بهترین اسلحه ها در بازی پابجی موبایل

بهترین اسلحه های بازی پابجی موبایل

بهترین اسلحه ها در بازی پابجی موبایل کدام هستند؟ در این مطلب نکاتی رو در مورد اسلحه های پر طرفدار بازی پابجی موبایل بیان میکنیم.

اسلحه های بازی پابجی موبایل

پیدا کردن بهترین اسلحه در بازی پابجی موبایل این بازی رو بیشتر تکنیکی جلوه میدهد، از اون جایی که افرادی که دارای اسلحه های پر قدرت تر هستند (مثل تک تیر انداز ها) در بیشتر موارد شروع کننده درگیری هستند تا افرادی که اسلحه های ضعیف تر مثل کلت ها و تپانچه ها دارند.

در حالی که تمام اسلحه های بازی پابجی موبایل توانایی کشتن بازیکنان رو دارن، اول شدن و پیروزی در گیم نیازمند یادگیری تمام ویژگی ها و پیچیدگی های اسلحه های پر طرفدار بازی پابجی موبایل هست، کدوم دوربین اسلحه بهتره؟ هر اسلحه چند تا تیر جا داره ؟ و ….

از شات گان ها که برای فاصله نزدیک استفاده میشود تا تک تیر انداز ها که میتوانند بازیکنان رو از بیش از 100 متری از بین ببرند همه و همه رو در این مقاله بررسی میکنیم و به شما معرفی میکنیم. در ضمن برای دستیبابی به بیشتر اسلحه ها نیاز به خرید یوسی دارید.

MG3 LMG

اسلحه MG3 پابجی موبایل

این مسلسل سبک (LMG) یکی از اسلحه های پر قدرت است، خصوصاً در مقابل وسیله نقلیه های دشمن ، به همان مقدار در مقابل بازیکنان و پلیر ها قدرت دارد، این اسلحه رو میتونید تو محموله های هوایی پیدا کنید (supply crate) و حتما ارزش برداشتن رو دارد.

این اسلحه توانایی شلیک 660 و 990 تیر در دقیقه رو دارد که میتونید شما مقدارش رو تعیین کنید، این اسلحه یک اسلحه فوق العاده است ، هر خشاب آن 75 گلوله جا دارد و اگر شانس با شما یار باشد و یک دوربین 6x scope پیدا کنید و روی اسلحه تجهیز کنید ، این شانس رو دارید که تمام گلوله هایی که شلیک میکنید به هدف اصابت کند.

بدون پایه زیر اسحله (بدون bipod) میزان لگد اسلحه افزایش می یابد اماّ اگر مکان مناسبی رو پیدا کنید که بتوانید سینه خیز بخوابید میتونید خیلی راحت تر و با لگد کمتر تیر اندازی کنید.

نارنجک تَله (Decoy grenade)

نارنجک های بازی پابجی موبایل

این نوع نارنجک ها نوع جدیدی از نارنجک های پرتابی هستند که صدای شلیک اسلحه ها را تقلید میکنند و دشمنان فکر میکنند که واقعا فردی در حال شلیک است و همین موضوع باعث به عقب رفتن دشمنان شما و بیشتر شدن فضا برای شما میشود.

این نوع نارنجک تنها در مپ Sanhok وجود دارد، ولی بهترین وسیله برای فریب دادن دشمنان است به طوری که آنها را مجبور میکند به سمت دیگری نگاه کنند و گمان کنند از سمتی درحال تیر اندازی هستند و شما در همین زمان از مکان فرار یا به آن بازیکن شلیک کنید. این نارنجک در بیشترین حالت ممکن 10 ثانیه دوام می آورد.

اسلحه های تهاجمی(AR)

M416

اسلحه M416 در بازی پابجی موبایل

زمانی که این اسلحه رو با تمام ضمیمه ها (attachmen)  ها تجهیز کنید ، کمتر اسلحه ای میتواند جلودار M4 شود، این اسلحه دمیج و آسیب مناسبی را وارد میکند و لَگد کمی دارد که برای اون دسته از افراد که علاقه به رگباری تیر زدن دارن مناسب است چون کنترل این اسلحه آسان است، این اسلحه برای فاصله های دور تعریفی ندارد، امّا با تمام این اوصاف از خیلی از اسلحه ها بهتر است. این اسلحه یکی از بهترین اسلحه های در دسترس هم هست، در آخر اگر شما پیوست های اسلحه رو دارید (attachmen) اسلحه ی M4 انتخاب مناسبی برای شماست.

AKM

اسلحه ی ak در بازی پابجی موبایل

اسلحه ی AKM بیشترین آسیب را زمانی میرساند که با آن تک تیر تک تیر شلیک کنید، به همین دلیل افرادی که توانایی هد شات کردنِ خوبی دارند این اسلحه برایشان مناسب است، تنها 2 هد شات برای کشتن تمام بازیکنانی که فقط کلاه لول 3 ندارند کافی هست،پس در حالت شلیک تک تیر و یک دوربین مناسب میتوانید تمام مدت به هد شات زدن مشغول شوید!
برای شلیک در حالت رگبار هم میتوانید برای فتصله های نزدیک و متوسط اط این اسلحه استفاده کنید
از آنجایی که داشتن آرمور ، کلاه و جلیقه اهمیت بالایی دارد حتما اینجا کلیک کنید و به مقاله مربوط به کلاه ها و جلیقه ها سر بزنید.

M16A4

اسلحه m16 بازی پابجی موبایل

بعضی از افراد معتقد هستن که M16 با دوربین 8x بهترین اسلحه ی تک تیر انداز در بازی پابجی موبایل است ، علارقم اینکه در حقیقت یک اسلحه تهاجمی یا AR است، البته در آپدیت های اخیر یک سری تغییرات بر روی قدرت این اسلحه اعمال شده است، اماّ با وجود این تغییرات همچنان این اسلحه پر طرفدار و عالی است. این اسلحه برای افرادی که واکنش تندی نسبت کشیدن ماشه (شروع به تیر اندازی ) دارن بسیار مناسب است و در حالت شلیک تک تیر هم قدرت قابل توجهی داره.

SCAR-L

اسلحه scar-l در بازی پابجی موبایل

این اسلحه ویژگی های منحصر به فردی دارد، هیچ بحثی در اینکه اسلحه Scar-L در رگبار فاصله های نزدیک و متوسط بسیار عالی عمل میکنه، در حالت تک تیر این اسلحه به خوبیه AKM یا M16 نیست ، اماّ اگر دنبال یک اسلحه اتوماتیک برای رگبار هستید SCAR-L گزینه مناسبی است، در ورژن های اخیر بازی پابجی موبایل توصیه میشه در تجهیزاتتون یک عدد Scar-L داشته باشید.

مسلسل های سبک( SMG)

Vector

اسلحه Vector در بازی پابجی موبایل

اگر میخواید بیشترین آسیب رو در فاصله نزدیک به دشمن های خودتون وارد کنید این اسلحه گزینه مناسبیه، اماّ بدون خشاب اضافه برداشتن این اسلحه گزینه مناسبی نیست ، در حالت عادی این اسلحه 13 گلوله دارد در خشاب که کمتر از 1 ثانیه کل 13 تیر شلیک میشود و اگر در اون 13 تیر دشمن رو نکشتید دیگه کاری از دستتون بر نمیاد.
با خشاب اضافه و  تعدادی دیگر تجهیزات(attachment) که ضمیمه اسلحتون کنید، آن وقت میتوان گفت بهترین اسلحه برای فاصله های کوتاه رو در دست دارید، پس حتما حواستون باشه اگر پیدا کردید بردارید این اسلحه رو چون گزینه مناسبی هست.

UMP9

اسلحه UMP9 در بازی پابجی موبایل

اسلحه UMP میتوان گفت بهترین اسلحه برای مسافت ها کوتاه ، اماّ بر خلاف مسلسل ها سبک دیگر این اسلحه رو میتونید علاوه بر فاصله های کوتاه برای فاصله ها متوسط هم استفاده کنید. یکی از مزیت های این اسلحه این هست که میتوانید از تیر 9mm برای آن استفاده کنید، این اسلحه بدون شک بهترین انتخاب برای اسلحه دوم (secondary weapon ) است.

شات گان ها ( Shotguns)

S12k

اسلحه S12K در بازی پابجی موبایل

اگر شما در یک جنگ شهری هستید در این صورت s12k بهترین دوست شماست، با وجود اینکه این اسلحه شات گان است ولی آسیب های زیاد و مکرری به پلیر ها وارد میکند، میزان آسیب این اسلحه آنقدر زیاد هست که اگر بازیکنی در 15 متری شما باشد قطعا از بین میرود، اگر بتوانید برای این اسلحه یک خشاب اضافه هم پیدا کنید آن وقت میتوانید 2 تا 4 بازیکن هم بکشید .

S686

اسلحه S686 شات گان در بازی پابجی موبایل

در بازی هایی که تنها هستید اسلحه ی دو لول S686 میتونه یه گزینه باشه، اگر از فاصله نزدیک هر دو تیر این اسلحه رو به فردی بزنید آن وقت آن بازیکن شانسی برای زنده موندن نداره.اماّ اگر تعداد بازیکن ها از 1 نفر بیشتر شود شما در اون مبارزه خواهید باخت چون محدودیت مهمات دارید.

کلت ها (Pistols)

P18C

کلت P18c در بازی پابجی موبایل

هیچ اجباری در برداشتن کلت در بازی پابجی موبایل نیست اماّ در اوایل بازی و در کل زمانی که یک P18C رو دیدید حتماّ بردارید چون یکی از مناسب ترین اسلحه ها برای تخلیه ساختمان ها است که اگر خشاب اضافه هم به این اسلحه اضافه کنید میتونه گزینه جالبی برای مبارزات در بازی پابجی موبایل باشد.

اسلحه های تک تیر انداز ( Sniper Rifles)

Kar98K

اسلحه kar98k در بازی پابجی موبایل

این اسلحه میتوان گفت یکی از بهترین اسنایپر های بازی پابجی موبایل هست،اماّ با توجه به مدت زمان عوض کردن خشاب 2 بار ضربه زدن به بازیکنان کار نسبتاّ دشواری هست،اماّ اگر شما توانایی هد شات کردن دارید حتما این اسلحه به شما پیشنهاد میشه چون میتوانید تمام بازیکنانی که کلاه لول 1 و 2 دارند رو با یک تیر بکشید. ترکیب این اسلحه به همراه یک دوربین مناسب ، اسلحه ی KAR98K را به یکی از بهترین و قوی ترین اسلحه های بازی پابجی موبایل تبدیل میکند.

Mini 14

اسلحه Mini 14 بازی پابجی موبایل
در بین تمام اسلحه های بازی بدون شک Mini 14 بهترین اسنایپر و تک تیر انداز است، اگر دوربین مناسب برای این اسلحه پیدا کنید هم برای فاصله های دور  کاربرد دارد و هم میتونید برای فاصله های نزدیک از این اسلحه استفاده کنید، میزان آسیب هر ضربه از این اسلحه آنقدر زیاد نیست ولی با توجه به تیر اندازی راحت شما میتونید حداقل چند باری به دشمن ضربه بزنید ، اگر این اسلحه رو جایی در بازی پیدا کردید در صورتی که از قبل اسلحه اسنایپر و تک تیر انداز نداشتید حتما بردارید Mini 14 رو چون انتخاب مناسبیه.

SKS

اسلحه SKS در بازی پابجی موبایل

این اسلحه یک چیزی بین Mini و Kar98k است، میزان آسیب و فایر ریت خاصی ندارد، در بین اسلحه های اسنایپر و تک تیر انداز بازی پابجی موبایل این اسلحه رتبه پایین تری دارد و ترجیه بازیکنان این است که اسلحه های دیگه رو بردارن ، اماّ همه چیز به سبک بازی و سلیقه شما دارد اگر دوربین مناسب دارید میتونید این اسلحه رو بردارید.

اسلحه های ایردراپی(Air Drop weapons)

AWM

اسلحه AWM در بازی پابجی موبایل

( ایر دراپ منظور تجهیزات و اسلحه هایی که از هواپیما ها با چتر فرود می آیند) تمام اسلحه های ایردراپی صد درصد ارزش برداشتن دارن ، پس اگر شانس پیدا کردن هر کدوم از اسلحه های ایردراپی رو پیدا کردید بدون شک بردارید، اماّ جدای از این اسلحه ی AWM بدون شک بهترین اسلحه ای هست که میتونید به عنوان تک تیر نداز در دست داشته باشید ، اگر با AWM هر بازیکنی رو هد شات کنید حتی با کلاه لول 3 کشته میشوند و با هر نوع جلیقه و آرموری در برابر AWM شانسی برای زنده موندن ندارند ، در کل هیچ دلیلی برای بر نداشتن این اسلحه در بازی پابجی موبایل وجود ندارد.

M249

اسلحه M249 در بازی پابجی موبایل

m249 اسلحه ای نیست که ساکت و نا محسوس باشد ، با یک خشاب 100 تیری از تیر 5.56mm هر بازیکنی یا وسیله نقلیه ای رو در کمتر از چند ثانیه از بین میبرد، بهترین محدوده مبارزه و تیر اندازی با این اسلحه رنج نزدیک و متوسط است ، با توجه به اینکه خشاب این اسلحه 100 تیر دارد ولی همواره باید حواستون به تعداد تیر های باقی مونده در خشابتون باشه ، در کل تیر اندازی و گرفتن Kill با این اسلحه بسیار لذت بخش و نسبتا آسان هست.

5/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

چطور در کالاف دیوتی موبایل دچار اشتباه نشیم

نوشته بعدی

معرفی 3 تا از بهترین Pet های بازی فری فایر قابل استفاده با Xayne

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه