راهنمای مپ vikendi در بازی پابجی و بهترین مکان ها برای فرود در آن

مپ vikendi بازی پابجی موبایل

در این مقاله قصد داریم به معرفی مپ برفیه ویکندی و بهترین مکان ها برای فرود درآن می پردازیم.

مپ Vikendi در بازی پابجی موبایل
مپ یخیه Vikendi یکی از مپ های بازی پابجی موبایل است که دارای برجسته ترین مکان ها است.این مپ تا چشم کار میکند پر از صخره ، یخ و برف است، این مپ در پیدا کردن چیز های مختلف بسیار گوناگون است. به همراه سکو های پرتاب موشک ، قطار ها و… اماّ با توجه به جزئیاتی که در دل این نقشه نهفته هست برای اون دسته از بازیکنانی که اطلاعاتی درمورد این مپ برفی ندارند میتونه مپ سخت و آزار دهنده ای باشه.

همچنین این مپ مملوء از ارتفاعات و کوه و صخره است، اماّ چیزی که واقعا این مپ رو متمایز میکنه وجود خط های ترانوایی هست که در مرکز و اطراف نقشه کشیده شده است، که گزینه ها و امکانات تاکتیکی و استراتژیک رو در اختیار بازیکن ها قرار میدهد که در مپ های دیگر بازی پابجی موبایل نمونه آن ها وجود ندارد.
برای خرید یوسی پابجی موبایل از اینجا با مناسب ترین قیمت اقدام کنید.

بهترین مکان های مپ Vikendi در پابجی موبایل

مپ vikendi بازی پابجی موبایل

در ادامه ، ما لیستی از مکان های کلیدی و ویژگی های آن در مپ Vikendi به شما معرفی خواهیم کرد، و این مکان ها با یکدیگر تفاوت های کوچکی دارن که باید مورد توجه قرار بدید، دقت کنید که با توجه به پر طرفدار بودن مکان هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد طبیعیه که مکان های شلوغ و پر از بازیکنی باشند، اماّ فرود در این مکان ها با وجود شلوغ بودن بهتر از فرود اومدن در یک مزرعه خلوت و بدون هیچ رقیب و بازیکن است.

خطوط قطار در مپ Vikendi

خطوط قطار در مپ Vikendi پابجی موبایل

به لطف قطار های مپ vikendi میتونید از موانع و صخره ها و پستی بلندی های این مپ به آسانی و با سرعت عبور کنید، تعداد 11 ایستگاه قطار در طول کل خطوط قطار این مپ قرار دارد که بازیکنان میتوانند از آن ها استفاده کنند. استفاده از این قطار ها میتونه یکی از راه های  مناسب برای فرار و دور شدن از منطقه های جنگ یا خطر باشد.

دو خط اصلیه در بین این خطوط وجود دارن که میتونید از طریق اونها kill بگیرید در حین سوار بودن بر روی قطار ،همچنین میتونید در این ایستگاه ها کمین کنید و بازیکنانی که برای سوار شدن بع قطار می آیند رو غافلگیر کنید. قطار ها به تنهایی میتونن محلی برای ایجاد مبارزات باشن ، با وجود واگن های  متعددی که میتونن مکان مناسبی برای کاور گرفتن و مبارزه کردن است، دقت کنید که خطوط قطار ها در نقشه پنهان هستن و اگر دنبال رفتن به خطوط قطار ها هستید سعی کنید در اواسط مپ به دنبال یکی از آن بگردید.

Goroka

مپ vikendi در بازی پابجی موبایل

یکی از اولین مکان های عالی برای فرود در مپ Vikendi همین منطقه Goroka است، این مکان یکی از 4 شهر مپ Vikendi است، یکی از ویژگی های این شهر شیبی است که دارد و اگر شما در ساختمان هایی که در شمال این شهر وجود دارند فرود بیایید، برتری ارتفاعی با شماست و میتوانید به سادگی بازیکنان رو  ببینید.

از لحاظ لوت و غنائم این شهر فرقی با دیگر شهر های بازرگ بازی پابجی موبایل ندارد، با لوت کردن چند ساختمون آنقدری لوت و تجهیزات دارید که بتونید تا آخر بازی دوام بیارید. با وجود اسلحه ها و مسلسل ها و attachment های آن بر روی زمین در ساختمان های این شهر ، به راحتی میتونید به تجهیزاتی که نیاز دارید دست پیدا کنید، با توجه به قرار گرفتن این مکان در مراکز مپ شما از چند حلقه طوفان اولی در امان هستید ، حتماّ در هنگام خروج از این شهر مراقب باشید در اطراف دریاچه ی یخ زده گیر نیوفتید!

Winery

مپ vikendi در بازی پابجی

یکی از جنوبی ترین نقاط در مپ Vikendi است در کنار pilnec قرار دارد ، شما باید مراقب باشید چون بازیکن ها معمولا در شهر  pilnec لوت و غنائم جمع آوری کرده و برای گرفتن kill به Winery می آیند، اماّ تا زمانی که شما حواستون جمع هست و به صدای پای بازیکن ها توجه میکنید در Winery در امان هستید.

لوت ها و غنائم این مکان رو میتونید در شراب سازی ها و زیر برخی سوله های موجود در این مکان قرار دارند، در این مکان ها معمولا لوت های خوبی میتونید پیدا کنید، احتمال اینکه بازیکن دیگری در این سوله ها کمین کرده باشد زیاد هست پس حواستون به خودتون باشد، یک راست و بدون هیچ اهمیتی وارد این سوله ها نشوید بلکه از پیش خط در و گوشه هارو نشونه گیری کنید و برای حضور بازیکن ها در اون مکان به طور کامل آماده باشید.

Cosmodrome

مپ vikendi در بازی پابجی

یکی از سمبل های مپ Vikendi است، Cosmodrome دقیقا همونطور است که انتظارشو دارید، یک فرودگاه فضایی قدیمی، در اطراف ایستگاه های پرتاب موشک فضا های بسیار باز و خالی ای قرار دارد. اماّ اگر شما برید به سمت ساختمان های چند طبقه ای که در این مکان قرار دارند در زیر زمین این فرودگاه فضایی رو پیدا میکنید که لوت های بسیار زیاد و با کیفیتی در دسترس شما است.

شما باید با Cosmodrome مثل Winery رفتار کنید ، در هر گوشه از آن انتظار یک بازیکن که در آنجا کمین کرده باشد رو داشته باشید، شما میتونید از این مکان لوت باور نکردی دریافت کنید اماّ باید فضا های باز و محیط اطراف این مکان رو که خیلی خطر کشته شدن در آن ها زیاد است تحمل کنید.

Castle

مپ vikendi در بازی پابجی

اگر قصد دارید کمپ کنید و تا آخر بازی پنهان شوید این مکان برای شما پیشنهاد نمیشود ، اماّ اگر قصد دارید توانایی های خودتون رو به چالش بکشید و با بازیکن های دیگر درگیر مبارزه شوید این مکان برای شما مناسب است، این مکان پر طرفدار ترین مکان روی مپ هست و همچنین باحال ترین، در نزدیکی این مکان یک رودخانه هم وجود دارد که به جذابیت این مکان اضافه کرده.

اگر شما نقشه دارید در Castle فرود بیاید و یک اسلحه مناسب پیدا کنید باید برای پیدا کردن اسلحه ی مناسب گوشه به گوشه ی این مکان رو باید بگردید، که در هر گوشه ی این مکان  احتمال وجود بازیکن هایی که کمی کرده اند وجود دارد. در انتها تعداد کمی از بازیکن ها زنده از castle خارج میشوند ، شنا در طول رودخونه هم ارزشش رو ندارد و هرگز امتحان نکنید.

Lumber Yard

مپ Vikendi در بازی پابجی

اگر تنها بازی میکنید Lumber Yard جای مناسبی برای شماست، چیز زیادی نمیتوان درباره این مکان گفت، تعداد کمی از بازیکن ها همراه شما در اطراف Lumber Yard هستند پس مکان خلوتی است، لوت های این مکان هم در خونه های مزرعه ای قرار دارند و اطراف خوشه ها هم ممکنه مقداری غنائم پیدا کنید.

تنها یک مورد برای هشدار دادن به شما وجود دارد آن هم اگر محدوده حلقه طوفان در مناطق غربی مپ بود ، تنها راه شما برای رسیدن به محدوده امن (Safe zone) یک پل هست که از Castle میگذرد پس فرصتی مناسبیه که از طریق رودخانه ی اطراف Castle شنا کنید و به مسیر خود ادامه بدید.

Cantra

مپ Vikendi بازی پابجی

در گوشه ی جنوب شرقی مپ یک شهر کوچک وجود دارد به نام Cantra ، سانترا یک روستای عجیب و غریب است، اماّ با توجه به تجربه ی ما بهترین لوت و غنائم رو نسبت به روستا های دیگر مپ مثل Vihar و kirchas دارد. پیشنهاد ما اینه اول در کلیسا فرود بیاید سپس از طریق لوت کردن ساختمون های کوچک و خونه ها به مسیر خودتون ادامه دهید.

Villa

مپ vikendi در بازی پابجی موبایل

یک لوکیشن مناسب برای تیم های یک نفره یا دو نفره، ویلا یک ساختمان بزرگ است به همراه حیاط ، اسلحه ها و تجهیزات در ساختمان اصلی به طور فراوان یافت میشود، در یکی از پارکینگ های این مکان هم همیشه یک Dacia ظاهر میشود.

نکته قابل توجه در مورد این مکان این هست که با توجه به وسط و مرکزی بودن ویلا شما تا 2 زون اول در امان هستید ولی از زون سوم به بعد باید حرکت کنید و وارد محدوده ی امن شوید.

3.7/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی 3 تا از بهترین Pet های بازی فری فایر قابل استفاده با Xayne

نوشته بعدی

5 راه برای تقویت FPS در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه