معرفی مپ Miramar در بازی پابجی موبایل و بهترین مکان ها برای فرود در آن

برای داشتن شروعی عالی و موفقیت در مپ Miramar  در مکان هایی که در ادامه معرفی میکنیم فرود بیایید.

مپ Miramar در پابجی موبایل اولین مپی بود که به این بازی اضافه شد ، مپ در فضای کویری و خشک است و برای اون دسته از افراد که درباره این مپ اطلاعات ندارند میتواند مپ سختی ظاهر شود.

بهترین لوکیشین ها برای فرود در مپ Miramar

همانطور که گفتیم بخش زیادی از مپ Miramar  در پابجی موبایل را فضای خالی یا زمین خالی تشکیل داده است و برای عبور خطرناک است، به همین دلیل بهترین مکان ها برای فرود میتواند مکان هایی باشد که شما بتوانید در آن پناه بگیرید ، شهر ها یا مکان های صنعتی.در ادامه به معرفی مکان های فرود میپردازیم.

مپ Miramar بازی پابجی موبایل

El Pozo

El pozo میتواند یکی از مکان های ریسکی باشد ، مخصوصا اگر بر سر راه هواپیما قرار داشته باشد( هواپیمای فرود پلیر ها). ولی این مکان میتواند شما را به راحتی برای یک موفقیت آماده کند ، این شهر دومین شهر بزرگ در کل مپ است و همانطور که انتظارش رو دارید پراز خانه و مکان هایی با لوت فراوان!

رینگ بوکس یکی از مکان های پر طرفدار برای فرود هست،
پس برای اینکه در اول بازی شانس خود را به بهترین شکل رقم بزنید سعی کنید در شهر فرود بیایید و از طریق ساختمان های بزرگ صاحب لوت و تجهیزات شوید. زمانی که در این شهر هستید حواستون به پلیر های دیگر باشد زیرا حرکت به شکل مخفیانه و بدون دیدن شدن در شهر El pozo  کاری بسیار آسان است.

در این شهر بیش از مقداری که نیاز دارید وسایل نقلیه وجود دارد و اگر نیاز به وسیله نقلیه دارید شهر مناسبی رو انتخاب کردید!
و از آن جایی که این شهر در ناحیه مناسبی قرار گرفته است پس به اندازه کافی زمان برای لوت کردن در شهر Miramar دارید و احتمال اینکه حلقه طوفان برای شما مزاحمتی ایجاد کند کم است.

Water treatmentمپ Miramar بازی پابجی موبایل

Water treatment ممکنه مکان بدی برای فرود به نظر برسه ، اما در واقع این مکان پر از لوت های با ارزش و با کیفیت است.
و یکی از بهترین مکان ها برای در امان ماندن از اولین حلقه است،البته به تازگی بازیکن ها از اهمیت و ارزش این مکان با خبر شده اند و Water treatment  رو به یکی از مکان های فرود پر طرفدار تبدیل کرده اند .

در بهترین شرایط به اندازه یک تیم چهار نفره لوت با کیفیت در این مکان وجود دارد، اما به شرطی که با همان امکانات اولیه ای که فرود میایید بازیکنان دیگر رو از بین ببرید، همچنین در این مکان بخش های زیادی برای پنهان شدن و دور زدن بازیکنان دیگر وجود دارد در کنار لوت های فراوانی که در این مکان وجود دارد.

دو ساختمان اصلی نماد این مکان هستند ،اما لوت های خوب و اصلیه این مکان در اطراف لوله هایی در اواسط Water treatment  قرار دارند.
برای مپی مثل Miramar حتما اسکین مناسب کویر تهیه کنید و برای خرید یوسی میتونید با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

Losleones
مپ Miramar بازی پابجی موبایل

مسلماً جذاب ترین مکان بر روی نقشه است، Los leones  با اختلاف بزرگ ترین شهر در کل PUBG است، شما هیچ گاه این شهر رو بدون داشتن حد اقل دو اسلحه مجهز ترک نخواهید کرد. این ویژگی البته که بازیکنان زیادی را به این منطقه میکشاند، اما بخش زیاد لوت های این شهر در مکان های سر بسته و با قابلیت پنهان شدن قرار گرفته اند، پس اگر هوشمندانه بازی کنید میتوانید بدون درگیری از این شهر نهایت استفاده را بکنید.

اگر دوست ندارید مستقیم به شهر بروید در غرب این شهر یک ردیف از انبار هایی است که از شمال به جنوب کشیده شده ، به این مکان بروید و با ریسک کمتر صاحب لوت و تجهیزات شوید.

وسایل نقلیه هم به فراوانی در این شهر وجود دارد و هیچ نگرانی از بابت پیدا کردن وسیله نقلیه نخواهید داشت.همچنین راه های فراوانی برای فرار و خروج از شهر وجود دارد که هر جاده یا مسیری بساه بود میتوانید از مسیر دیگری بروید.

HaciendadelPatrón
مپ Miramar بازی پابجی موبایل

اگر در مپ Miramar تازه وارد هستید هیچ دلیل خوبی وجود نداره که در Hacienda del Patrón فرود بیاید. یک مکان کوچک است، با تعداد کمی ساختمان که دقیقا در کنار شهر بزرگ San martin قرار گرفته است، اماّ با یک بار فرود در این مکان متوجه میشوید که لوت آن شبیه لوت هیچ کدام از مکان های دیگر نقشه نیست.

به سمت ویلایی که در شمال Hacienda هست بروید و آنجا با مقدار لوتی مواجه خواهید شد که یک نفر به تنهایی نمیتواند آن را حمل کند،به راحتی یک گروه 4 نفره را تجهیز میکند. احتمال اینکه در این ویلا با اسلحه های صدا خفه کن دار و کلاه ایمنی لول دو پیدا کنید هم زیاد است.

این نوع لوت البته که دشمنان و بازیکنان زیادی را به دنبال دارد که برای خروج از Hacienda باید آنها را شکست دهید. وجود وسایل نقلیه تضمین شده نیست ولی از آنجایی که در اواسط مپ قرار داره از حلقه طوفان اول در امان هستید پس آنقدر زمان دارید که خودتون را آماده و تجهیز کنید.

Pecado
مپ Miramar بازی پابجی موبایل

 

اگر قصد دارید بمیرید یا در زمینه مبارزات اولیه گیم تجربه زیادی کسب کنید به Pecado بروید. این شهر کوچک دقیقا در وسط نقشه قرار دارد، این به این معناست که تقریبا از تمام مسیر هایی که هواپیما عبور میکند قابل دسترس است !

رینگ مبارزه و کازینو دو جاذبه ی اصلی هستند که لوت و تجهیزات مناسب را در اختیار شما قرار میدهند ، اماّ در 90% موارد اصلا اهمیتی ندارد ، چون شما با فرود در این مکان باید بسیار سریع اسلحه و تجهیزات نزدیک خود را لوت کنید و با آن به مبارزه بپردازید.
ساختمان های دیگری در غرب Pecado قرار دارند که میتوانند انتخاب های خوبی باشند ولی به جذابیت Pecado نمیرسند.

اگر، به طور معجزه آسایی توانستید زنده و با تمام لوت ها از Pecado خارج شوید این یعنی در جایگاه خوبی قرار دارید .
فراموش نکنید زنده خارج شدن از Pecado توسط بازیکنان یک اتفاق نادر است.

Valle del mar
مپ Miramar بازی پابجی موبایل

Valle del Mar یک انتخاب ریسکی است، نه به خاطر تعداد بازیکنانی که به آنجا میروند ، که معمولا کم است، بلکه به خاطر موقعیت آن. با فرود در ساحل جنوبی تا میتوانید به غرب بروید.مقدار اندکی وسیله نقلیه در آن حوالی ظاهر میشود، خصوصا اطراف پل ، بعضی وقت ها هم هیچ وسیله نقلیه ای نمیتوانید در آن حوالی پیدا کنید که این به معنای باخت شماست.

اگر مسیر هوایی طوری بود که از Valle del Marعبور میکرد آنگاه فرود در Valle del Mar میتواند گزینه خوبی باشد ،این مکان لوت خوبی دارد و به ندرت میتوانید آن را شلوغ ببینید، به مسیر آبی هم دسترسی دارید که این به آن معناست که میتوانید از راه آب به مسیرتون ادامه دهید، ولی شما باید زودتر حرکت کنید تا حلقه برای شما مشکل ساز نشود .

این استراتژی کمتر قابل اجراست ولی اگر هواپیما از جنوب میگذشت میتوانید با مخفی شدن و کمپ بر روی پل چند قتل(kill) آسان بگیرید.

Chumacera
مپ Miramar بازی پابجی موبایل

Chumacera یکی از انتخاب های عجیب و غریب است، بر روی نقشه خیلی بزرگ به نظر میرسد اما در بیشترین حالت ممکن تنها برای یک تیم لوت و غارت کافی وجود دارد. به هر حال، این به این معناست که به ندرت افراد در این مکان فرود می آیند، مگر اینکه به هواپیما نزدیک باشد،میتواند گزینه مناسبی برای فرود ایمن باشد برای آن دسته از بازیکنانی که به دنبال مبارزه نیستند. این مکان دقیقا زیر هواپیما نیست و همین موضوع موجب یک شروع عالی در آن بازی میشود!

لوت این مکان در بهترین حالت در سطح متوسط است،اماّ اگر شما تنها بازی میکنید از این مکان با تجهیزات و غنائم مناسب خارج خواهید شد،خصوصا اگر ساختمان های کوچک حومه ی آن را هم لوت کنید. بهترین نقطه برای فرود هم پایین این شهر است .

مقدار کمی وسایل نقلیه هم در فضای اطراف ظاهر میشوند،این یعنی اگر شهر برای شما نا امید کننده بود ، شما گزینه های دیگری نیز دارید.

غاری در جنوب Los Leones
مپ Miramar بازی پابجی موبایل

این مکان تنها برای تیم های انفرادی یا نهایتاّ 2 نفره مناسب است،امکان اینکه یک تیم با تعداد نفرات بالا از اینجا با غنائم کافی خارج شوند صفر است،اماّ اگر تنها هستید این مکان بهترین گزینه است برای فرود ، افراد کمی در مورد وجود آن و ارزشمند بودن آن اطلاع دارند، این به آن معناست که در بیشتر مواقع این غار کاملا متعلق به شماست و میتوانید از غنائم آن نهایت استفاده رو بکنید.

ممکن است زمان ببرد تا شما با محیط کلی آن آشنا شوید ، حتی ممکن است در دفعات اول یک سری از لوت ها را از دست بدهید ، اماّ بعد از چند بار دیدن آنجا شما دیگر میدانین کجا را باید نگاه و چک کنید.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

5 ویژگی جدید اپدیت OB34 بازی فری فایر free fire

نوشته بعدی

بهترین آرمور و تجهیزات حفاظتی در بازی پابجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه