این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد.

pet های بازی فری فایر

لیست بهترین پت ها برای استفاده با  کارکتر Xayne

1- Agent Hop

ما این پت رو در ابتدای لیست معرفی میکنیم چون نسبت به پت هایی که در ادامه لیست هستند موثر تر است، به لطف این پت، تمام بازیکنان بازی فری فایر که از این پت استفاده میکنند 30 تا Energy point دریافت میکنند و این 30 تا EP رو زمانی دریافت میکنند که این پت در محدوده ای که هست منقبض میشود. بخش جالب ماجرا این هست که این مقدار  EP که دریافت میکنید از این پت در بازی فری فایر این مقدار EP میتوانذ تبدیل به HP شود و جون کارکتر شمارو پر کند، همچنین شما میتوانید از این پت به عنوان Medkit استفاده کنید که قابلیت فوق لعاده ای است.

2- Rockie

این پت رو در رتبه ی دوم لیست قرار دادیم چون توانایی این pet از نظر بازیکنانِ حرفه ای بازی فری فایر بسیار معرکه و شگفت انگیز است، به لطف این پت از بازی فری فایر بازیکنان میتوانند مقدار زمان cooldown برای استفاده از آیتم های فعالشون رو کاهش بدن و بیشتر آیتم استفاده کنند، این توانایی از Xayne به ما کمک میکند مدت زمان cooldown  آیتم ها به حدود 150 ثانیه برسند.
شما میتوانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ما دارای انواع مختلف پت ها و اسکین های آنها شوید.
3- Sensei Tig

توانایی های کارکتر Xayne به خودی خود فوق العاده است، از طرفی این پت از بازی فری فایر مثل 2 پت قبلی که معرفی کردیم کمک بسیار بزرگی رو به کارکتر Xayne میکند، اگر به دنبال پتی هستید که به شما حداکثر میزان HP (میزان جون کارکتر) را بدهد دیگه لازم نیست بگردید! فقط از این پت استفاده کنید آن وقت متوجه فرق این پت با پت های دیگر در بازی فری فایر میشوید، این پت در بازی فری فایر به شما بیشترین میزان HP را میدهد و علائه بر آن مثل سپر حفاظتی از شما در برابر چیز هایی مانند gloo walls  محافظت میکند، این پت یک موثنت(زن) است، اماّ همه آن را به عنوان استادِ تمام پت های بازی فری فایر میشناسند.

این ها 3 پت برتر برای استفاده با کارکتر Xayne  در بازی فری فایر، نظرتون درباره لیست ما چیه ؟ اگر نظری درباره این لیست یا پیشنهاد بهتری داشتید حتما در کامنت های سایت جم اینجا به ما اعلام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین اسلحه ها در بازی پابجی موبایل

نوشته بعدی

راهنمای مپ vikendi در بازی پابجی و بهترین مکان ها برای فرود در آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه